Najbliższe mecze

JUTRO, 18:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Fc Wentyle
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Wild Sharks
    4 9
    FC Dragacz
  • Riders Team
    5 0
    Punishers Team
  • Punishers Team
    0 5
    Riders Team
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    11 1
    Wild Sharks
  • Punishers Team
    8 30
    Piłkarski Grudziądz
  • Punishers Team
    6 27
    Nemo
  • Piłkarski Grudziądz
    2 7
    Skoda BS Auto
  • Torpedo
    4 8
    Piłkarski Grudziądz
  • FC Dragacz
    8 6
    Fc Wentyle
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Wild Sharks
    4 9
    FC Dragacz
  • Riders Team
    5 0
    Punishers Team
  • Punishers Team
    0 5
    Riders Team
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    11 1
    Wild Sharks
  • Punishers Team
    8 30
    Piłkarski Grudziądz
  • Punishers Team
    6 27
    Nemo
  • Piłkarski Grudziądz
    2 7
    Skoda BS Auto
  • Torpedo
    4 8
    Piłkarski Grudziądz
  • FC Dragacz
    8 6
    Fc Wentyle
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Riders Team
    5 13
    GeoTeam
  • Wild Sharks
    6 6
    Vultures FC
  • Vultures FC
    4 7
    Toolroom Knights
  • GeoTeam
    11 0
    Klink.pl
  • GeoTeam
    7 2
    Fresh Team
  • Fresh Team
    5 3
    Riders Team
  • Fresh Team
    6 12
    Toolroom Knights
  • KSF
    0 5
    Riders Team
  • Toolroom Knights
    8 9
    Team Spirit
  • Wild Sharks
    8 5
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Lotnisko
    8 6
    Old Boys
  • Team CSW
    2 11
    Lotnisko
  • Team CSW
    12 10
    Nankatsu FC
  • Pustynne jastrzębie
    0 5
    Old Boys
  • Ósemka CG
    7 13
    Lotnisko
  • Ósemka CG
    10 4
    Pustynne jastrzębie
  • Nankatsu FC
    5 9
    Lotnisko
  • Nankatsu FC
    29 1
    Pustynne jastrzębie
  • Lotnisko
    24 6
    Pustynne jastrzębie
  • Ósemka CG
    4 14
    Team CSW
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

15 listopada 2017 | 20:43
grudzień 2017
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Baraże czas zacząć
Finał Pucharu GLP

22 września 2017 | 21:10

Czytaj
Czytaj więcej
Konkurs kapitanów

11 sierpnia 2017 | 16:00

Czytaj
Konkurs kapitanów
Konkurs kapitanów
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    68
  • 2
    Maciej Lipowski
    Kocury
    64
  • 3
    Mariusz Żyżyński
    Skoda BS Auto
    59
  • 4
    Tomasz Woś
    Nemo
    49
  • 5
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    31
  • 6
    Maciej Brodowski
    Torpedo
    26
  • 7
    Bartek Dąbrowski
    Wichura Biszkopt
    25
  • 8
    Andrzej Pepliński Bocian
    Skoda BS Auto
    24
  • 9
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    23
  • 10
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    22
  • 11
    Michał Majka
    Skoda BS Auto
    21
  • 12
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    21
  • 13
    Łukasz Betker
    Torpedo
    21
  • 14
    Marcin Szymecki
    Wichura Biszkopt
    21
  • 15
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    20
  • 1
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    50
  • 2
    Krzysztof Serocki
    Fresh Team
    46
  • 3
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    40
  • 4
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    32
  • 5
    Jakub Tadych
    Team Spirit
    28
  • 6
    Tomasz Borowski
    Riders Team
    26
  • 7
    Filip Pabiszak
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    25
  • 8
    Karol Granica
    Toolroom Knights
    25
  • 9
    Oliver Klinger
    Vultures FC
    23
  • 10
    Bartek Zawiłowski
    Team Spirit
    20
  • 11
    Radoslaw Aleksandrowicz
    Riders Team
    19
  • 12
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    18
  • 13
    Jakub Bodnar
    GeoTeam
    18
  • 14
    MICHAŁ RYTKOWSKI
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    18
  • 15
    Ryszard Chwaszczyński
    GeoTeam
    16
  • 1
    Maciej Góra
    Team CSW
    105
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    46
  • 3
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    44
  • 4
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    33
  • 5
    Dominik Ciesielski
    Nankatsu FC
    31
  • 6
    Piotr Wiśniewski
    Lotnisko
    31
  • 7
    Mateusz Minga
    Team CSW
    26
  • 8
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    26
  • 9
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    25
  • 10
    Jędrzej Woźniak
    Lotnisko
    25
  • 11
    Radosław Polaszek
    Old Boys
    23
  • 12
    Dawid Świerczyński
    Team CSW
    21
  • 13
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    19
  • 14
    Łukasz Sudoł
    Ósemka CG
    19
  • 15
    Krzysztof Gaweł
    Ósemka CG
    18
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    47
  • 2
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    37
  • 3
    Karol Rolewicz
    Piłkarski Grudziądz
    37
  • 4
    Andrzej Pepliński Bocian
    Skoda BS Auto
    36
  • 5
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    29
  • 6
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    27
  • 7
    Michał Majka
    Skoda BS Auto
    23
  • 8
    Bartosz Gabrysiak
    Nemo
    23
  • 9
    Damian Rolewicz
    Nemo
    22
  • 10
    Maciej Urbaniak
    Kocury
    22
  • 11
    Maciej Lipowski
    Kocury
    20
  • 12
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    19
  • 13
    Rafał Mikołajczak
    Fc Wentyle
    18
  • 14
    Bartosz Szeferski
    Skoda BS Auto
    18
  • 15
    Marcin Szczepaniak
    Skoda BS Auto
    18
  • 1
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    35
  • 2
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    34
  • 3
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    32
  • 4
    Jakub Tadych
    Team Spirit
    27
  • 5
    Filip Pabiszak
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    25
  • 6
    Przemysław Urbański
    GeoTeam
    20
  • 7
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    19
  • 8
    Ryszard Chwaszczyński
    GeoTeam
    18
  • 9
    Krzysztof Serocki
    Fresh Team
    17
  • 10
    Robert Konopacki
    GeoTeam
    17
  • 11
    Marcin Norkowski
    Riders Team
    17
  • 12
    Tomasz Borowski
    Riders Team
    15
  • 13
    Bartek Zawiłowski
    Team Spirit
    15
  • 14
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit
    14
  • 15
    Jakub Wójcik
    Toolroom Knights
    14
  • 1
    Maciej Góra
    Team CSW
    43
  • 2
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    31
  • 3
    Mateusz Minga
    Team CSW
    28
  • 4
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    26
  • 5
    Dawid Świerczyński
    Team CSW
    26
  • 6
    Paweł Noskowicz
    Ósemka CG
    22
  • 7
    Radosław Polaszek
    Old Boys
    21
  • 8
    Zbigniew KIEŁBOWICZ
    Ósemka CG
    20
  • 9
    Łukasz Borowicz
    Nankatsu FC
    20
  • 10
    Karol Plutowski
    Team CSW
    18
  • 11
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    17
  • 12
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    15
  • 13
    Konrad Kuffel
    Team CSW
    14
  • 14
    Kamil Wojdacz
    Dynamite Team
    13
  • 15
    Leszek Rumiński
    Old Boys
    13
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta