Zobacz zestawienie spotkań bieżacego sezonu

24.10, 19:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Piłkarska Młodzież
Skoda BS Auto
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Ósemka CG
    2 7
    Riders Team
  • Terror Squad
    5 0
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Hunters Team
    5 0
    Tocze-Fele
  • Skoda BS Auto
    13 6
    FC Dragacz
  • GeoTeam
    6 2
    Riders Team
  • Nemo
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    1 4
    Terror Squad
  • Lotnisko
    6 3
    Wild Sharks
  • Pustynne Jastrzębie
    2 7
    Hunters Team
  • Tocze-Fele
    7 6
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Skoda BS Auto
    13 6
    FC Dragacz
  • GeoTeam
    6 2
    Riders Team
  • Nemo
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    1 4
    Terror Squad
  • Fc Wentyle
    6 7
    Torpedo
  • Piłkarski Grudziądz
    8 6
    GeoTeam
  • Fc Wentyle
    10 9
    Terror Squad
  • Piłkarski Grudziądz
    3 7
    FC Dragacz
  • Terror Squad
    6 8
    4 FUN
  • Nemo
    24 4
    Fresh Team
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Lotnisko
    6 3
    Wild Sharks
  • Nankatsu FC
    2 4
    Ósemka CG
  • Klink.pl
    3 6
    Ósemka CG
  • Old Boys
    6 6
    Vultures FC
  • Ósemka CG
    2 4
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    3 9
    Old Boys
  • Vultures FC
    5 2
    Wild Sharks
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    9 4
    Team Spirit MSU
  • Old Boys
    12 1
    Klink.pl
  • Old Boys
    3 3
    Nankatsu FC
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Hunters Team
    5 0
    Tocze-Fele
  • Pustynne Jastrzębie
    2 7
    Hunters Team
  • Tocze-Fele
    0 5
    Pustynne Jastrzębie
  • Hunters Team
    0 20
    Piłkarska Młodzież
  • Piłkarska Młodzież
    4 5
    Petarda
  • KSF
    15 2
    Pustynne Jastrzębie
  • Petarda
    8 1
    Polonia Grudziądz
  • Polonia Grudziądz
    6 3
    Hunters Team
  • KSF
    6 4
    Petarda
  • Punishers Team
    0 5
    Tocze-Fele
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Terminarz

Kolejka 1 3 - 9 marca
FC Dragacz   18 4
  Torpedo 18.03.2018 11:00Orlik Budowlanka
Nemo   7 11
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 12.03.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   0 3
  Terror Squad 11.03.2018 16:00Orlik Olimpia
Kocury   5 7
  Riders Team Paweł Pastewski 11.03.2018 12:30Orlik Budowlanka
GeoTeam   3 6
  Skoda BS Auto Paweł Pastewski 07.03.2018 20:00Orlik Rządz
Fc Wentyle   1 2
  4 FUN Paweł Pastewski 05.03.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Kolejka 2 10 - 16 marca
Torpedo   8 0
  Fresh Team 29.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   2 4
  Kocury 26.03.2018 19:30Orlik Rządz
Riders Team   4 5
  Nemo Paweł Pastewski 25.03.2018 10:30Orlik Mniszek
Terror Squad   6 3
  GeoTeam Paweł Pastewski 22.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   7 4
  Fc Wentyle Paweł Pastewski 14.03.2018 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   3 9
  FC Dragacz 11.03.2018 12:30Orlik Strzemięcin
Kolejka 3 17 - 23 marca
Piłkarski Grudziądz   6 5
  Riders Team Paweł Pastewski 09.04.2018 20:00 Orlik Budowlanka
Nemo   9 7
  Skoda BS Auto 06.04.2018 20:00Orlik Rządz
Fc Wentyle   0 12
  FC Dragacz 06.04.2018 18:00 Orlik Budowlanka
GeoTeam   3 6
  Torpedo Paweł Pastewski 05.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Kocury   7 3
  Terror Squad 03.04.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Fresh Team   4 7
  4 FUN 30.03.2018 18:00Orlik Strzemięcin
Kolejka 4 24 - 30 marca
Skoda BS Auto   10 6
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 21.05.2018 20:00Orlik Rządz
Terror Squad   6 9
  Nemo 19.04.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Torpedo   3 10
  Kocury Paweł Pastewski 18.04.2018 20:00 Orlik Budowlanka
FC Dragacz   5 0
  Fresh Team 25.03.2018 11:00Orlik Rządz
Riders Team   4 4
  Fc Wentyle 21.03.2018 19:30Orlik Mniszek
4 FUN   8 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 19.03.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Kolejka 5 7 - 13 kwietnia
Piłkarski Grudziądz   10 8
  Terror Squad Paweł Pastewski 30.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   9 4
  FC Dragacz Paweł Pastewski 27.04.2018 18:30Orlik Strzemięcin
Nemo   4 11
  Torpedo 26.04.2018 20:00 Orlik Budowlanka
Riders Team   4 11
  Skoda BS Auto 23.04.2018 20:00Orlik Rządz
Kocury   2 4
  4 FUN 12.04.2018 20:00Orlik Rządz
Fc Wentyle   5 4
  Fresh Team 08.04.2018 20:00Orlik Olimpia
Kolejka 6 14 - 20 kwietnia
Terror Squad   1 11
  Riders Team 14.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   3 23
  GeoTeam Paweł Pastewski 29.04.2018 14:30 Orlik Rządz
Torpedo   0 5
  Piłkarski Grudziądz 25.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   8 8
  Nemo 23.04.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Skoda BS Auto   12 3
  Fc Wentyle 15.04.2018 19:30Orlik Rządz
FC Dragacz   6 7
  Kocury 15.04.2018 14:30Orlik Rządz
Kolejka 7 21 - 27 kwietnia
Fc Wentyle   2 10
  GeoTeam Paweł Pastewski 15.05.2018 19:30Orlik Strzemięcin
Kocury   10 3
  Fresh Team 12.05.2018 11:30Orlik Budowlanka
Nemo   8 12
  FC Dragacz Paweł Pastewski 11.05.2018 20:00Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   8 5
  4 FUN Paweł Pastewski 07.05.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Riders Team   3 3
  Torpedo 07.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   4 1
  Terror Squad 16.04.2018 20:00Orlik Rządz
Kolejka 8 5 - 11 maja
FC Dragacz   7 6
  Piłkarski Grudziądz Tomasz Żyłowski 13.06.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   14 18
  Nemo 27.05.2018 18:45Orlik Olimpia
Torpedo   2 6
  Skoda BS Auto Tomasz Żyłowski 24.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   8 7
  Fc Wentyle 24.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
4 FUN   6 4
  Riders Team Tomasz Żyłowski 21.05.2018 20:00Orlik Strzemięcin
GeoTeam   8 2
  Kocury Paweł Pastewski 18.05.2018 18:30Orlik Strzemięcin
Kolejka 9 12 - 18 maja
Piłkarski Grudziądz   10 5
  Fresh Team Paweł Pastewski 08.06.2018 20:00Orlik Olimpia
Nemo   5 8
  GeoTeam Paweł Pastewski 04.06.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Riders Team   7 6
  FC Dragacz Paweł Pastewski 30.05.2018 19:45Orlik Mniszek
Skoda BS Auto   11 2
  4 FUN 29.05.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Terror Squad   3 13
  Torpedo 28.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   2 8
  Kocury Paweł Pastewski 10.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Kolejka 10 19 - 25 maja
FC Dragacz   3 14
  Skoda BS Auto 15.06.2018 20:00Orlik Rządz
Fresh Team   2 18
  Riders Team Paweł Pastewski 13.06.2018 19:30Orlik Mniszek
Torpedo   11 0
  Fc Wentyle 08.06.2018 19:00Orlik Budowlanka
Kocury   12 9
  Nemo Paweł Pastewski 28.05.2018 19:00Orlik Strzemięcin
GeoTeam   7 7
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 23.05.2018 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   4 4
  Terror Squad Paweł Pastewski 17.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Kolejka 11 26 maja - 1 czerwca
Piłkarski Grudziądz   3 22
  Kocury Paweł Pastewski 20.06.2018 20:15 Orlik Olimpia
Skoda BS Auto   5 0
  Fresh Team 14.06.2018 20:00Orlik Rządz
Terror Squad   2 16
  FC Dragacz Paweł Pastewski 14.06.2018 19:00Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   7 10
  Nemo 13.06.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Riders Team   7 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 11.06.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Torpedo   4 9
  4 FUN 11.06.2018 20:00Orlik Budowlanka
Przerwa wakacyjna, okienko transferowe
Kolejka 12 23 - 29 czerwca
Terror Squad   12 5
  Fresh Team Paweł Pastewski 22.07.2018 16:00Orlik Olimpia
Riders Team   3 6
  Kocury 11.07.2018 19:30Orlik Mniszek
4 FUN   5 0
  Fc Wentyle 03.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Torpedo   4 5
  FC Dragacz 03.07.2018 20:00Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   13 5
  Nemo Paweł Pastewski 29.06.2018 20:15Orlik Olimpia
Skoda BS Auto   7 7
  GeoTeam Paweł Pastewski 28.06.2018 21:00Orlik Rządz
Kolejka 13 30 czerwca - 6 lipca
Kocury   0 5
  Skoda BS Auto 24.07.2018 20:15 Orlik Rządz
FC Dragacz   8 2
  4 FUN Michał Wełnicki 17.07.2018 19:30Orlik Strzemięcin
GeoTeam   8 5
  Terror Squad Paweł Pastewski 13.07.2018 18:30Orlik Strzemięcin
Nemo   7 1
  Riders Team Paweł Pastewski 09.07.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Fresh Team   1 11
  Torpedo Paweł Pastewski 08.07.2018 19:30Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   1 10
  Piłkarski Grudziądz 27.06.2018 20:00Orlik Budowlanka
Kolejka 14 7 - 13 lipca
FC Dragacz   5 0
  Fc Wentyle 03.08.2018 18:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   17 2
  Nemo 27.07.2018 20:00Orlik Rządz
4 FUN   4 6
  Fresh Team Michał Wełnicki 14.07.2018 13:30Orlik Strzemięcin
Riders Team   6 10
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 13.07.2018 20:15Orlik Olimpia
Torpedo   7 8
  GeoTeam Paweł Pastewski 12.07.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Terror Squad   8 3
  Kocury 28.06.2018 19:00Orlik Budowlanka
Kolejka 15 21 - 27 lipca
Nemo   7 2
  Terror Squad Paweł Pastewski 06.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   9 25
  FC Dragacz 28.07.2018 12:00Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   8 9
  Skoda BS Auto Paweł Pastewski 23.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   5 7
  4 FUN 23.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Fc Wentyle   5 9
  Riders Team Paweł Pastewski 18.07.2018 19:30Orlik Mniszek
Kocury   0 5
  Torpedo
Kolejka 16 28 lipca - 3 sierpnia
Terror Squad   4 9
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 24.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Torpedo   7 5
  Nemo Paweł Pastewski 24.08.2018 19:00Orlik Budowlanka
FC Dragacz   4 7
  GeoTeam Paweł Pastewski 16.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   8 3
  Riders Team 16.07.2018 20:00Orlik Rządz
Fresh Team   7 8
  Fc Wentyle 01.07.2018 20:00Orlik Olimpia
4 FUN   5 0
  Kocury
Kolejka 17 4 - 10 sierpnia
GeoTeam   22 4
  Fresh Team Paweł Pastewski 27.08.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Riders Team   12 4
  Terror Squad Paweł Pastewski 10.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fc Wentyle   7 16
  Skoda BS Auto 09.08.2018 20:00Orlik Rządz
Nemo   4 9
  4 FUN Paweł Pastewski 30.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Piłkarski Grudziądz   7 8
  Torpedo 09.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Kocury   0 5
  FC Dragacz
Kolejka 18 18 - 24 sierpnia
FC Dragacz   4 9
  Nemo Mateusz Guttmann 07.09.2018 20:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   16 3
  Fc Wentyle 30.08.2018 19:00Orlik Mniszek
4 FUN   1 9
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 29.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   0 8
  Skoda BS Auto 22.08.2018 20:00Orlik Rządz
Torpedo   11 6
  Riders Team Tomasz Żyłowski 15.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   5 0
  Kocury
Kolejka 19 25 - 31 sierpnia
Fc Wentyle   10 9
  Terror Squad 20.09.2018 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   3 7
  FC Dragacz Paweł Pastewski 19.09.2018 20:00Orlik Budowlanka
Nemo   24 4
  Fresh Team 17.09.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Skoda BS Auto   13 2
  Torpedo 29.08.2018 20:00Orlik Rządz
Riders Team   7 3
  4 FUN Paweł Pastewski 27.08.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Kocury   6 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 16.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Kolejka 20 1 - 7 września
Torpedo   2 1
  Terror Squad Paweł Pastewski 13.09.2018 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   4 12
  Skoda BS Auto 12.09.2018 20:00Orlik Rządz
FC Dragacz   4 4
  Riders Team Paweł Pastewski 10.09.2018 20:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   9 4
  Nemo Paweł Pastewski 02.07.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Fresh Team   0 5
  Piłkarski Grudziądz
Kocury   0 5
  Fc Wentyle
Kolejka 21 15 - 21 września
Skoda BS Auto   13 6
  FC Dragacz 12.10.2018 18:45Orlik Rządz
Fc Wentyle   6 7
  Torpedo 01.10.2018 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   8 6
  GeoTeam Paweł Pastewski 26.09.2018 20:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   6 8
  4 FUN Paweł Pastewski 17.09.2018 20:00Orlik Strzemięcin
Riders Team   5 0
  Fresh Team
Nemo   5 0
  Kocury
Kolejka 22 22 - 28 września
GeoTeam   6 2
  Riders Team Karol Rolewicz 11.10.2018 20:00Orlik Budowlanka
Nemo   4 7
  Fc Wentyle 10.10.2018 18:00Orlik Strzemięcin
FC Dragacz   1 4
  Terror Squad 05.10.2018 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   4 2
  Torpedo Paweł Pastewski 22.08.2018 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   0 5
  Skoda BS Auto
Kocury   0 5
  Piłkarski Grudziądz
Mecze barażowe 20 października - 4 listopada
brak spotkań...