Najbliższe mecze

DZIŚ, 19:30   ORLIK STRZEMIĘCIN

VS
FC Dragacz
4 FUN
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Skoda BS Auto
    8 3
    Riders Team
  • Kocury
    6 5
    GeoTeam
  • 4 FUN
    4 6
    Fresh Team
  • Riders Team
    6 10
    Piłkarski Grudziądz
  • Tocze-Fele
    11 6
    Polonia Grudziądz
  • Piłkarska Młodzież
    23 0
    Punishers Team
  • GeoTeam
    8 5
    Terror Squad
  • KSF
    12 6
    Hunters Team
  • Torpedo
    7 8
    GeoTeam
  • FC Dragacz
    2 11
    Piłkarski Grudziądz
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Kocury
    6 5
    GeoTeam
  • Skoda BS Auto
    8 3
    Riders Team
  • 4 FUN
    4 6
    Fresh Team
  • Riders Team
    6 10
    Piłkarski Grudziądz
  • GeoTeam
    8 5
    Terror Squad
  • Torpedo
    7 8
    GeoTeam
  • Riders Team
    3 6
    Kocury
  • Piłkarski Grudziądz
    7 8
    Torpedo
  • Nemo
    7 1
    Riders Team
  • Fresh Team
    1 11
    Torpedo
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Vultures FC
    1 4
    Ósemka CG
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    4 2
    Wild Sharks
  • Old Boys
    8 2
    Team Spirit MSU
  • Lotnisko
    9 5
    Vultures FC
  • Team Spirit MSU
    7 3
    Nankatsu FC
  • Wild Sharks
    5 1
    Nankatsu FC
  • Ósemka CG
    2 8
    Old Boys
  • Toolroom Knights
    4 6
    Klink.pl
  • Wild Sharks
    3 6
    Lotnisko
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    6 2
    Ósemka CG
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Piłkarska Młodzież
    23 0
    Punishers Team
  • KSF
    12 6
    Hunters Team
  • Punishers Team
    2 8
    Petarda
  • Pustynne Jastrzębie
    1 44
    Piłkarska Młodzież
  • Polonia Grudziądz
    3 6
    Piłkarska Młodzież
  • Petarda
    23 2
    Pustynne Jastrzębie
  • Piłkarska Młodzież
    10 5
    KSF
  • Tocze-Fele
    4 5
    KSF
  • Punishers Team
    0 5
    FC Młode Tarpno
  • FC Młode Tarpno
    0 5
    Polonia Grudziądz
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

09 lipca 2018 | 13:05
lipiec 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Podsumowanie spotkania z kapitanami
Wyniki konkursu kapitanów - połowa sezonu

29 czerwca 2018 | 11:56

Czytaj
Wyniki konkursu kapitanów - połowa sezonu
Wyniki konkursu kapitanów - połowa sezonu
Czytaj więcej
2. runda Pucharu GLP

22 czerwca 2018 | 23:16

Czytaj
Czytaj więcej
Podsumowanie letniego okienka transferowego

22 czerwca 2018 | 13:09

Czytaj
Podsumowanie letniego okienka transferowego
Podsumowanie letniego okienka transferowego
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Maciej Lipowski
    Kocury
    54
  • 2
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    47
  • 3
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    38
  • 4
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    34
  • 5
    Damian Niebojewski
    Piłkarski Grudziądz
    27
  • 6
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    24
  • 7
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    24
  • 8
    Wojciech Tadajewski
    Nemo
    24
  • 9
    Paweł Kozak
    4 FUN
    19
  • 10
    Przemysław Zasadowski
    Nemo
    19
  • 11
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    18
  • 12
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    18
  • 13
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    17
  • 14
    Nikolas Reimus
    Riders Team
    16
  • 15
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    16
  • 1
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    27
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    24
  • 3
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    17
  • 4
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    17
  • 5
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    14
  • 6
    Piotr Kamiński
    Wild Sharks
    12
  • 7
    Dariusz Staszewski
    Team Spirit MSU
    12
  • 8
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    11
  • 9
    Paweł Gall
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    11
  • 10
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    10
  • 11
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    10
  • 12
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    10
  • 13
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    10
  • 14
    Michał Krohn
    Old Boys
    10
  • 15
    Bartosz Tafliński
    Wild Sharks
    10
  • 1
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    39
  • 2
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    32
  • 3
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    30
  • 4
    Łukasz Kozłowski
    Petarda
    25
  • 5
    Krzysztof Mickiewicz
    Hunters Team
    21
  • 6
    Adrian Szumachowski
    Piłkarska Młodzież
    21
  • 7
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    17
  • 8
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    16
  • 9
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    16
  • 10
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    15
  • 11
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    15
  • 12
    Marek Niklarz
    KSF
    15
  • 13
    Mateusz Tomaszewski
    Piłkarska Młodzież
    15
  • 14
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    14
  • 15
    Mateusz Cieszyński
    Piłkarska Młodzież
    14
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    34
  • 2
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    32
  • 3
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    32
  • 4
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    19
  • 5
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    18
  • 6
    Jakub Lubowiecki
    Riders Team
    17
  • 7
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    17
  • 8
    Łukasz Gebauer
    Piłkarski Grudziądz
    17
  • 9
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    16
  • 10
    Marcin Norkowski
    Riders Team
    16
  • 11
    Maciej Lipowski
    Kocury
    15
  • 12
    Jakub Rutyna
    Nemo
    14
  • 13
    Paweł Kozak
    4 FUN
    13
  • 14
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    13
  • 15
    Janusz Marszałkiewicz
    Skoda BS Auto
    13
  • 1
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    23
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    17
  • 3
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    17
  • 4
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    13
  • 5
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    12
  • 6
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    11
  • 7
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    10
  • 8
    Daniel Szczepański
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    10
  • 9
    Sebastian Fiałkowski
    Lotnisko
    10
  • 10
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    9
  • 11
    Maciej Kandzowski
    Wild Sharks
    9
  • 12
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    8
  • 13
    Maciej Gzella
    Old Boys
    8
  • 14
    Radosław Polaszek
    Old Boys
    7
  • 15
    Sebastian Cyrankowski
    Lotnisko
    7
  • 1
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    26
  • 2
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    26
  • 3
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    24
  • 4
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    21
  • 5
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    19
  • 6
    Radosław Schodowski
    Piłkarska Młodzież
    17
  • 7
    Mateusz Chmielewski
    KSF
    17
  • 8
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    16
  • 9
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    16
  • 10
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    13
  • 11
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    12
  • 12
    Krystian Ostrowski
    Hunters Team
    12
  • 13
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    11
  • 14
    Marek Niklarz
    KSF
    11
  • 15
    Kamil Kruszewski
    Piłkarska Młodzież
    11