Najbliższe mecze

JUTRO, 20:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Ósemka CG
Old Boys
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Piłkarski Grudziądz
    3 22
    Kocury
  • FC Dragacz
    5 0
    GeoTeam
  • Punishers Team
    0 5
    FC Młode Tarpno
  • Tocze-Fele
    5 0
    Piłkarski Grudziądz
  • Nemo
    5 0
    Riders Team
  • FC Dragacz
    3 14
    Skoda BS Auto
  • Toolroom Knights
    4 6
    Klink.pl
  • Piłkarska Młodzież
    0 5
    Kocury
  • Skoda BS Auto
    5 0
    Fresh Team
  • Terror Squad
    2 16
    FC Dragacz
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Piłkarski Grudziądz
    3 22
    Kocury
  • FC Dragacz
    3 14
    Skoda BS Auto
  • Skoda BS Auto
    5 0
    Fresh Team
  • Terror Squad
    2 16
    FC Dragacz
  • FC Dragacz
    7 6
    Piłkarski Grudziądz
  • Fresh Team
    2 18
    Riders Team
  • Fc Wentyle
    7 10
    Nemo
  • Torpedo
    4 9
    4 FUN
  • Riders Team
    7 5
    GeoTeam
  • Piłkarski Grudziądz
    10 5
    Fresh Team
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Toolroom Knights
    4 6
    Klink.pl
  • Wild Sharks
    3 6
    Lotnisko
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    6 2
    Ósemka CG
  • Toolroom Knights
    2 5
    Wild Sharks
  • Lotnisko
    8 2
    Toolroom Knights
  • Team Spirit MSU
    1 3
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Ósemka CG
    5 5
    Nankatsu FC
  • Lotnisko
    7 4
    Ósemka CG
  • Vultures FC
    3 7
    Old Boys
  • Ósemka CG
    9 3
    Klink.pl
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Punishers Team
    0 5
    FC Młode Tarpno
  • FC Młode Tarpno
    0 5
    Polonia Grudziądz
  • Polonia Grudziądz
    3 4
    Petarda
  • Hunters Team
    26 4
    Pustynne Jastrzębie
  • Tocze-Fele
    18 0
    Hunters Team
  • Punishers Team
    10 10
    Hunters Team
  • Hunters Team
    5 0
    Polonia Grudziądz
  • Pustynne Jastrzębie
    0 5
    KSF
  • KSF
    9 3
    Punishers Team
  • Polonia Grudziądz
    5 0
    Dynamite Team
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

22 czerwca 2018 | 23:16
czerwiec 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
niedziela
24 czerwca
brak wydarzeń zobacz szczegóły
2. runda Pucharu GLP
Podsumowanie letniego okienka transferowego

22 czerwca 2018 | 13:09

Czytaj
Podsumowanie letniego okienka transferowego
Podsumowanie letniego okienka transferowego
Czytaj więcej
Okno transferowe - informacje

16 czerwca 2018 | 13:05

Czytaj
Okno transferowe - informacje
Okno transferowe - informacje
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Maciej Lipowski
    Kocury
    45
  • 2
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    34
  • 3
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    29
  • 4
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    28
  • 5
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    23
  • 6
    Paweł Kozak
    4 FUN
    19
  • 7
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    17
  • 8
    Przemysław Zasadowski
    Nemo
    17
  • 9
    Wojciech Tadajewski
    Nemo
    17
  • 10
    Mariusz Żyżyński
    Skoda BS Auto
    16
  • 11
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    15
  • 12
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    15
  • 13
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    14
  • 14
    Damian Niebojewski
    Piłkarski Grudziądz
    14
  • 15
    Marcin Norkowski
    Riders Team
    13
  • 1
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    21
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    20
  • 3
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    16
  • 4
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    16
  • 5
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    13
  • 6
    Paweł Gall
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    11
  • 7
    Michał Krohn
    Old Boys
    10
  • 8
    Bartosz Tafliński
    Wild Sharks
    10
  • 9
    Karol Granica
    Toolroom Knights
    10
  • 10
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    9
  • 11
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    9
  • 12
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    9
  • 13
    Piotr Kamiński
    Wild Sharks
    9
  • 14
    Dariusz Staszewski
    Team Spirit MSU
    9
  • 15
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    8
  • 1
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    28
  • 2
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    27
  • 3
    Krzysztof Mickiewicz
    Hunters Team
    21
  • 4
    Łukasz Kozłowski
    Petarda
    19
  • 5
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    17
  • 6
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    16
  • 7
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    15
  • 8
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    15
  • 9
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    14
  • 10
    Krystian Ostrowski
    Hunters Team
    13
  • 11
    Mateusz Cieszyński
    Piłkarska Młodzież
    13
  • 12
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    12
  • 13
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    11
  • 14
    Piotr Romanowski
    Piłkarska Młodzież
    11
  • 15
    Adrian Balewski
    Tocze-Fele
    10
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    30
  • 2
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    29
  • 3
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    25
  • 4
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    17
  • 5
    Łukasz Gebauer
    Piłkarski Grudziądz
    16
  • 6
    Marcin Norkowski
    Riders Team
    15
  • 7
    Jakub Lubowiecki
    Riders Team
    15
  • 8
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    14
  • 9
    Maciej Lipowski
    Kocury
    13
  • 10
    Paweł Kozak
    4 FUN
    13
  • 11
    Janusz Marszałkiewicz
    Skoda BS Auto
    13
  • 12
    Jakub Rutyna
    Nemo
    13
  • 13
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    12
  • 14
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    12
  • 15
    Andrzej Pepliński
    Skoda BS Auto
    11
  • 1
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    18
  • 2
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    14
  • 3
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    12
  • 4
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    12
  • 5
    Sebastian Fiałkowski
    Lotnisko
    10
  • 6
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    9
  • 7
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    9
  • 8
    Daniel Szczepański
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    9
  • 9
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    8
  • 10
    Maciej Kandzowski
    Wild Sharks
    8
  • 11
    Maciej Gzella
    Old Boys
    8
  • 12
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    7
  • 13
    Bartosz Kulkowski
    Old Boys
    7
  • 14
    Piotr Wiśniewski
    Lotnisko
    7
  • 15
    Marcin Sikora
    Wild Sharks
    7
  • 1
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    19
  • 2
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    19
  • 3
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    18
  • 4
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    15
  • 5
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    15
  • 6
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    13
  • 7
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    13
  • 8
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    12
  • 9
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    11
  • 10
    Radosław Schodowski
    Piłkarska Młodzież
    11
  • 11
    Kamil Wojdacz
    Dynamite Team
    11
  • 12
    Krzysztof Mickiewicz
    Hunters Team
    10
  • 13
    Krystian Ostrowski
    Hunters Team
    10
  • 14
    Adrian Balewski
    Tocze-Fele
    10
  • 15
    Kamil Kruszewski
    Piłkarska Młodzież
    10