Zobacz zestawienie spotkań bieżacego sezonu

DZIŚ, 16:00   ORLIK OLIMPIA

VS
Terror Squad
Fresh Team
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Polonia Grudziądz
    3 4
    Riders Team
  • Wild Sharks
    10 1
    Klink.pl
  • Tocze-Fele
    4 4
    Petarda
  • Old Boys
    5 2
    Wild Sharks
  • Skoda BS Auto
    5 0
    Kocury
  • Torpedo
    4 4
    GeoTeam
  • Team Spirit MSU
    3 6
    Ósemka CG
  • Piłkarska Młodzież
    6 3
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Fc Wentyle
    5 9
    Riders Team
  • FC Dragacz
    8 2
    4 FUN
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Fc Wentyle
    5 9
    Riders Team
  • FC Dragacz
    8 2
    4 FUN
  • Kocury
    6 5
    GeoTeam
  • Skoda BS Auto
    8 3
    Riders Team
  • 4 FUN
    4 6
    Fresh Team
  • Riders Team
    6 10
    Piłkarski Grudziądz
  • GeoTeam
    8 5
    Terror Squad
  • Torpedo
    7 8
    GeoTeam
  • Riders Team
    3 6
    Kocury
  • Piłkarski Grudziądz
    7 8
    Torpedo
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Wild Sharks
    10 1
    Klink.pl
  • Old Boys
    5 2
    Wild Sharks
  • Team Spirit MSU
    3 6
    Ósemka CG
  • Vultures FC
    1 4
    Ósemka CG
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    4 2
    Wild Sharks
  • Old Boys
    8 2
    Team Spirit MSU
  • Lotnisko
    9 5
    Vultures FC
  • Team Spirit MSU
    7 3
    Nankatsu FC
  • Wild Sharks
    5 1
    Nankatsu FC
  • Ósemka CG
    2 8
    Old Boys
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Tocze-Fele
    4 4
    Petarda
  • Piłkarska Młodzież
    23 0
    Punishers Team
  • KSF
    12 6
    Hunters Team
  • Punishers Team
    2 8
    Petarda
  • Pustynne Jastrzębie
    1 44
    Piłkarska Młodzież
  • Polonia Grudziądz
    3 6
    Piłkarska Młodzież
  • Petarda
    23 2
    Pustynne Jastrzębie
  • Piłkarska Młodzież
    10 5
    KSF
  • Tocze-Fele
    4 5
    KSF
  • Punishers Team
    0 5
    FC Młode Tarpno
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Terminarz

Kolejka 1 3 - 9 marca
Piłkarska Młodzież   0 5
  Polonia Grudziądz 23.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
Hunters Team   5 0
  Wichura Biszkopt Paweł Pastewski 21.03.2018 18:00Orlik Strzemięcin
FC Dragacz   18 4
  Torpedo 18.03.2018 11:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   2 10
  Lotnisko 15.03.2018 19:15Orlik Mniszek
Klink.pl   3 5
  Wild Sharks 15.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
Nemo   7 11
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 12.03.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   0 3
  Terror Squad 11.03.2018 16:00Orlik Olimpia
Kocury   5 7
  Riders Team Paweł Pastewski 11.03.2018 12:30Orlik Budowlanka
Nankatsu FC   6 4
  Team Spirit MSU 09.03.2018 20:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   3 6
  Skoda BS Auto Paweł Pastewski 07.03.2018 20:00Orlik Rządz
Fc Wentyle   1 2
  4 FUN Paweł Pastewski 05.03.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Petarda   14 1
  Punishers Team Dawid Śliwiński 04.03.2018 15:30Orlik Forteczna
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   6 5
  Toolroom Knights Dawid Śliwiński 03.03.2018 18:30Orlik Mniszek
FC Młode Tarpno   26 2
  Pustynne Jastrzębie 02.03.2018 18:00Orlik Olimpia
KSF   5 13
  Tocze-Fele Dawid Śliwiński 01.03.2018 18:30Orlik Rządz
Old Boys   15 5
  Ósemka CG 27.02.2018 19:00Orlik Budowlanka
PAUZA: Dynamite Team
Kolejka 2 10 - 16 marca
Wild Sharks   7 4
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 03.04.2018 19:00Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  KSF 30.03.2018 19:00Orlik Forteczna
Torpedo   8 0
  Fresh Team 29.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Tocze-Fele   4 2
  FC Młode Tarpno Paweł Pastewski 29.03.2018 18:30Orlik Rządz
Lotnisko   10 4
  Klink.pl Paweł Pastewski 27.03.2018 20:00Orlik Olimpia
Ósemka CG   5 3
  Vultures FC 27.03.2018 19:15Orlik Mniszek
Skoda BS Auto   2 4
  Kocury 26.03.2018 19:30Orlik Rządz
Dynamite Team   0 5
  Hunters Team 26.03.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Punishers Team   4 22
  Piłkarska Młodzież 25.03.2018 18:00Orlik Olimpia
Riders Team   4 5
  Nemo Paweł Pastewski 25.03.2018 10:30Orlik Mniszek
Terror Squad   6 3
  GeoTeam Paweł Pastewski 22.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   3 10
  Nankatsu FC 16.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   7 4
  Fc Wentyle Paweł Pastewski 14.03.2018 20:00Orlik Budowlanka
Team Spirit MSU   6 6
  Old Boys Paweł Pastewski 12.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   0 20
  Petarda 11.03.2018 15:30Orlik Forteczna
4 FUN   3 9
  FC Dragacz 11.03.2018 12:30Orlik Strzemięcin
PAUZA: Polonia Grudziądz
Kolejka 3 17 - 23 marca
Piłkarski Grudziądz   6 5
  Riders Team Paweł Pastewski 09.04.2018 20:00 Orlik Budowlanka
FC Młode Tarpno   5 0
  Wichura Biszkopt 07.04.2018 13:00 Orlik Budowlanka
Nemo   9 7
  Skoda BS Auto 06.04.2018 20:00Orlik Rządz
KSF   5 0
  Dynamite Team 06.04.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   0 12
  FC Dragacz 06.04.2018 18:00 Orlik Budowlanka
GeoTeam   3 6
  Torpedo Paweł Pastewski 05.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Kocury   7 3
  Terror Squad 03.04.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Fresh Team   4 7
  4 FUN 30.03.2018 18:00Orlik Strzemięcin
Petarda   2 8
  Tocze-Fele 25.03.2018 19:00Orlik Rządz
Piłkarska Młodzież   38 0
  Pustynne Jastrzębie 16.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
Polonia Grudziądz   5 4
  Punishers Team Dawid Śliwiński 04.03.2018 14:20Orlik Olimpia
PAUZA: Hunters Team
Kolejka 4 24 - 30 marca
Skoda BS Auto   10 6
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 21.05.2018 20:00Orlik Rządz
Dynamite Team   0 5
  FC Młode Tarpno 20.04.2018 18:00 Orlik Budowlanka
Terror Squad   6 9
  Nemo 19.04.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Torpedo   3 10
  Kocury Paweł Pastewski 18.04.2018 20:00 Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  Petarda 15.04.2018 15:30Orlik Forteczna
Pustynne Jastrzębie   0 5
  Polonia Grudziądz 14.04.2018 16:00 Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   2 5
  Lotnisko Paweł Pastewski 10.04.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Hunters Team   5 12
  KSF 09.04.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Tocze-Fele   4 5
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 08.04.2018 20:00Orlik Rządz
Old Boys   9 5
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 29.03.2018 20:00Orlik Budowlanka
Ósemka CG   4 2
  Team Spirit MSU Paweł Pastewski 26.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Nankatsu FC   2 10
  Wild Sharks 26.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
FC Dragacz   5 0
  Fresh Team 25.03.2018 11:00Orlik Rządz
Vultures FC   2 1
  Klink.pl 23.03.2018 19:00Orlik Olimpia
Riders Team   4 4
  Fc Wentyle 21.03.2018 19:30Orlik Mniszek
4 FUN   8 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 19.03.2018 20:00Orlik Strzemięcin
PAUZA: Punishers Team
Kolejka 5 7 - 13 kwietnia
Piłkarska Młodzież   5 0
  Wichura Biszkopt 06.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   10 8
  Terror Squad Paweł Pastewski 30.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Punishers Team   14 10
  Pustynne Jastrzębie 29.04.2018 18:30Orlik Forteczna
Klink.pl   4 3
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 27.04.2018 19:00Orlik Olimpia
GeoTeam   9 4
  FC Dragacz Paweł Pastewski 27.04.2018 18:30Orlik Strzemięcin
Nemo   4 11
  Torpedo 26.04.2018 20:00 Orlik Budowlanka
Riders Team   4 11
  Skoda BS Auto 23.04.2018 20:00Orlik Rządz
Polonia Grudziądz   0 11
  Tocze-Fele 19.04.2018 20:00Orlik Rządz
Wild Sharks   3 6
  Old Boys 16.04.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Toolroom Knights   5 0
  Ósemka CG 14.04.2018 18:30Orlik Mniszek
Kocury   2 4
  4 FUN 12.04.2018 20:00Orlik Rządz
Petarda   5 0
  Dynamite Team 12.04.2018 17:00Orlik Forteczna
Team Spirit MSU   2 2
  Vultures FC 11.04.2018 19:30Orlik Mniszek
Fc Wentyle   5 4
  Fresh Team 08.04.2018 20:00Orlik Olimpia
Lotnisko   8 2
  Nankatsu FC 23.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
FC Młode Tarpno   16 4
  Hunters Team 07.03.2018 18:00Orlik Forteczna
PAUZA: KSF
Kolejka 6 14 - 20 kwietnia
Vultures FC   2 13
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 15.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   1 11
  Riders Team 14.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   0 5
  Piłkarska Młodzież 12.05.2018 13:00 Orlik Budowlanka
Old Boys   1 4
  Lotnisko Paweł Pastewski 08.05.2018 20:30Orlik Olimpia
Wichura Biszkopt   0 5
  Polonia Grudziądz 08.05.2018 18:00 Orlik Budowlanka
Fresh Team   3 23
  GeoTeam Paweł Pastewski 29.04.2018 14:30 Orlik Rządz
Ósemka CG   5 12
  Wild Sharks 27.04.2018 18:00Orlik Budowlanka
Torpedo   0 5
  Piłkarski Grudziądz 25.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   8 8
  Nemo 23.04.2018 20:00Orlik Strzemięcin
KSF   3 5
  FC Młode Tarpno 23.04.2018 20:00Orlik Forteczna
Team Spirit MSU   9 2
  Toolroom Knights 20.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Nankatsu FC   8 6
  Klink.pl 20.04.2018 19:00Orlik Olimpia
Hunters Team   1 10
  Petarda 19.04.2018 17:20Orlik Forteczna
Skoda BS Auto   12 3
  Fc Wentyle 15.04.2018 19:30Orlik Rządz
FC Dragacz   6 7
  Kocury 15.04.2018 14:30Orlik Rządz
Tocze-Fele   24 1
  Punishers Team 18.03.2018 19:00Orlik Rządz
PAUZA: Pustynne Jastrzębie
Kolejka 7 21 - 27 kwietnia
Lotnisko   7 4
  Ósemka CG Tomasz Żyłowski 26.05.2018 11:30 Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   2 10
  GeoTeam Paweł Pastewski 15.05.2018 19:30Orlik Strzemięcin
Polonia Grudziądz   5 0
  Dynamite Team 13.05.2018 17:30 Orlik Budowlanka
Piłkarska Młodzież   5 0
  Hunters Team 13.05.2018 11:30 Orlik Budowlanka
Punishers Team   5 0
  Wichura Biszkopt 12.05.2018 17:30 Orlik Budowlanka
Kocury   10 3
  Fresh Team 12.05.2018 11:30Orlik Budowlanka
Nemo   8 12
  FC Dragacz Paweł Pastewski 11.05.2018 20:00Orlik Rządz
Pustynne Jastrzębie   4 23
  Tocze-Fele 08.05.2018 20:00Orlik Rządz
Riders Team   3 3
  Torpedo 07.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   8 5
  4 FUN Paweł Pastewski 07.05.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   8 2
  Nankatsu FC 24.04.2018 19:00Orlik Budowlanka
Klink.pl   2 9
  Old Boys Paweł Pastewski 23.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   9 3
  Team Spirit MSU Paweł Pastewski 23.04.2018 19:00Orlik Budowlanka
Petarda   1 8
  KSF 22.04.2018 15:30Orlik Forteczna
Skoda BS Auto   4 1
  Terror Squad 16.04.2018 20:00Orlik Rządz
Toolroom Knights   13 0
  Vultures FC 31.03.2018 18:30Orlik Mniszek
PAUZA: FC Młode Tarpno
Kolejka 8 5 - 11 maja
FC Dragacz   7 6
  Piłkarski Grudziądz Tomasz Żyłowski 13.06.2018 20:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   2 5
  Wild Sharks 03.06.2018 11:30 Orlik Budowlanka
Hunters Team   5 0
  Polonia Grudziądz 02.06.2018 13:00 Orlik Budowlanka
Fresh Team   14 18
  Nemo 27.05.2018 18:45Orlik Olimpia
Torpedo   2 6
  Skoda BS Auto Tomasz Żyłowski 24.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   8 7
  Fc Wentyle 24.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
4 FUN   6 4
  Riders Team Tomasz Żyłowski 21.05.2018 20:00Orlik Strzemięcin
GeoTeam   8 2
  Kocury Paweł Pastewski 18.05.2018 18:30Orlik Strzemięcin
Ósemka CG   9 3
  Klink.pl 16.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Team Spirit MSU   5 6
  Lotnisko 11.05.2018 18:00Orlik Budowlanka
FC Młode Tarpno   4 4
  Petarda 10.05.2018 17:20Orlik Forteczna
Vultures FC   3 4
  Nankatsu FC 01.05.2018 18:00Orlik Budowlanka
Old Boys   8 3
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 12.04.2018 18:00Orlik Budowlanka
KSF   3 12
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 11.03.2018 14:00Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  Pustynne Jastrzębie
Dynamite Team   0 5
  Punishers Team
PAUZA: Tocze-Fele
Kolejka 9 12 - 18 maja
Piłkarski Grudziądz   10 5
  Fresh Team Paweł Pastewski 08.06.2018 20:00Orlik Olimpia
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   6 2
  Ósemka CG 05.06.2018 19:00Orlik Budowlanka
Nemo   5 8
  GeoTeam Paweł Pastewski 04.06.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Punishers Team   10 10
  Hunters Team Michał Wełnicki 03.06.2018 14:30 Orlik Budowlanka
Lotnisko   8 2
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 02.06.2018 18:00Orlik Mniszek
Riders Team   7 6
  FC Dragacz Paweł Pastewski 30.05.2018 19:45Orlik Mniszek
Skoda BS Auto   11 2
  4 FUN 29.05.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Terror Squad   3 13
  Torpedo 28.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Klink.pl   0 6
  Team Spirit MSU 14.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Nankatsu FC   5 5
  Old Boys 11.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   2 8
  Kocury Paweł Pastewski 10.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Polonia Grudziądz   7 7
  KSF 06.05.2018 14:30Orlik Strzemięcin
Wild Sharks   5 2
  Vultures FC 20.04.2018 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarska Młodzież   8 1
  FC Młode Tarpno Karol Rolewicz 11.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   5 0
  Dynamite Team
Tocze-Fele   5 0
  Wichura Biszkopt
PAUZA: Petarda
Kolejka 10 19 - 25 maja
FC Dragacz   3 14
  Skoda BS Auto 15.06.2018 20:00Orlik Rządz
FC Młode Tarpno   0 5
  Polonia Grudziądz 14.06.2018 18:00 Orlik Budowlanka
Fresh Team   2 18
  Riders Team Paweł Pastewski 13.06.2018 19:30Orlik Mniszek
Hunters Team   26 4
  Pustynne Jastrzębie Michał Wełnicki 10.06.2018 18:00Orlik Forteczna
Torpedo   11 0
  Fc Wentyle 08.06.2018 19:00Orlik Budowlanka
Kocury   12 9
  Nemo Paweł Pastewski 28.05.2018 19:00Orlik Strzemięcin
GeoTeam   7 7
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 23.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   4 4
  Terror Squad Paweł Pastewski 17.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
KSF   9 3
  Punishers Team 16.05.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Petarda   3 9
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 14.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   0 5
  Tocze-Fele
PAUZA: Wichura Biszkopt
Kolejka 11 26 maja - 1 czerwca
Piłkarski Grudziądz   3 22
  Kocury Paweł Pastewski 20.06.2018 20:15 Orlik Olimpia
Punishers Team   0 5
  FC Młode Tarpno 17.06.2018 17:30Orlik Olimpia
Toolroom Knights   4 6
  Klink.pl Paweł Pastewski 15.06.2018 19:00Orlik Olimpia
Skoda BS Auto   5 0
  Fresh Team 14.06.2018 20:00Orlik Rządz
Terror Squad   2 16
  FC Dragacz Paweł Pastewski 14.06.2018 19:00Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   7 10
  Nemo 13.06.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Polonia Grudziądz   3 4
  Petarda 13.06.2018 17:00Orlik Strzemięcin
Wild Sharks   3 6
  Lotnisko Paweł Pastewski 12.06.2018 20:30Orlik Olimpia
Riders Team   7 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 11.06.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Torpedo   4 9
  4 FUN 11.06.2018 20:00Orlik Budowlanka
Tocze-Fele   18 0
  Hunters Team 07.06.2018 21:00Orlik Rządz
Team Spirit MSU   1 3
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 28.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Ósemka CG   5 5
  Nankatsu FC Tomasz Żyłowski 27.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   3 7
  Old Boys Michał Wełnicki 25.05.2018 18:00Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   0 5
  KSF Michał Wełnicki 24.05.2018 19:30Orlik Mniszek
Wichura Biszkopt   0 0
  Dynamite Team
PAUZA: Piłkarska Młodzież
Przerwa wakacyjna, okienko transferowe
Kolejka 12 23 - 29 czerwca
Pustynne Jastrzębie   - -
  FC Młode Tarpno 22.07.2018 18:30 Orlik Forteczna
Terror Squad   - -
  Fresh Team Paweł Pastewski 22.07.2018 16:00Orlik Olimpia
Wild Sharks   10 1
  Klink.pl Michał Wełnicki 20.07.2018 19:00Orlik Olimpia
Riders Team   3 6
  Kocury 11.07.2018 19:30Orlik Mniszek
Punishers Team   2 8
  Petarda 10.07.2018 18:00Orlik Olimpia
Polonia Grudziądz   3 6
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 04.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Lotnisko   9 5
  Vultures FC 03.07.2018 20:30Orlik Olimpia
4 FUN   5 0
  Fc Wentyle 03.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Torpedo   4 5
  FC Dragacz 03.07.2018 20:00Orlik Rządz
Team Spirit MSU   7 3
  Nankatsu FC 02.07.2018 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   13 5
  Nemo Paweł Pastewski 29.06.2018 20:15Orlik Olimpia
Skoda BS Auto   7 7
  GeoTeam Paweł Pastewski 28.06.2018 21:00Orlik Rządz
Tocze-Fele   4 5
  KSF 28.06.2018 20:00Orlik Rządz
Ósemka CG   2 8
  Old Boys Paweł Pastewski 25.06.2018 20:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   0 5
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Wichura Biszkopt   0 5
  Hunters Team
Kolejka 13 30 czerwca - 6 lipca
Klink.pl   - -
  Lotnisko 24.07.2018 20:30Orlik Olimpia
Kocury   - -
  Skoda BS Auto 24.07.2018 18:00 Orlik Budowlanka
FC Dragacz   8 2
  4 FUN Michał Wełnicki 17.07.2018 19:30Orlik Strzemięcin
Piłkarska Młodzież   23 0
  Punishers Team 13.07.2018 19:00Orlik Forteczna
GeoTeam   8 5
  Terror Squad Paweł Pastewski 13.07.2018 18:30Orlik Strzemięcin
Vultures FC   1 4
  Ósemka CG 10.07.2018 19:30Orlik Mniszek
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   4 2
  Wild Sharks 10.07.2018 19:00Orlik Budowlanka
Nemo   7 1
  Riders Team Paweł Pastewski 09.07.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Fresh Team   1 11
  Torpedo Paweł Pastewski 08.07.2018 19:30Orlik Budowlanka
Old Boys   8 2
  Team Spirit MSU Paweł Pastewski 05.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Petarda   23 2
  Pustynne Jastrzębie 04.07.2018 18:30Orlik Forteczna
Fc Wentyle   1 10
  Piłkarski Grudziądz 27.06.2018 20:00Orlik Budowlanka
Nankatsu FC   5 0
  Toolroom Knights
KSF   5 0
  Wichura Biszkopt
FC Młode Tarpno   - -
  Tocze-Fele
Hunters Team   5 0
  Dynamite Team
Kolejka 14 7 - 13 lipca
FC Dragacz   - -
  Fc Wentyle 03.08.2018 18:00Orlik Budowlanka
Tocze-Fele   4 4
  Petarda 19.07.2018 21:00Orlik Rządz
4 FUN   4 6
  Fresh Team Michał Wełnicki 14.07.2018 13:30Orlik Strzemięcin
Riders Team   6 10
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 13.07.2018 20:15Orlik Olimpia
Torpedo   7 8
  GeoTeam Paweł Pastewski 12.07.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   1 44
  Piłkarska Młodzież 06.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   8 3
  Kocury 28.06.2018 19:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   - -
  Nemo
Dynamite Team   0 5
  KSF
Punishers Team   - -
  Polonia Grudziądz
Wichura Biszkopt   0 5
  FC Młode Tarpno
Kolejka 15 21 - 27 lipca
Fresh Team   - -
  FC Dragacz 28.07.2018 14:30Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   - -
  Skoda BS Auto 23.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   - -
  4 FUN 23.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Team Spirit MSU   3 6
  Ósemka CG Jarosław Kuc 19.07.2018 18:00Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   5 9
  Riders Team Paweł Pastewski 18.07.2018 19:30Orlik Mniszek
KSF   12 6
  Hunters Team 12.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   5 1
  Nankatsu FC 01.07.2018 19:00Orlik Budowlanka
Kocury   - -
  Torpedo
Nemo   - -
  Terror Squad
Lotnisko   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Toolroom Knights   0 5
  Old Boys
Klink.pl   - -
  Vultures FC
Piłkarska Młodzież   - -
  Tocze-Fele
FC Młode Tarpno   5 0
  Dynamite Team
Polonia Grudziądz   - -
  Pustynne Jastrzębie
Petarda   5 0
  Wichura Biszkopt
Kolejka 16 28 lipca - 3 sierpnia
Terror Squad   - -
  Piłkarski Grudziądz 06.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   - -
  Team Spirit MSU 23.07.2018 19:00Orlik Budowlanka
Old Boys   5 2
  Wild Sharks Paweł Pastewski 19.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   8 3
  Riders Team 16.07.2018 20:00Orlik Rządz
Fresh Team   7 8
  Fc Wentyle 01.07.2018 20:00Orlik Olimpia
4 FUN   - -
  Kocury
FC Dragacz   - -
  GeoTeam
Torpedo   - -
  Nemo
Ósemka CG   5 0
  Toolroom Knights
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Klink.pl
Nankatsu FC   - -
  Lotnisko
Dynamite Team   0 5
  Petarda
Tocze-Fele   - -
  Polonia Grudziądz
Hunters Team   - -
  FC Młode Tarpno
Wichura Biszkopt   0 5
  Piłkarska Młodzież
Pustynne Jastrzębie   - -
  Punishers Team
Kolejka 17 4 - 10 sierpnia
Piłkarski Grudziądz   7 8
  Torpedo 09.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   - -
  Skoda BS Auto
Nemo   - -
  4 FUN
GeoTeam   - -
  Fresh Team
Riders Team   - -
  Terror Squad
Kocury   - -
  FC Dragacz
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Vultures FC
Lotnisko   - -
  Old Boys
Toolroom Knights   0 5
  Team Spirit MSU
Klink.pl   - -
  Nankatsu FC
Wild Sharks   - -
  Ósemka CG
Polonia Grudziądz   5 0
  Wichura Biszkopt
Petarda   - -
  Hunters Team
Punishers Team   - -
  Tocze-Fele
Piłkarska Młodzież   5 0
  Dynamite Team
FC Młode Tarpno   - -
  KSF
Kolejka 18 18 - 24 sierpnia
Fresh Team   - -
  Kocury
4 FUN   - -
  Piłkarski Grudziądz
Terror Squad   - -
  Skoda BS Auto
GeoTeam   - -
  Fc Wentyle
FC Dragacz   - -
  Nemo
Torpedo   - -
  Riders Team
Vultures FC   5 0
  Toolroom Knights
Ósemka CG   - -
  Lotnisko
Nankatsu FC   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Team Spirit MSU   - -
  Wild Sharks
Old Boys   - -
  Klink.pl
Hunters Team   - -
  Piłkarska Młodzież
Wichura Biszkopt   0 5
  Punishers Team
KSF   - -
  Petarda
Dynamite Team   0 5
  Polonia Grudziądz
Tocze-Fele   - -
  Pustynne Jastrzębie
Kolejka 19 25 - 31 sierpnia
Kocury   6 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 16.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Piłkarska Młodzież   10 5
  KSF Paweł Pastewski 03.07.2018 20:00Orlik Forteczna
Nemo   - -
  Fresh Team
Skoda BS Auto   - -
  Torpedo
Piłkarski Grudziądz   - -
  FC Dragacz
Fc Wentyle   - -
  Terror Squad
Riders Team   - -
  4 FUN
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Old Boys
Lotnisko   - -
  Team Spirit MSU
Nankatsu FC   - -
  Vultures FC
Klink.pl   - -
  Ósemka CG
Wild Sharks   5 0
  Toolroom Knights
Pustynne Jastrzębie   5 0
  Wichura Biszkopt
Polonia Grudziądz   - -
  Hunters Team
Punishers Team   5 0
  Dynamite Team
Petarda   - -
  FC Młode Tarpno
Kolejka 20 1 - 7 września
GeoTeam   9 4
  Nemo Paweł Pastewski 02.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Kocury   - -
  Fc Wentyle
FC Dragacz   - -
  Riders Team
Torpedo   - -
  Terror Squad
Fresh Team   - -
  Piłkarski Grudziądz
4 FUN   - -
  Skoda BS Auto
Vultures FC   - -
  Wild Sharks
Team Spirit MSU   - -
  Klink.pl
Old Boys   - -
  Nankatsu FC
Toolroom Knights   0 5
  Lotnisko
Ósemka CG   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
KSF   - -
  Polonia Grudziądz
Dynamite Team   0 5
  Pustynne Jastrzębie
FC Młode Tarpno   - -
  Piłkarska Młodzież
Hunters Team   - -
  Punishers Team
Wichura Biszkopt   0 5
  Tocze-Fele
Kolejka 21 15 - 21 września
Terror Squad   - -
  4 FUN
Riders Team   - -
  Fresh Team
Nemo   - -
  Kocury
Fc Wentyle   - -
  Torpedo
Skoda BS Auto   - -
  FC Dragacz
Piłkarski Grudziądz   - -
  GeoTeam
Tocze-Fele   5 0
  Dynamite Team
Punishers Team   - -
  KSF
Piłkarska Młodzież   - -
  Petarda
Pustynne Jastrzębie   - -
  Hunters Team
Polonia Grudziądz   - -
  FC Młode Tarpno
Kolejka 22 22 - 28 września
Kocury   - -
  Piłkarski Grudziądz
Fresh Team   - -
  Skoda BS Auto
4 FUN   - -
  Torpedo
Nemo   - -
  Fc Wentyle
GeoTeam   - -
  Riders Team
FC Dragacz   - -
  Terror Squad
Old Boys   - -
  Vultures FC
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Team Spirit MSU
Lotnisko   - -
  Wild Sharks
Nankatsu FC   - -
  Ósemka CG
Klink.pl   5 0
  Toolroom Knights
FC Młode Tarpno   - -
  Punishers Team
Hunters Team   - -
  Tocze-Fele
Petarda   - -
  Polonia Grudziądz
KSF   - -
  Pustynne Jastrzębie
Dynamite Team   0 0
  Wichura Biszkopt