Najbliższe mecze

JUTRO, 20:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Wild Sharks
Fc Wentyle
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Ósemka CG
    2 7
    Riders Team
  • Terror Squad
    5 0
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Hunters Team
    5 0
    Tocze-Fele
  • Skoda BS Auto
    13 6
    FC Dragacz
  • GeoTeam
    6 2
    Riders Team
  • Nemo
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    1 4
    Terror Squad
  • Lotnisko
    6 3
    Wild Sharks
  • Pustynne Jastrzębie
    2 7
    Hunters Team
  • Tocze-Fele
    7 6
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Skoda BS Auto
    13 6
    FC Dragacz
  • GeoTeam
    6 2
    Riders Team
  • Nemo
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    1 4
    Terror Squad
  • Fc Wentyle
    6 7
    Torpedo
  • Piłkarski Grudziądz
    8 6
    GeoTeam
  • Fc Wentyle
    10 9
    Terror Squad
  • Piłkarski Grudziądz
    3 7
    FC Dragacz
  • Terror Squad
    6 8
    4 FUN
  • Nemo
    24 4
    Fresh Team
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Lotnisko
    6 3
    Wild Sharks
  • Nankatsu FC
    2 4
    Ósemka CG
  • Klink.pl
    3 6
    Ósemka CG
  • Old Boys
    6 6
    Vultures FC
  • Ósemka CG
    2 4
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    3 9
    Old Boys
  • Vultures FC
    5 2
    Wild Sharks
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    9 4
    Team Spirit MSU
  • Old Boys
    12 1
    Klink.pl
  • Old Boys
    3 3
    Nankatsu FC
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Hunters Team
    5 0
    Tocze-Fele
  • Pustynne Jastrzębie
    2 7
    Hunters Team
  • Tocze-Fele
    0 5
    Pustynne Jastrzębie
  • Hunters Team
    0 20
    Piłkarska Młodzież
  • Piłkarska Młodzież
    4 5
    Petarda
  • KSF
    15 2
    Pustynne Jastrzębie
  • Petarda
    8 1
    Polonia Grudziądz
  • Polonia Grudziądz
    6 3
    Hunters Team
  • KSF
    6 4
    Petarda
  • Punishers Team
    0 5
    Tocze-Fele
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

14 października 2018 | 11:32
październik 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
niedziela
21 października
brak wydarzeń zobacz szczegóły
Ostateczne rozstrzygnięcia 7. sezonu GLP
1/4 finału Pucharu GLP

02 września 2018 | 22:36

Czytaj
1/4 finału Pucharu GLP
Wyniki losowania
Czytaj więcej
Aktualny ranking kapitanów

31 sierpnia 2018 | 16:43

Czytaj
Aktualny ranking kapitanów
Aktualny ranking kapitanów
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    73
  • 2
    Maciej Lipowski
    Kocury
    54
  • 3
    Maciej Góra
    FC Dragacz
    47
  • 4
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    46
  • 5
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    39
  • 6
    Mariusz Żyżyński
    Skoda BS Auto
    30
  • 7
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    29
  • 8
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    28
  • 9
    Damian Niebojewski
    Piłkarski Grudziądz
    27
  • 10
    Wojciech Tadajewski
    Nemo
    26
  • 11
    Adam Spychalski
    FC Dragacz
    25
  • 12
    Paweł Kozak
    4 FUN
    24
  • 13
    Nikolas Reimus
    Riders Team
    23
  • 14
    Michał Łuszczewski
    GeoTeam
    22
  • 15
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    22
  • 1
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    41
  • 2
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    38
  • 3
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    23
  • 4
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    21
  • 5
    Paweł Wojewódka
    Ósemka CG
    21
  • 6
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    17
  • 7
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    17
  • 8
    Dariusz Staszewski
    Team Spirit MSU
    17
  • 9
    Paweł Gall
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    17
  • 10
    Mariusz Stręciwilk
    Vultures FC
    16
  • 11
    Paweł Zakrzewski
    Old Boys
    15
  • 12
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    14
  • 13
    Daniel Szczepański
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    14
  • 14
    Bartosz Tafliński
    Wild Sharks
    14
  • 15
    Przemysław WRZESZCZYŃSKI
    Ósemka CG
    14
  • 1
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    39
  • 2
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    35
  • 3
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    33
  • 4
    Łukasz Kozłowski
    Petarda
    28
  • 5
    Marek Niklarz
    KSF
    26
  • 6
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    21
  • 7
    Mateusz Tomaszewski
    Piłkarska Młodzież
    21
  • 8
    Krzysztof Mickiewicz
    Hunters Team
    21
  • 9
    Adrian Szumachowski
    Piłkarska Młodzież
    21
  • 10
    Piotr Romanowski
    Piłkarska Młodzież
    21
  • 11
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    20
  • 12
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    19
  • 13
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    17
  • 14
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    16
  • 15
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    16
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    48
  • 2
    Kasjan Bojarowski
    Piłkarski Grudziądz
    41
  • 3
    Radosław Dowgiałło
    Kocury
    32
  • 4
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    29
  • 5
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    28
  • 6
    Jakub Lubowiecki
    Riders Team
    28
  • 7
    Andrzej Pepliński
    Skoda BS Auto
    27
  • 8
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    26
  • 9
    Ryszard Chwaszczyński
    GeoTeam
    24
  • 10
    Tomasz Pryszło
    Torpedo
    23
  • 11
    Jakub Zielecki
    Riders Team
    22
  • 12
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    20
  • 13
    Remigiusz Chojnowski
    Skoda BS Auto
    20
  • 14
    Rafał Mikołajczak
    Fc Wentyle
    20
  • 15
    Marcin Norkowski
    Riders Team
    19
  • 1
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    35
  • 2
    Łukasz Kazanecki
    Lotnisko
    24
  • 3
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    23
  • 4
    Sebastian Fiałkowski
    Lotnisko
    18
  • 5
    Jakub Tadych
    Team Spirit MSU
    17
  • 6
    Sebastian Cyrankowski
    Lotnisko
    16
  • 7
    Bartosz Rykowski
    Old Boys
    15
  • 8
    Wojciech Warnel
    Wild Sharks
    14
  • 9
    Maciej Kandzowski
    Wild Sharks
    14
  • 10
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    13
  • 11
    Norbert Kopczyński
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    12
  • 12
    Karol Siódmiak
    Nankatsu FC
    12
  • 13
    Daniel Szczepański
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    12
  • 14
    Dariusz Bartusik
    Nankatsu FC
    12
  • 15
    Maciej Gzella
    Old Boys
    11
  • 1
    Kamil Klarkowski
    Piłkarska Młodzież
    31
  • 2
    Mariusz Nowacki
    Piłkarska Młodzież
    27
  • 3
    Mateusz Chmielewski
    KSF
    25
  • 4
    Karol Kurzyński
    Piłkarska Młodzież
    24
  • 5
    Patryk Klimek
    Tocze-Fele
    22
  • 6
    Michał Dobrzeniewski
    Petarda
    20
  • 7
    Kamil Krasny
    Polonia Grudziądz
    20
  • 8
    Patryk Rosiński
    Piłkarska Młodzież
    19
  • 9
    Radosław Schodowski
    Piłkarska Młodzież
    18
  • 10
    Mikołaj Michalak
    Tocze-Fele
    17
  • 11
    Patryk Batiuk
    KSF
    16
  • 12
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    15
  • 13
    Nikodem Ceyer
    Tocze-Fele
    14
  • 14
    Oliwier Kujawski
    Tocze-Fele
    14
  • 15
    Kamil Kruszewski
    Piłkarska Młodzież
    14