Najbliższe mecze
10 Edycja GLP

Aktualności

24 lutego 2021 | 22:50
luty 2021
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
czwartek
25 lutego
brak wydarzeń zobacz szczegóły
Okienko transferowe - informacje
Startujemy z zapisami do X. Edycji GLP

07 lutego 2021 | 20:15

Czytaj
Startujemy z zapisami do X. Edycji GLP
Startujemy z zapisami do X. Edycji GLP
Czytaj więcej
Rezultaty końcowe w ligach. Baraże czas zacząć!

02 listopada 2020 | 13:56

Czytaj
Rezultaty końcowe w ligach. Baraże czas zacząć!
Rezultaty końcowe w ligach. Baraże czas zacząć!
Czytaj więcej
Wznawiamy rozgrywki GLP!

15 maja 2020 | 18:46

Czytaj
Wznawiamy rozgrywki GLP!
Wznawiamy rozgrywki GLP!
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    38
  • 2
    Kamil Kruszewski
    Wild Sharks
    31
  • 3
    Kamil Kulaszewski
    Torpedo
    29
  • 4
    Denis Rienkiewicz
    Riders Team
    27
  • 5
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    25
  • 6
    Damian Rolewicz
    Nemo
    24
  • 7
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    21
  • 8
    Karol Holewski
    Skoda BS Auto
    21
  • 9
    Bartosz Rybiński
    Skoda BS Auto
    20
  • 10
    Radosław Kardas
    Terror Squad
    19
  • 11
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    17
  • 12
    Maciej Brodowski
    Torpedo
    17
  • 13
    Marcin Klabuhn
    Bandziorek.pl
    16
  • 14
    Wojciech Tadajewski
    Nemo
    16
  • 15
    Paweł Orzechowski
    Petarda
    16
  • 1
    Filip Skomski
    Hooligans Grudziądz
    43
  • 2
    Arkadiusz Piechna
    Pustynne Jastrzębie
    38
  • 3
    Paweł Rutkowski
    Polonia Grudziądz
    35
  • 4
    Bartosz Rykowski
    Ad21.pl
    31
  • 5
    Patryk Bączkowski
    KSF
    29
  • 6
    Michał Gawarkiewicz
    Forza Team
    25
  • 7
    Bartek Zawiłowski
    Team Spirit MSU
    24
  • 8
    Bartosz Wasielewski
    Polonia Grudziądz
    23
  • 9
    Jacek Remus
    Hooligans Grudziądz
    23
  • 10
    Robert Guzman
    Nankatsu FC
    23
  • 11
    Adrian Kulas
    Forza Team
    22
  • 12
    Daniel Kukla
    KS Amigos
    21
  • 13
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    20
  • 14
    Dawid Stępień
    Blok Ekipa
    19
  • 15
    Andrzej Pepliński
    Black Rose
    18
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Jacek Moszczyński
    Lotnisko
    27
  • 2
    Wojciech Szumski
    GeoTeam
    26
  • 3
    Artur Warduliński
    GeoTeam
    24
  • 4
    Łukasz Pawlikowski
    GeoTeam
    23
  • 5
    Dawid Gorski
    Skoda BS Auto
    22
  • 6
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    19
  • 7
    Łukasz Betker
    Torpedo
    19
  • 8
    Remigiusz Chojnowski
    Skoda BS Auto
    19
  • 9
    Paweł Kozak
    Terror Squad
    18
  • 10
    Maciej Brodowski
    Torpedo
    17
  • 11
    Eligiusz Sieniawski
    Petarda
    17
  • 12
    Piotr Arentewicz
    FC Dragacz
    17
  • 13
    Kamil Kruszewski
    Wild Sharks
    16
  • 14
    Denis Rienkiewicz
    Riders Team
    16
  • 15
    Jakub Rutyna
    Nemo
    15
  • 1
    Paweł Rumieński
    Pustynne Jastrzębie
    53
  • 2
    Dominik Rutkowski
    Hooligans Grudziądz
    49
  • 3
    Andrzej Pepliński
    Black Rose
    27
  • 4
    Bartosz Wasielewski
    Polonia Grudziądz
    26
  • 5
    Patryk Bączkowski
    KSF
    25
  • 6
    Mateusz Karczewski
    Team Spirit MSU
    25
  • 7
    Dawid Stępień
    Blok Ekipa
    24
  • 8
    Adrian Kulas
    Forza Team
    19
  • 9
    Bartosz Szeferski
    Black Rose
    19
  • 10
    Oliver Klinger
    Victorytime.pl Vultures
    19
  • 11
    Dmytro Kryvoruchko
    Nankatsu FC
    19
  • 12
    Rafał Mikołajczak
    Blok Ekipa
    18
  • 13
    Paweł Rutkowski
    Polonia Grudziądz
    17
  • 14
    Tomasz Gawarkiewicz
    Forza Team
    17
  • 15
    Daniel Kukla
    KS Amigos
    15