Najbliższe mecze
7 Edycja GLP

Aktualności

24 lutego 2018 | 20:03
luty 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
niedziela
25 lutego
brak wydarzeń zobacz szczegóły
Okno transferowe - podsumowanie
Koniec zapisów do 7 edycji

03 lutego 2018 | 19:06

Czytaj
Koniec zapisów do 7 edycji
Koniec zapisów do 7 edycji
Czytaj więcej
Zapisy do 7 Edycji GLP

24 stycznia 2018 | 20:30

Czytaj
Zapisy do 7 Edycji GLP
Zapisy do 7 Edycji GLP
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    68
  • 2
    Maciej Lipowski
    Kocury
    64
  • 3
    Mariusz Żyżyński
    Skoda BS Auto
    59
  • 4
    Tomasz Woś
    Nemo
    49
  • 5
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    31
  • 6
    Maciej Brodowski
    Torpedo
    26
  • 7
    Bartek Dąbrowski
    Wichura Biszkopt
    25
  • 8
    Andrzej Pepliński Bocian
    Skoda BS Auto
    24
  • 9
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    23
  • 10
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    22
  • 11
    Michał Majka
    Skoda BS Auto
    21
  • 12
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    21
  • 13
    Łukasz Betker
    Torpedo
    21
  • 14
    Marcin Szymecki
    Wichura Biszkopt
    21
  • 15
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    20
  • 1
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    50
  • 2
    Krzysztof Serocki
    Fresh Team
    46
  • 3
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    40
  • 4
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    32
  • 5
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    28
  • 6
    Tomasz Borowski
    26
  • 7
    Filip Pabiszak
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    25
  • 8
    Karol Granica
    Toolroom Knights
    25
  • 9
    Oliver Klinger
    Vultures FC
    23
  • 10
    Bartek Zawiłowski
    Team Spirit MSU
    20
  • 11
    Radoslaw Aleksandrowicz
    Riders Team
    19
  • 12
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    18
  • 13
    MICHAŁ RYTKOWSKI
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    18
  • 14
    Jakub Bodnar
    GeoTeam
    18
  • 15
    Ryszard Chwaszczyński
    GeoTeam
    16
  • 1
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    105
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    46
  • 3
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    44
  • 4
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    33
  • 5
    Dominik Ciesielski
    31
  • 6
    Piotr Wiśniewski
    Lotnisko
    31
  • 7
    Mateusz Minga
    Team CSW
    26
  • 8
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    26
  • 9
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    25
  • 10
    Jędrzej Woźniak
    Lotnisko
    25
  • 11
    Radosław Polaszek
    Old Boys
    23
  • 12
    Dawid Świerczyński
    Team CSW
    21
  • 13
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    19
  • 14
    Łukasz Sudoł
    FC Młode Tarpno
    19
  • 15
    Krzysztof Gaweł
    18
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    47
  • 2
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    37
  • 3
    Karol Rolewicz
    Piłkarski Grudziądz
    37
  • 4
    Andrzej Pepliński Bocian
    Skoda BS Auto
    36
  • 5
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    29
  • 6
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    27
  • 7
    Michał Majka
    Skoda BS Auto
    23
  • 8
    Bartosz Gabrysiak
    Nemo
    23
  • 9
    Damian Rolewicz
    Nemo
    22
  • 10
    Maciej Urbaniak
    Kocury
    22
  • 11
    Maciej Lipowski
    Kocury
    20
  • 12
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    19
  • 13
    Rafał Mikołajczak
    Fc Wentyle
    18
  • 14
    Bartosz Szeferski
    Skoda BS Auto
    18
  • 15
    Marcin Szczepaniak
    Skoda BS Auto
    18
  • 1
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    35
  • 2
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    35
  • 3
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    32
  • 4
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    27
  • 5
    Filip Pabiszak
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    25
  • 6
    Przemysław Urbański
    GeoTeam
    20
  • 7
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    19
  • 8
    Ryszard Chwaszczyński
    GeoTeam
    18
  • 9
    Krzysztof Serocki
    Fresh Team
    17
  • 10
    Robert Konopacki
    GeoTeam
    17
  • 11
    Marcin Norkowski
    Riders Team
    17
  • 12
    Tomasz Borowski
    15
  • 13
    Bartek Zawiłowski
    Team Spirit MSU
    15
  • 14
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    14
  • 15
    Jakub Wójcik
    Toolroom Knights
    14
  • 1
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    43
  • 2
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    31
  • 3
    Mateusz Minga
    Team CSW
    28
  • 4
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    26
  • 5
    Dawid Świerczyński
    Team CSW
    26
  • 6
    Paweł Noskowicz
    Ósemka CG
    22
  • 7
    Radosław Polaszek
    Old Boys
    21
  • 8
    Zbigniew KIEŁBOWICZ
    Ósemka CG
    20
  • 9
    Łukasz Borowicz
    Nankatsu FC
    20
  • 10
    Karol Plutowski
    Team CSW
    18
  • 11
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    17
  • 12
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    15
  • 13
    Konrad Kuffel
    Team CSW
    14
  • 14
    Kamil Wojdacz
    Dynamite Team
    13
  • 15
    Leszek Rumiński
    Old Boys
    13
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta