Najbliższe mecze

DZIŚ, 20:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Torpedo
Riders Team
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Ósemka CG
    4 10
    Lotnisko
  • Nankatsu FC
    4 12
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • 4 FUN
    3 2
    GeoTeam
  • Petarda
    5 3
    Hunters Team
  • Riders Team
    12 4
    Terror Squad
  • Tocze-Fele
    7 4
    Polonia Grudziądz
  • Fc Wentyle
    7 16
    Skoda BS Auto
  • Petarda
    6 1
    Polonia Grudziądz
  • Klink.pl
    5 5
    Vultures FC
  • Lotnisko
    4 1
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Riders Team
    12 4
    Terror Squad
  • Fc Wentyle
    7 16
    Skoda BS Auto
  • Nemo
    7 2
    Terror Squad
  • FC Dragacz
    5 0
    Fc Wentyle
  • Nemo
    4 9
    4 FUN
  • Fresh Team
    9 25
    FC Dragacz
  • Skoda BS Auto
    17 2
    Nemo
  • Kocury
    0 5
    Skoda BS Auto
  • Piłkarski Grudziądz
    8 9
    Skoda BS Auto
  • GeoTeam
    5 7
    4 FUN
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Ósemka CG
    4 10
    Lotnisko
  • Nankatsu FC
    4 12
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Wild Sharks
    4 3
    Ósemka CG
  • Klink.pl
    5 5
    Vultures FC
  • Lotnisko
    4 1
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    2 2
    Vultures FC
  • Nankatsu FC
    4 12
    Lotnisko
  • Klink.pl
    3 5
    Nankatsu FC
  • Klink.pl
    3 10
    Lotnisko
  • Vultures FC
    3 6
    Team Spirit MSU
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Petarda
    5 3
    Hunters Team
  • Tocze-Fele
    7 4
    Polonia Grudziądz
  • Punishers Team
    6 22
    Polonia Grudziądz
  • KSF
    8 6
    Polonia Grudziądz
  • Polonia Grudziądz
    24 2
    Pustynne Jastrzębie
  • Punishers Team
    2 12
    KSF
  • Pustynne Jastrzębie
    5 0
    FC Młode Tarpno
  • Tocze-Fele
    4 4
    Petarda
  • Piłkarska Młodzież
    23 0
    Punishers Team
  • KSF
    12 6
    Hunters Team
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

28 lipca 2018 | 23:06
sierpień 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
środa
15 sierpnia
brak wydarzeń zobacz szczegóły
Kary zawieszenia, odjęte punkty i zakaz uczestnictwa w lidze!
Wyniki konkursu kapitanów - połowa sezonu

29 czerwca 2018 | 11:56

Czytaj
Wyniki konkursu kapitanów - połowa sezonu
Wyniki konkursu kapitanów - połowa sezonu
Czytaj więcej
2. runda Pucharu GLP

22 czerwca 2018 | 23:16

Czytaj
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Maciej Lipowski
    Kocury
    54
  • 2
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    48
  • 3
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    45
  • 4
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    43
  • 5
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    30
  • 6
    Damian Niebojewski
    Piłkarski Grudziądz
    27
  • 7
    Wojciech Tadajewski
    Nemo
    26
  • 8
    Mariusz Żyżyński
    Skoda BS Auto
    25
  • 9
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    24
  • 10
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    24
  • 11
    Paweł Kozak
    4 FUN
    22
  • 12
    Adam Spychalski
    FC Dragacz
    21
  • 13
    Nikolas Reimus
    Riders Team
    19
  • 14
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    19
  • 15
    Przemysław Zasadowski
    Nemo
    19
  • 1
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    36
  • 2
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    29
  • 3
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    20
  • 4
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    20
  • 5
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    16
  • 6
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    16
  • 7
    Dariusz Staszewski
    Team Spirit MSU
    15
  • 8
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    14
  • 9
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    13
  • 10
    Piotr Kamiński
    Wild Sharks
    13
  • 11
    Paweł Gall
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    13
  • 12
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    12
  • 13
    Bartosz Tafliński
    Wild Sharks
    12
  • 14
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    11
  • 15
    Mariusz Stręciwilk
    Vultures FC
    11
  • 1
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    39
  • 2
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    32
  • 3
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    30
  • 4
    Łukasz Kozłowski
    Petarda
    27
  • 5
    Marek Niklarz
    KSF
    23
  • 6
    Krzysztof Mickiewicz
    Hunters Team
    21
  • 7
    Adrian Szumachowski
    Piłkarska Młodzież
    21
  • 8
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    20
  • 9
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    17
  • 10
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    17
  • 11
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    16
  • 12
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    16
  • 13
    Mateusz Tomaszewski
    Piłkarska Młodzież
    15
  • 14
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    14
  • 15
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    14
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    41
  • 2
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    40
  • 3
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    32
  • 4
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    24
  • 5
    Jakub Lubowiecki
    Riders Team
    22
  • 6
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    21
  • 7
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    19
  • 8
    Andrzej Pepliński
    Skoda BS Auto
    19
  • 9
    Marcin Norkowski
    Riders Team
    18
  • 10
    Łukasz Gebauer
    Piłkarski Grudziądz
    18
  • 11
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    16
  • 12
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    16
  • 13
    Jakub Zielecki
    Riders Team
    16
  • 14
    Maciej Lipowski
    Kocury
    15
  • 15
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    15
  • 1
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    30
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    19
  • 3
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    19
  • 4
    Sebastian Fiałkowski
    Lotnisko
    16
  • 5
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    13
  • 6
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    13
  • 7
    Sebastian Cyrankowski
    Lotnisko
    12
  • 8
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    11
  • 9
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    11
  • 10
    Dariusz Bartusik
    Nankatsu FC
    11
  • 11
    Maciej Kandzowski
    Wild Sharks
    11
  • 12
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    10
  • 13
    Daniel Szczepański
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    10
  • 14
    Marcin Sikora
    Wild Sharks
    9
  • 15
    Jacek Nowakowski
    Ósemka CG
    9
  • 1
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    26
  • 2
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    26
  • 3
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    24
  • 4
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    22
  • 5
    Kamil Krasny
    Polonia Grudziądz
    20
  • 6
    Mateusz Chmielewski
    KSF
    20
  • 7
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    19
  • 8
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    17
  • 9
    Radosław Schodowski
    Piłkarska Młodzież
    17
  • 10
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    16
  • 11
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    14
  • 12
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    14
  • 13
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    13
  • 14
    Patryk Batiuk
    KSF
    13
  • 15
    Krystian Ostrowski
    Hunters Team
    12