Najbliższe mecze

DZIŚ, 19:00   ORLIK STRZEMIĘCIN

VS
FC Dragacz
Old Boys
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Petarda
    5 0
    Fc Wentyle
  • Team Spirit MSU
    3 8
    Nemo
  • Klink.pl
    4 16
    Nankatsu FC
  • GeoTeam
    8 2
    Kocury
  • Wild Sharks
    3 5
    Polonia Grudziądz
  • 4 FUN
    4 4
    Terror Squad
  • Ósemka CG
    9 3
    Klink.pl
  • KSF
    9 3
    Punishers Team
  • Fc Wentyle
    2 10
    GeoTeam
  • Vultures FC
    2 13
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • GeoTeam
    8 2
    Kocury
  • 4 FUN
    4 4
    Terror Squad
  • Fc Wentyle
    2 10
    GeoTeam
  • Terror Squad
    1 11
    Riders Team
  • Kocury
    10 3
    Fresh Team
  • Nemo
    8 12
    FC Dragacz
  • Fc Wentyle
    2 8
    Kocury
  • Riders Team
    3 3
    Torpedo
  • Piłkarski Grudziądz
    8 5
    4 FUN
  • Piłkarski Grudziądz
    10 8
    Terror Squad
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Ósemka CG
    9 3
    Klink.pl
  • Vultures FC
    2 13
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Klink.pl
    0 6
    Team Spirit MSU
  • Nankatsu FC
    5 5
    Old Boys
  • Team Spirit MSU
    5 6
    Lotnisko
  • Old Boys
    1 4
    Lotnisko
  • Vultures FC
    3 4
    Nankatsu FC
  • Klink.pl
    4 3
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Ósemka CG
    5 12
    Wild Sharks
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    8 2
    Nankatsu FC
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • KSF
    9 3
    Punishers Team
  • Polonia Grudziądz
    15 6
    Dynamite Team
  • Piłkarska Młodzież
    5 0
    Hunters Team
  • Punishers Team
    5 0
    Wichura Biszkopt
  • Dynamite Team
    4 21
    Piłkarska Młodzież
  • FC Młode Tarpno
    4 4
    Petarda
  • Pustynne Jastrzębie
    4 23
    Tocze-Fele
  • Wichura Biszkopt
    0 5
    Polonia Grudziądz
  • Piłkarska Młodzież
    5 0
    Wichura Biszkopt
  • Polonia Grudziądz
    7 7
    KSF
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

20 maja 2018 | 09:17
maj 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
poniedziałek
21 maja
brak wydarzeń zobacz szczegóły
Trzy kary indywidualne i wyrzucenie drużyny z rozgrywek
Wichura Biszkopt usunięta z GLP

09 maja 2018 | 18:02

Czytaj
Wichura Biszkopt usunięta z GLP
Wichura Biszkopt usunięta z GLP
Czytaj więcej
Relacja z 1. kolejki GLP

24 marca 2018 | 17:19

Czytaj
Relacja z 1. kolejki GLP
Relacja z 1. kolejki GLP
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Maciej Lipowski
    Kocury
    31
  • 2
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    23
  • 3
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    21
  • 4
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    17
  • 5
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    17
  • 6
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    15
  • 7
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    13
  • 8
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    12
  • 9
    Mateusz Nowak
    Terror Squad
    11
  • 10
    Janusz Marszałkiewicz
    Skoda BS Auto
    10
  • 11
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    10
  • 12
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    10
  • 13
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    9
  • 14
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    9
  • 15
    Damian Niebojewski
    Piłkarski Grudziądz
    9
  • 1
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    17
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    14
  • 3
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    12
  • 4
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    10
  • 5
    Michał Krohn
    Old Boys
    10
  • 6
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    10
  • 7
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    9
  • 8
    Piotr Kamiński
    Wild Sharks
    9
  • 9
    Dariusz Staszewski
    Team Spirit MSU
    9
  • 10
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    8
  • 11
    Mariusz Szyszkowski
    Wild Sharks
    8
  • 12
    Karol Granica
    Toolroom Knights
    8
  • 13
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    7
  • 14
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    7
  • 15
    Daniel Szczepański
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    7
  • 1
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    28
  • 2
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    27
  • 3
    Łukasz Kozłowski
    Petarda
    19
  • 4
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    17
  • 5
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    16
  • 6
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    15
  • 7
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    14
  • 8
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    11
  • 9
    Piotr Romanowski
    Piłkarska Młodzież
    11
  • 10
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    10
  • 11
    Adrian Balewski
    Tocze-Fele
    10
  • 12
    Marek Niklarz
    KSF
    10
  • 13
    Mateusz Tomaszewski
    Piłkarska Młodzież
    10
  • 14
    Krzysztof Mickiewicz
    Hunters Team
    10
  • 15
    Rafał Wydra
    Dynamite Team
    10
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    24
  • 2
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    19
  • 3
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    15
  • 4
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    14
  • 5
    PAWEŁ KOZAK
    4 FUN
    10
  • 6
    Janusz Marszałkiewicz
    Skoda BS Auto
    9
  • 7
    Łukasz Gebauer
    Piłkarski Grudziądz
    9
  • 8
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    8
  • 9
    Jakub Lubowiecki
    Riders Team
    8
  • 10
    Jakub Rutyna
    Nemo
    8
  • 11
    Rafał Mikołajczak
    Fc Wentyle
    8
  • 12
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    7
  • 13
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    7
  • 14
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    7
  • 15
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    7
  • 1
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    14
  • 2
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    11
  • 3
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    10
  • 4
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    8
  • 5
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    8
  • 6
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    8
  • 7
    Sebastian Fiałkowski
    Lotnisko
    8
  • 8
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    7
  • 9
    Daniel Szczepański
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    7
  • 10
    Bartosz Kulkowski
    Old Boys
    7
  • 11
    Maciej Gzella
    Old Boys
    7
  • 12
    Mariusz Szyszkowski
    Wild Sharks
    6
  • 13
    Radosław Polaszek
    Old Boys
    6
  • 14
    Maciej Kandzowski
    Wild Sharks
    6
  • 15
    Piotr Wiśniewski
    Lotnisko
    6
  • 1
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    19
  • 2
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    19
  • 3
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    18
  • 4
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    15
  • 5
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    13
  • 6
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    13
  • 7
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    12
  • 8
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    12
  • 9
    Radosław Schodowski
    Piłkarska Młodzież
    11
  • 10
    Kamil Wojdacz
    Dynamite Team
    11
  • 11
    Adrian Balewski
    Tocze-Fele
    10
  • 12
    Kamil Kruszewski
    Piłkarska Młodzież
    10
  • 13
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    9
  • 14
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    8
  • 15
    Mateusz Chmielewski
    KSF
    8