Najbliższe mecze

DZIŚ, 19:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Riders Team
Nemo
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Blok Ekipa
    6 8
    Klink.pl
  • Wild Sharks
    3 16
    Torpedo
  • Twierdza Szonowo
    1 7
    Petarda
  • Black Rose
    3 8
    Twierdza Szonowo
  • Terror Squad
    5 9
    FC Dragacz
  • Ad21.pl
    6 11
    Klink.pl
  • Black Rose
    2 9
    Medycy Grudziądz
  • Victorytime.pl Vultures
    7 3
    Team Spirit MSU
  • Blok Ekipa
    3 3
    Ósemka CG
  • Forza Team
    13 2
    AFC Kitowcy
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Wild Sharks
    3 16
    Torpedo
  • Terror Squad
    5 9
    FC Dragacz
  • Wild Sharks
    0 1
    4 FUN
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Blok Ekipa
    6 8
    Klink.pl
  • Twierdza Szonowo
    1 7
    Petarda
  • Black Rose
    3 8
    Twierdza Szonowo
  • Ad21.pl
    6 11
    Klink.pl
  • Black Rose
    2 9
    Medycy Grudziądz
  • Victorytime.pl Vultures
    7 3
    Team Spirit MSU
  • Blok Ekipa
    3 3
    Ósemka CG
  • Forza Team
    13 2
    AFC Kitowcy
  • Nankatsu FC
    8 3
    Twierdza Szonowo
  • Petarda
    5 6
    FC Albatrosy
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
brak wyników...
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Aktualności

05 marca 2021 | 18:41
kwiecień 2021
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
piątek
23 kwietnia
brak wydarzeń zobacz szczegóły
Podsumowanie okna transferowego
Okienko transferowe - informacje

24 lutego 2021 | 22:50

Czytaj
Okienko transferowe - informacje
Okienko transferowe - informacje
Czytaj więcej
Startujemy z zapisami do X. Edycji GLP

07 lutego 2021 | 20:15

Czytaj
Startujemy z zapisami do X. Edycji GLP
Startujemy z zapisami do X. Edycji GLP
Czytaj więcej
Rezultaty końcowe w ligach. Baraże czas zacząć!

02 listopada 2020 | 13:56

Czytaj
Rezultaty końcowe w ligach. Baraże czas zacząć!
Rezultaty końcowe w ligach. Baraże czas zacząć!
Czytaj więcej

Statystyki

Klasyfikacja strzelców
  • 1
    Kamil Kulaszewski
    Torpedo
    7
  • 2
    Filip Betker
    Torpedo
    4
  • 3
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    3
  • 4
    Patryk Klimek
    FC Dragacz
    3
  • 5
    Łukasz Betker
    Torpedo
    3
  • 6
    Tomasz Żyłowski
    Terror Squad
    2
  • 7
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    2
  • 8
    Maciej Brodowski
    Torpedo
    1
  • 9
    Mateusz Chojnicki
    Wild Sharks
    1
  • 10
    Patryk Kowalewski
    Torpedo
    1
  • 11
    Maciej Szulc
    FC Dragacz
    1
  • 12
    Filip Górecki
    Terror Squad
    1
  • 13
    Paweł Kruszczyński
    4 FUN
    1
  • 14
    Łukasz Bulera
    Wild Sharks
    1
  • 15
    Bartosz Tafliński
    Wild Sharks
    1
  • 1
    Nikodem Manthey
    Klink.pl
    6
  • 2
    Kamil Brzustowski
    Blok Ekipa
    5
  • 3
    SEBASTIAN DREWICZAK
    Klink.pl
    5
  • 4
    Michał Gawarkiewicz
    Forza Team
    5
  • 5
    Dawid Stępień
    Blok Ekipa
    4
  • 6
    Michał Kruszewski
    Blok Ekipa
    4
  • 7
    Paweł Orzechowski
    Nankatsu FC
    4
  • 8
    Robert Sikora
    Twierdza Szonowo
    3
  • 9
    Łukasz Sudoł
    FC Albatrosy
    3
  • 10
    Andrzej Baumgart
    Klink.pl
    3
  • 11
    Marcin Gawarkiewicz
    Forza Team
    3
  • 12
    Szymon Michalski
    Twierdza Szonowo
    3
  • 13
    Oliver Klinger
    Victorytime.pl Vultures
    3
  • 14
    Andrzej Sulik
    Blok Ekipa
    2
  • 15
    Sławomir Karczewski
    Medycy Grudziądz
    2
Klasyfikacja asyst
  • 1
    Maciej Brodowski
    Torpedo
    4
  • 2
    Roman Giniyatullin
    Torpedo
    3
  • 3
    Mateusz Guttmann
    Torpedo
    3
  • 4
    Kamil Kulaszewski
    Torpedo
    2
  • 5
    Bartosz Rymacki
    FC Dragacz
    2
  • 6
    Patryk Klimek
    FC Dragacz
    2
  • 7
    Tomasz Żyłowski
    Terror Squad
    2
  • 8
    Arkadiusz Bartoszewski
    FC Dragacz
    2
  • 9
    Mateusz Chojnicki
    Wild Sharks
    2
  • 10
    Filip Betker
    Torpedo
    1
  • 11
    Łukasz Betker
    Torpedo
    1
  • 12
    Patryk Kowalewski
    Torpedo
    1
  • 13
    Maciej Szulc
    FC Dragacz
    1
  • 14
    Adrian Zawadzki
    Terror Squad
    1
  • 15
    Radosław Wachowiak
    4 FUN
    1
  • 1
    Michał Rytkowski
    Klink.pl
    6
  • 2
    Kamil Brzustowski
    Blok Ekipa
    5
  • 3
    SEBASTIAN DREWICZAK
    Klink.pl
    5
  • 4
    Adrian Bieniek
    Klink.pl
    4
  • 5
    Miłosz Gawarkiewicz
    Forza Team
    4
  • 6
    Wojciech Zarzycki
    Medycy Grudziądz
    4
  • 7
    Robert Sikora
    Twierdza Szonowo
    3
  • 8
    Andrzej Sulik
    Blok Ekipa
    3
  • 9
    Jarosław Jurkiewicz
    Team Spirit MSU
    3
  • 10
    Dariusz Bartusik
    Nankatsu FC
    3
  • 11
    Dawid Stępień
    Blok Ekipa
    2
  • 12
    Sławomir Karczewski
    Medycy Grudziądz
    2
  • 13
    Adam Marks
    Ad21.pl
    2
  • 14
    Tomasz Jeleniewski
    Petarda
    2
  • 15
    Nikodem Rodzik
    Victorytime.pl Vultures
    2