Zobacz zestawienie spotkań bieżacego sezonu

JUTRO, 18:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Fc Wentyle
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Wild Sharks
    4 9
    FC Dragacz
  • Riders Team
    5 0
    Punishers Team
  • Punishers Team
    0 5
    Riders Team
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    11 1
    Wild Sharks
  • Punishers Team
    8 30
    Piłkarski Grudziądz
  • Punishers Team
    6 27
    Nemo
  • Piłkarski Grudziądz
    2 7
    Skoda BS Auto
  • Torpedo
    4 8
    Piłkarski Grudziądz
  • FC Dragacz
    8 6
    Fc Wentyle
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Wild Sharks
    4 9
    FC Dragacz
  • Riders Team
    5 0
    Punishers Team
  • Punishers Team
    0 5
    Riders Team
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    4 7
    Fc Wentyle
  • FC Dragacz
    11 1
    Wild Sharks
  • Punishers Team
    8 30
    Piłkarski Grudziądz
  • Punishers Team
    6 27
    Nemo
  • Piłkarski Grudziądz
    2 7
    Skoda BS Auto
  • Torpedo
    4 8
    Piłkarski Grudziądz
  • FC Dragacz
    8 6
    Fc Wentyle
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Riders Team
    5 13
    GeoTeam
  • Wild Sharks
    6 6
    Vultures FC
  • Vultures FC
    4 7
    Toolroom Knights
  • GeoTeam
    11 0
    Klink.pl
  • GeoTeam
    7 2
    Fresh Team
  • Fresh Team
    5 3
    Riders Team
  • Fresh Team
    6 12
    Toolroom Knights
  • KSF
    0 5
    Riders Team
  • Toolroom Knights
    8 9
    Team Spirit
  • Wild Sharks
    8 5
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Lotnisko
    8 6
    Old Boys
  • Team CSW
    2 11
    Lotnisko
  • Team CSW
    12 10
    Nankatsu FC
  • Pustynne jastrzębie
    0 5
    Old Boys
  • Ósemka CG
    7 13
    Lotnisko
  • Ósemka CG
    10 4
    Pustynne jastrzębie
  • Nankatsu FC
    5 9
    Lotnisko
  • Nankatsu FC
    29 1
    Pustynne jastrzębie
  • Lotnisko
    24 6
    Pustynne jastrzębie
  • Ósemka CG
    4 14
    Team CSW
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Terminarz

Kolejka 1 11 - 17. marca
GeoTeam   5 4
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 24.03.2017 18:55Orlik Budowlanka
Riders Team   6 2
  Klink.pl Paweł Pastewski 17.03.2017 19:00Orlik Olimpia
Team Spirit   5 4
  The Tigers Dawid Śliwiński 13.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
KSF   11 5
  Vultures FC 12.03.2017 18:00 Orlik Budowlanka
Fresh Team   7 5
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 10.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
PAUZA: Wild Sharks
Kolejka 2 18 - 24. marca
Toolroom Knights   2 9
  Riders Team Paweł Pastewski 26.03.2017 10:00Orlik Mniszek
Vultures FC   3 3
  Team Spirit Paweł Pastewski 20.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   2 2
  KSF Paweł Pastewski 19.03.2017 17:30Orlik Strzemięcin
The Tigers   2 7
  Fresh Team 19.03.2017 11:00Orlik Forteczna
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   9 6
  GeoTeam Paweł Pastewski 16.03.2017 18:45Orlik Forteczna
PAUZA: Klink.pl
Kolejka 3 25 - 31. marca
Klink.pl   3 6
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 14.04.2017 19:00Orlik Olimpia
GeoTeam   19 5
  The Tigers Paweł Pastewski 11.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
Team Spirit   3 4
  Wild Sharks Grzegorz Góralski 03.04.2017 19:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   6 3
  Vultures FC Grzegorz Góralski 26.03.2017 16:00Orlik Olimpia
Riders Team   4 3
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 22.03.2017 19:30Orlik Mniszek
PAUZA: KSF
Kolejka 4 1 - 7. kwietnia
KSF   4 9
  Team Spirit Paweł Pastewski 01.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   1 10
  GeoTeam Paweł Pastewski 13.04.2017 19:00Orlik Mniszek
Wild Sharks   3 2
  Fresh Team 09.04.2017 16:00Orlik Olimpia
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   5 2
  Klink.pl Grzegorz Góralski 07.04.2017 19:00Orlik Olimpia
The Tigers   0 5
  Riders Team Paweł Pastewski 02.04.2017 11:00Orlik Mniszek
PAUZA: Toolroom Knights
Kolejka 5 8 - 14. kwietnia
Klink.pl   5 0
  The Tigers Paweł Pastewski 12.05.2017 19:00 Orlik Olimpia
Toolroom Knights   6 7
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 06.05.2017 16:15Orlik Rządz
Riders Team   11 6
  Vultures FC 09.04.2017 10:00Orlik Mniszek
GeoTeam   7 5
  Wild Sharks Grzegorz Góralski 05.04.2017 19:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   13 2
  KSF Paweł Pastewski 02.04.2017 16:00Orlik Olimpia
PAUZA: Team Spirit
Kolejka 6 22 - 28. kwietnia
The Tigers   0 0
  Toolroom Knights 24.06.2017 13:00 Orlik Budowlanka
KSF   3 13
  GeoTeam 15.05.2017 19:00Orlik Forteczna
Vultures FC   2 7
  Klink.pl 09.05.2017 19:30Orlik Mniszek
Team Spirit   5 11
  Fresh Team 23.04.2017 16:00Orlik Olimpia
Wild Sharks   3 4
  Riders Team 23.04.2017 10:00Orlik Mniszek
PAUZA: Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Kolejka 7 6 - 12. maja
Riders Team   19 1
  KSF 07.05.2017 10:00Orlik Strzemięcin
Toolroom Knights   1 2
  Vultures FC 29.04.2017 16:00Orlik Rządz
Klink.pl   4 8
  Wild Sharks Paweł Pastewski 28.04.2017 19:00Orlik Olimpia
GeoTeam   12 1
  Team Spirit Grzegorz Góralski 27.04.2017 19:00Orlik Mniszek
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   5 0
  The Tigers
PAUZA: Fresh Team
Kolejka 8 13 - 19. maja
Fresh Team   3 10
  GeoTeam Paweł Pastewski 19.06.2017 19:15 Orlik Mniszek
Wild Sharks   4 5
  Toolroom Knights 09.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
Team Spirit   6 7
  Riders Team Paweł Pastewski 08.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   4 12
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 25.04.2017 19:00Orlik Budowlanka
KSF   2 7
  Klink.pl 21.04.2017 19:00Orlik Olimpia
PAUZA: The Tigers
Kolejka 9 27. maja - 2. czerwca
Riders Team   3 7
  Fresh Team Paweł Pastewski 02.07.2017 16:00Orlik Olimpia
The Tigers   0 5
  Vultures FC 06.06.2017 20:30Orlik Forteczna
Klink.pl   5 4
  Team Spirit Paweł Pastewski 26.05.2017 19:00Orlik Olimpia
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   7 5
  Wild Sharks Paweł Pastewski 19.05.2017 20:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   3 2
  KSF Paweł Pastewski 15.04.2017 19:00Orlik Strzemięcin
PAUZA: GeoTeam
Kolejka 10 3 - 9. czerwca
GeoTeam   4 2
  Riders Team Paweł Pastewski 05.07.2017 19:30Orlik Mniszek
Fresh Team   10 4
  Klink.pl Paweł Pastewski 13.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
Team Spirit   7 4
  Toolroom Knights 10.06.2017 17:30Orlik Budowlanka
KSF   5 7
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 16.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   5 0
  The Tigers
PAUZA: Vultures FC
Kolejka 11 17 - 23. czerwca
Klink.pl   2 10
  GeoTeam Paweł Pastewski 27.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   13 2
  Team Spirit 19.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   3 4
  Fresh Team 03.06.2017 16:30Orlik Rządz
Vultures FC   1 4
  Wild Sharks 23.05.2017 19:30Orlik Mniszek
The Tigers   0 5
  KSF
PAUZA: Riders Team
Przerwa wakacyjna, okienko transferowe
Kolejka 12 22 - 28. lipca
Klink.pl   2 5
  Riders Team 16.08.2017 19:30Orlik Mniszek
Vultures FC   3 2
  KSF 15.08.2017 20:00Orlik Mniszek
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   6 8
  Fresh Team Paweł Pastewski 08.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   6 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 07.08.2017 18:50Orlik Forteczna
The Tigers   0 5
  Team Spirit
Kolejka 13 29. lipca - 4. sierpnia
KSF   0 5
  Wild Sharks 17.09.2017 11:00Orlik Budowlanka
Riders Team   6 4
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 11.08.2017 19:00Orlik Olimpia
Team Spirit   12 5
  Vultures FC 07.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   7 6
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 04.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   5 0
  The Tigers
Kolejka 14 5 - 11. sierpnia
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   7 5
  Riders Team 05.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   3 3
  Team Spirit 30.08.2017 20:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   10 7
  Klink.pl 25.08.2017 19:00Orlik Olimpia
Vultures FC   3 9
  Fresh Team 22.08.2017 19:45Orlik Mniszek
The Tigers   0 5
  GeoTeam
Kolejka 15 19 - 25. sierpnia
Fresh Team   3 0
  Wild Sharks 10.09.2017 16:00Orlik Olimpia
Klink.pl   1 12
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 01.09.2017 19:00Orlik Olimpia
GeoTeam   5 5
  Vultures FC Paweł Pastewski 31.08.2017 19:15Orlik Mniszek
Team Spirit   3 6
  KSF 14.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Riders Team   5 0
  The Tigers
Kolejka 16 26. sierpnia - 1. września
KSF   0 5
  Fresh Team 24.09.2017 16:00 Orlik Olimpia
Vultures FC   3 11
  Riders Team 19.09.2017 19:45Orlik Mniszek
Wild Sharks   4 12
  GeoTeam Paweł Pastewski 13.09.2017 20:00Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   6 12
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 22.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
The Tigers   0 5
  Klink.pl
Kolejka 17 2 - 8. września
Riders Team   5 3
  Wild Sharks 24.09.2017 10:30Orlik Mniszek
GeoTeam   14 9
  KSF 18.09.2017 18:45Orlik Forteczna
Klink.pl   4 1
  Vultures FC 15.09.2017 19:00Orlik Olimpia
Fresh Team   6 2
  Team Spirit 21.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   5 0
  The Tigers
Kolejka 18 16 - 22. września
Vultures FC   4 7
  Toolroom Knights 26.10.2017 18:00 Orlik Budowlanka
KSF   0 5
  Riders Team 01.10.2017 10:30Orlik Mniszek
Wild Sharks   5 4
  Klink.pl 22.09.2017 19:00Orlik Olimpia
Team Spirit   4 12
  GeoTeam Paweł Pastewski 28.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
The Tigers   0 5
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
Kolejka 19 23 - 29. września
GeoTeam   7 2
  Fresh Team Paweł Pastewski 13.10.2017 18:35Orlik Mniszek
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   14 0
  Vultures FC 12.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
Riders Team   10 6
  Team Spirit 11.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   1 4
  Wild Sharks Paweł Pastewski 08.09.2017 20:00Orlik Mniszek
Klink.pl   5 0
  KSF
Kolejka 20 30. września - 6. października
Fresh Team   5 3
  Riders Team Paweł Pastewski 08.10.2017 10:30Orlik Mniszek
Wild Sharks   8 5
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 29.09.2017 20:00Orlik Budowlanka
Team Spirit   8 2
  Klink.pl 04.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
KSF   0 5
  Toolroom Knights
Vultures FC   5 0
  The Tigers
Kolejka 21 14 - 20. października
Riders Team   5 13
  GeoTeam Paweł Pastewski 30.10.2017 18:45Orlik Forteczna
Toolroom Knights   8 9
  Team Spirit 29.09.2017 20:15Orlik Mniszek
Klink.pl   2 12
  Fresh Team 29.09.2017 19:00Orlik Olimpia
The Tigers   0 5
  Wild Sharks
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   5 0
  KSF
Kolejka 22 21 - 27. października
Wild Sharks   6 6
  Vultures FC 29.10.2017 13:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   11 0
  Klink.pl Paweł Pastewski 19.10.2017 19:00Orlik Mniszek
Fresh Team   6 12
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 06.10.2017 20:00Orlik Olimpia
Team Spirit   4 11
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 26.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
KSF   5 0
  The Tigers
Mecze barażowe 18. listopada - 3. grudnia
brak spotkań...
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta