Zobacz zestawienie spotkań bieżacego sezonu
7 Edycja GLP

Terminarz

Kolejka 1 3 - 9 marca
FC Dragacz   - -
  Torpedo
GeoTeam   - -
  Skoda BS Auto
Nemo   - -
  Piłkarski Grudziądz
Fc Wentyle   - -
  4 FUN
Fresh Team   - -
  Terror Squad
Kocury   - -
  Riders Team
Vultures FC   - -
  Lotnisko
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Toolroom Knights
Old Boys   - -
  Ósemka CG
Klink.pl   - -
  Wild Sharks
Nankatsu FC   - -
  Team Spirit MSU
KSF   - -
  Tocze-Fele
Petarda   - -
  Punishers Team
Hunters Team   - -
  Wichura Biszkopt
FC Młode Tarpno   - -
  Pustynne jastrzębie
Piłkarska Młodzież   - -
  Polonia Grudziądz
PAUZA: Dynamite Team
Kolejka 2 10 - 16 marca
Riders Team   - -
  Nemo
Terror Squad   - -
  GeoTeam
4 FUN   - -
  FC Dragacz
Piłkarski Grudziądz   - -
  Fc Wentyle
Skoda BS Auto   - -
  Kocury
Torpedo   - -
  Fresh Team
Ósemka CG   - -
  Vultures FC
Toolroom Knights   - -
  Nankatsu FC
Lotnisko   - -
  Klink.pl
Team Spirit MSU   - -
  Old Boys
Wild Sharks   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Pustynne jastrzębie   - -
  Petarda
Wichura Biszkopt   - -
  KSF
Punishers Team   - -
  Piłkarska Młodzież
Tocze-Fele   - -
  FC Młode Tarpno
Dynamite Team   - -
  Hunters Team
PAUZA: Polonia Grudziądz
Kolejka 3 17 - 23 marca
Fresh Team   - -
  4 FUN
Kocury   - -
  Terror Squad
Piłkarski Grudziądz   - -
  Riders Team
Fc Wentyle   - -
  FC Dragacz
GeoTeam   - -
  Torpedo
Nemo   - -
  Skoda BS Auto
KSF   - -
  Dynamite Team
Petarda   - -
  Tocze-Fele
Polonia Grudziądz   - -
  Punishers Team
FC Młode Tarpno   - -
  Wichura Biszkopt
Piłkarska Młodzież   - -
  Pustynne jastrzębie
PAUZA: Hunters Team
Kolejka 4 24 - 30 marca
Skoda BS Auto   - -
  Piłkarski Grudziądz
Torpedo   - -
  Kocury
FC Dragacz   - -
  Fresh Team
Riders Team   - -
  Fc Wentyle
Terror Squad   - -
  Nemo
4 FUN   - -
  GeoTeam
Vultures FC   - -
  Klink.pl
Nankatsu FC   - -
  Wild Sharks
Ósemka CG   - -
  Team Spirit MSU
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Lotnisko
Old Boys   - -
  Toolroom Knights
Tocze-Fele   - -
  Piłkarska Młodzież
Dynamite Team   - -
  FC Młode Tarpno
Pustynne jastrzębie   - -
  Polonia Grudziądz
Wichura Biszkopt   - -
  Petarda
Hunters Team   - -
  KSF
PAUZA: Punishers Team
Kolejka 5 7 - 13 kwietnia
GeoTeam   - -
  FC Dragacz
Nemo   - -
  Torpedo
Riders Team   - -
  Skoda BS Auto
Fc Wentyle   - -
  Fresh Team
Kocury   - -
  4 FUN
Piłkarski Grudziądz   - -
  Terror Squad
Team Spirit MSU   - -
  Vultures FC
Wild Sharks   - -
  Old Boys
Klink.pl   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Toolroom Knights   - -
  Ósemka CG
Lotnisko   - -
  Nankatsu FC
Petarda   - -
  Dynamite Team
Polonia Grudziądz   - -
  Tocze-Fele
FC Młode Tarpno   - -
  Hunters Team
Piłkarska Młodzież   - -
  Wichura Biszkopt
Punishers Team   - -
  Pustynne jastrzębie
PAUZA: KSF
Kolejka 6 14 - 20 kwietnia
Terror Squad   - -
  Riders Team
4 FUN   - -
  Nemo
Fresh Team   - -
  GeoTeam
Skoda BS Auto   - -
  Fc Wentyle
Torpedo   - -
  Piłkarski Grudziądz
FC Dragacz   - -
  Kocury
Vultures FC   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Old Boys   - -
  Lotnisko
Team Spirit MSU   - -
  Toolroom Knights
Nankatsu FC   - -
  Klink.pl
Ósemka CG   - -
  Wild Sharks
Wichura Biszkopt   - -
  Polonia Grudziądz
Hunters Team   - -
  Petarda
Tocze-Fele   - -
  Punishers Team
Dynamite Team   - -
  Piłkarska Młodzież
KSF   - -
  FC Młode Tarpno
PAUZA: Pustynne jastrzębie
Kolejka 7 21 - 27 kwietnia
Kocury   - -
  Fresh Team
Piłkarski Grudziądz   - -
  4 FUN
Skoda BS Auto   - -
  Terror Squad
Fc Wentyle   - -
  GeoTeam
Nemo   - -
  FC Dragacz
Riders Team   - -
  Torpedo
Toolroom Knights   - -
  Vultures FC
Lotnisko   - -
  Ósemka CG
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Nankatsu FC
Wild Sharks   - -
  Team Spirit MSU
Klink.pl   - -
  Old Boys
Piłkarska Młodzież   - -
  Hunters Team
Punishers Team   - -
  Wichura Biszkopt
Petarda   - -
  KSF
Polonia Grudziądz   - -
  Dynamite Team
Pustynne jastrzębie   - -
  Tocze-Fele
PAUZA: FC Młode Tarpno
Kolejka 8 5 - 11 maja
Torpedo   - -
  Skoda BS Auto
FC Dragacz   - -
  Piłkarski Grudziądz
GeoTeam   - -
  Kocury
Terror Squad   - -
  Fc Wentyle
4 FUN   - -
  Riders Team
Fresh Team   - -
  Nemo
Vultures FC   - -
  Nankatsu FC
Ósemka CG   - -
  Klink.pl
Toolroom Knights   - -
  Wild Sharks
Old Boys   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Team Spirit MSU   - -
  Lotnisko
Dynamite Team   - -
  Punishers Team
KSF   - -
  Piłkarska Młodzież
Wichura Biszkopt   - -
  Pustynne jastrzębie
Hunters Team   - -
  Polonia Grudziądz
FC Młode Tarpno   - -
  Petarda
PAUZA: Tocze-Fele
Kolejka 9 12 - 18 maja
Nemo   - -
  GeoTeam
Riders Team   - -
  FC Dragacz
Terror Squad   - -
  Torpedo
Fc Wentyle   - -
  Kocury
Piłkarski Grudziądz   - -
  Fresh Team
Skoda BS Auto   - -
  4 FUN
Wild Sharks   - -
  Vultures FC
Klink.pl   - -
  Team Spirit MSU
Nankatsu FC   - -
  Old Boys
Lotnisko   - -
  Toolroom Knights
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   - -
  Ósemka CG
Polonia Grudziądz   - -
  KSF
Pustynne jastrzębie   - -
  Dynamite Team
Piłkarska Młodzież   - -
  FC Młode Tarpno
Punishers Team   - -
  Hunters Team
Tocze-Fele   - -
  Wichura Biszkopt
PAUZA: Petarda
Kolejka 10 19 - 25 maja
4 FUN   - -
  Terror Squad
Fresh Team   - -
  Riders Team
Kocury   - -
  Nemo
Torpedo   - -
  Fc Wentyle
FC Dragacz   - -
  Skoda BS Auto
GeoTeam   - -
  Piłkarski Grudziądz
Dynamite Team   - -
  Tocze-Fele
KSF   - -
  Punishers Team
Petarda   - -
  Piłkarska Młodzież
Hunters Team   - -
  Pustynne jastrzębie
FC Młode Tarpno   - -
  Polonia Grudziądz
PAUZA: Wichura Biszkopt
Kolejka 11 26 maja - 1 czerwca
Piłkarski Grudziądz   - -
  Kocury
Skoda BS Auto   - -
  Fresh Team
Torpedo   - -
  4 FUN
Fc Wentyle   - -
  Nemo
Riders Team   - -
  GeoTeam
Terror Squad   - -
  FC Dragacz
Vultures FC   - -
  Old Boys
Team Spirit MSU   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Wild Sharks   - -
  Lotnisko
Ósemka CG   - -
  Nankatsu FC
Toolroom Knights   - -
  Klink.pl
Punishers Team   - -
  FC Młode Tarpno
Tocze-Fele   - -
  Hunters Team
Polonia Grudziądz   - -
  Petarda
Pustynne jastrzębie   - -
  KSF
Wichura Biszkopt   - -
  Dynamite Team
PAUZA: Piłkarska Młodzież
Przerwa wakacyjna, okienko transferowe
Kolejka 12 23 - 29 czerwca
brak spotkań...
Kolejka 13 30 czerwca - 6 lipca
brak spotkań...
Kolejka 14 7 - 13 lipca
brak spotkań...
Kolejka 15 21 - 27 lipca
brak spotkań...
Kolejka 16 28 lipca - 3 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 17 4 - 10 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 18 18 - 24 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 19 25 - 31 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 20 1 - 7 września
brak spotkań...
Kolejka 21 15 - 21 września
brak spotkań...
Kolejka 22 22 - 28 września
brak spotkań...
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta