Tabele ligowe
Ostatnie wyniki
  • Polonia Grudziądz
    6 5
    Nemo
  • Black Rose
    3 4
    FC Dragacz
  • Nemo
    9 3
    Polonia Grudziądz
  • Petarda
    6 4
    Hooligans Grudziądz
  • FC Dragacz
    5 2
    Black Rose
  • Nankatsu FC
    6 7
    4 FUN
  • Hooligans Grudziądz
    10 8
    Petarda
  • 4 FUN
    7 2
    Nankatsu FC
  • Lotnisko
    5 0
    Nemo
  • FC Dragacz
    5 5
    Nemo
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • GeoTeam
    7 4
    4 FUN
  • FC Dragacz
    5 0
    Bandziorek.pl
  • Lotnisko
    7 3
    Bandziorek.pl
  • 4 FUN
    5 0
    Terror Squad
  • Terror Squad
    4 4
    Torpedo
  • Lotnisko
    0 5
    Skoda BS Auto
  • Riders Team
    4 4
    Torpedo
  • Riders Team
    1 3
    Terror Squad
  • Lotnisko
    2 11
    Torpedo
  • Petarda
    4 6
    Bandziorek.pl
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Blok Ekipa
    4 4
    Ósemka CG
  • Klink.pl
    16 3
    Pustynne Jastrzębie
  • KS Amigos
    3 6
    Polonia Grudziądz
  • Ósemka CG
    1 7
    Ad21.pl
  • Nankatsu FC
    7 6
    Hooligans Grudziądz
  • Ad21.pl
    3 4
    Black Rose
  • Klink.pl
    6 6
    Ad21.pl
  • Blok Ekipa
    5 5
    Klink.pl
  • Victorytime.pl Vultures
    27 3
    Pustynne Jastrzębie
  • Klink.pl
    5 12
    Hooligans Grudziądz
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
brak wyników...
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Kary

Zawodnik Zespół Długość kary Obowiązuje od Status
Adrian Zawadzki Terror Squad
24 kolejki 10.03.2017r. wykonano
Marek Pokusiński Terror Squad 15 kolejek 10.03.2017r. wykonano
Mateusz Nowak Terror Squad 15 kolejek 10.03.2017r. wykonano
Dorian Nowak brak 10 kolejek 10.03.2017r. wykonano
Oskar Glinowiecki brak 10 kolejek 10.03.2017r. wykonano
Jarosław Choiński GeoTeam 10 kolejek (25 - 2016 r., 1,2,3,4,5,6,7,8,9 - 2017 r.) 10.03.2017r. wykonano
Jacek Waliwander Riders Team 6 kolejek 10.03.2017r. wykonano
Paweł Malinowski Riders Team 2 kolejki 10.03.2017r. wykonano
Adam Spychalski FC Dragacz 4 kolejki 13.03.2017r. wykonano
Patrycjusz Niespodziewański Terror Squad 6 kolejek 24.03.2017r. wykonano
Radosław Gorczowski KSF 5 kolejek 29.03.2017r. wykonano
Kasjan Bojarowski Piłkarski Grudziądz 1 kolejeka 29.03.2017r. wykonano
Łukasz Pszczółkowski Piłkarski Grudziądz 3 kolejki 29.03.2017r. wykonano
Paweł Świerczyński Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci zawieszenie do końca 2017r. ze wszystkich rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 09.05.2017r. wykonano
Paweł Frencel Torpedo 4 kolejki 08.04.2017r. wykonano
Przemysław Nowaczek Skoda BS Auto 3 kolejki 30.07.2017r. wykonano
Michał Majka Skoda BS Auto zawieszenie do końca pierwszej rundy w sezonie 2018 ze wszystkich rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 30.05.2017r. wykonano
Jakub Studziński Skoda BS Auto dożywotni zakaz uczestnictwa we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 30.05.2017r.
Marek Muras 4 FUN zawieszenie do końca 2017r. ze wszystkich rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 17.08.2017r. wykonano
Jan Czaja Terror Squad zawieszenie do końca sezonu 2018 ze wszystkich rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 18.08.2017r. wykonano
Piotr Rybandt Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci zawieszenie do 12. kolejki sezonu 2018 z rozgrywek ligowych 04.03.2018r. wykonano
Łukasz Serocki Fresh Team zawieszenie do 7. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 14.03.2018r. wykonano
Łukasz Przekwas Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci zawieszenie do 14. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych oraz całkowity zakaz gry w Pucharze GLP organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 27.04.2018r. wykonano
Adrian Waliszewski Wentyle zawieszenie do 8. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych GLP 20.05.2018r. wykonano
Damian Szczutkowski Kocury zawieszenie do 20. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych oraz całkowity zakaz gry w Pucharze GLP oraz innych meczy organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 20.05.2018r.
Michał Zabłotny Kocury zawieszenie do 15. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych oraz całkowity zakaz gry w Pucharze GLP oraz innych meczy organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 20.05.2018r.
Seweryn Zwaliński Fresh Team zawieszenie do 21. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych oraz innych meczy organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 10.06.2018r. wykonano
Kasjan Bojarowski Piłkarski Grudziądz zawieszenie do 19. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych GLP 28.07.2018r. wykonano
Przemek Berg GeoTeam zawieszenie w meczu 16. kolejki w sezonie 2018 z rozgrywek ligowych GLP oraz jednego meczu Pucharu GLP (4FUN - GeoTeam, 13.08.2018) 28.07.2018r. wykonano
Maciej Urbaniak Kocury zawieszenie do 17. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych GLP 28.07.2018r.
Paweł Świerczyński Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci dożywotni zakaz uczestnictwa we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez Stowarzyszenie GLP 28.07.2018r.
Dariusz Jabłoński Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci zawieszenie na kolejki: 15, 17 sezonu 2018 rozgrywek ligowych GLP oraz II kolejki, 2 rundy Pucharu GLP (Bar Krokiecik - Nemo) 28.07.2018r. wykonano
Nikodem Ceyer Tocze-Fele zawieszenie do 16. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych GLP 28.07.2018r. wykonano
Dawid Radziwonowicz Petarda zawieszenie do 18. kolejki (włącznie) sezonu 2018 z rozgrywek ligowych GLP 28.07.2018r. wykonano
Dawid Klimek Tocze-Fele zawieszenie do 2. kolejki (włącznie) sezonu 2020 z rozgrywek ligowych GLP oraz 5 pierwszych meczy w Pucharze GLP 2020. 16.10.2018r. w trakcie
Patryk Kurnik Polonia Grudziądz zawieszenie na dwie kolejki w rozgrywkach ligowych GLP (Mecz z Blok Ekipa i Klink.pl)
(Regulamin XI, punkt 21.)
25.04.2019r. wykonano
Mariusz Markowicz 4FUN zawieszenie do 13. kolejki (włącznie) sezonu 2019 z rozgrywek ligowych GLP oraz w I fazie Pucharu GLP 12.06.2019r. wykonano
Sebastian Cyrankowski Lotnisko zawieszenie do 11. kolejki (włącznie) sezonu 2019 z rozgrywek ligowych GLP 12.06.2019r. wykonano
Paweł Rymacki FC Dragacz zawieszenie na jedną kolejkę w rozgrywkach ligowych GLP (Mecz z Piłkarski Grudziądz - 10. kolejka) 12.06.2019r. wykonano
Patrycjusz Niespodziewański Terror Squad zawieszenie do 16. kolejki (włącznie) sezonu 2019 z rozgrywek ligowych GLP 16.07.2019r. wykonano
Michał Tadajewski Forza Team zawieszenie w kolejce 16 rozgrywek ligowych GLP 02.08.2019r. wykonano
Paweł Czykier Klink.pl zawieszenie w kolejkach 16, 17, 18 rozgrywek ligowych GLP 02.08.2019r. wykonano
Marcin Pawlicki Riders Team zawieszenie w kolejkach 16, 17, 18 rozgrywek ligowych GLP 27.08.2019r. wykonano
Karol Gonkowski Fresh Team zawieszenie w kolejkach 19,20 rozgrywek ligowych GLP 12.09.2019r. wykonano
Michał Majka Skoda BS Auto zawieszenie do 6. kolejki (włącznie) sezonu 2020 z rozgrywek ligowych GLP oraz w I fazie Pucharu GLP 2020 03.11.2019r. w trakcie
Janusz Marszałkiewicz Skoda BS Auto zawieszenie w 22. kolejce sezonu 2019 z rozgrywek ligowych GLP oraz w dwóch pierwszych meczach I fazy Pucharu GLP 2020 03.11.2019r. wykonano
Maciej Lipowski Lotnisko zawieszenie w kolejkach 1, 3, 4, 6, 7 rozgrywek ligowych GLP 31.05.2020r. w trakcie
Michał Madej Lotnisko zawieszenie w kolejkach 1 i 3 rozgrywek ligowych GLP 04.06.2020r. w trakcie