Najbliższe mecze

DZIŚ, 15:30   ORLIK FORTECZNA

VS
Petarda
KSF
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Team Spirit MSU
    9 2
    Toolroom Knights
  • Wild Sharks
    5 2
    Vultures FC
  • Nankatsu FC
    8 6
    Klink.pl
  • Polonia Grudziądz
    0 11
    Tocze-Fele
  • Terror Squad
    6 9
    Nemo
  • Hunters Team
    1 10
    Petarda
  • Torpedo
    3 10
    Kocury
  • Torpedo
    15 2
    Klink.pl
  • Terror Squad
    5 3
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Skoda BS Auto
    4 1
    Terror Squad
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Terror Squad
    6 9
    Nemo
  • Torpedo
    3 10
    Kocury
  • Skoda BS Auto
    4 1
    Terror Squad
  • Skoda BS Auto
    12 3
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    6 7
    Kocury
  • Kocury
    2 4
    4 FUN
  • Piłkarski Grudziądz
    6 5
    Riders Team
  • Fc Wentyle
    5 4
    Fresh Team
  • Nemo
    9 7
    Skoda BS Auto
  • Fc Wentyle
    0 12
    FC Dragacz
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Team Spirit MSU
    9 2
    Toolroom Knights
  • Wild Sharks
    5 2
    Vultures FC
  • Nankatsu FC
    8 6
    Klink.pl
  • Wild Sharks
    3 6
    Old Boys
  • Toolroom Knights
    5 0
    Ósemka CG
  • Old Boys
    8 3
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Team Spirit MSU
    2 2
    Vultures FC
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    2 5
    Lotnisko
  • Wild Sharks
    7 4
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Toolroom Knights
    13 0
    Vultures FC
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Polonia Grudziądz
    0 11
    Tocze-Fele
  • Hunters Team
    1 10
    Petarda
  • Wichura Biszkopt
    12 7
    Petarda
  • Pustynne Jastrzębie
    0 5
    Polonia Grudziądz
  • Petarda
    5 0
    Dynamite Team
  • Piłkarska Młodzież
    8 1
    FC Młode Tarpno
  • Hunters Team
    5 12
    KSF
  • Tocze-Fele
    4 5
    Piłkarska Młodzież
  • FC Młode Tarpno
    5 0
    Wichura Biszkopt
  • KSF
    11 4
    Dynamite Team
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

24 marca 2018 | 17:19
kwiecień 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
niedziela
22 kwietnia
brak wydarzeń zobacz szczegóły
Relacja z 1. kolejki GLP

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    19
  • 2
    Maciej Lipowski
    Kocury
    19
  • 3
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    13
  • 4
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    12
  • 5
    Mateusz Nowak
    Terror Squad
    10
  • 6
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    8
  • 7
    Adam Spychalski
    FC Dragacz
    7
  • 8
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    7
  • 9
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    6
  • 10
    Marek Muras
    4 FUN
    6
  • 11
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    6
  • 12
    Nikolas Reimus
    Riders Team
    6
  • 13
    Mariusz Żyżyński
    Skoda BS Auto
    6
  • 14
    Janusz Marszałkiewicz
    Skoda BS Auto
    5
  • 15
    Andrzej Pepliński
    Skoda BS Auto
    5
  • 1
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    17
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    14
  • 3
    Mariusz Szyszkowski
    Wild Sharks
    8
  • 4
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    8
  • 5
    Michał Krohn
    Old Boys
    8
  • 6
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    8
  • 7
    Karol Granica
    Toolroom Knights
    8
  • 8
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    7
  • 9
    Dariusz Staszewski
    Team Spirit MSU
    7
  • 10
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    6
  • 11
    Ryszard Bancewicz
    Old Boys
    6
  • 12
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    5
  • 13
    Dariusz Bartusik
    Nankatsu FC
    5
  • 14
    ARTUR KASPROWICZ
    Klink.pl
    5
  • 15
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    4
  • 1
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    28
  • 2
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    20
  • 3
    Łukasz Kozłowski
    Petarda
    17
  • 4
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    11
  • 5
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    11
  • 6
    Piotr Romanowski
    Piłkarska Młodzież
    11
  • 7
    Krzysztof Mickiewicz
    Hunters Team
    10
  • 8
    Mateusz Tomaszewski
    Piłkarska Młodzież
    10
  • 9
    Bartek Lipiński
    Wichura Biszkopt
    10
  • 10
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    9
  • 11
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    9
  • 12
    Piotr Zakryś
    Petarda
    8
  • 13
    Damian Angowski
    FC Młode Tarpno
    8
  • 14
    Mateusz Cieszyński
    Hunters Team
    8
  • 15
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    7
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    17
  • 2
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    14
  • 3
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    13
  • 4
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    8
  • 5
    Adam Spychalski
    FC Dragacz
    7
  • 6
    Janusz Marszałkiewicz
    Skoda BS Auto
    7
  • 7
    Rafał Mikołajczak
    Fc Wentyle
    7
  • 8
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    6
  • 9
    Łukasz Gebauer
    Piłkarski Grudziądz
    6
  • 10
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    5
  • 11
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    5
  • 12
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    5
  • 13
    Maciej Szulc
    FC Dragacz
    5
  • 14
    Marcin Guttmann
    4 FUN
    5
  • 15
    Marek Muras
    4 FUN
    4
  • 1
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    8
  • 2
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    7
  • 3
    Sebastian Fiałkowski
    Lotnisko
    7
  • 4
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    6
  • 5
    Mariusz Szyszkowski
    Wild Sharks
    6
  • 6
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    6
  • 7
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    6
  • 8
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    5
  • 9
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    5
  • 10
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    5
  • 11
    Radosław Polaszek
    Old Boys
    5
  • 12
    Piotr Wiśniewski
    Lotnisko
    5
  • 13
    Michał Krohn
    Old Boys
    4
  • 14
    Dariusz Bartusik
    Nankatsu FC
    4
  • 15
    Maciej Kandzowski
    Wild Sharks
    4
  • 1
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    14
  • 2
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    13
  • 3
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    12
  • 4
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    11
  • 5
    Radosław Schodowski
    Piłkarska Młodzież
    11
  • 6
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    10
  • 7
    Kamil Kruszewski
    Piłkarska Młodzież
    10
  • 8
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    9
  • 9
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    8
  • 10
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    8
  • 11
    Adrian Balewski
    Tocze-Fele
    7
  • 12
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    7
  • 13
    Kamil Wojdacz
    Dynamite Team
    7
  • 14
    Piotr Zakryś
    Petarda
    5
  • 15
    Paweł Szczypiński
    KSF
    5