Zobacz zestawienie spotkań bieżacego sezonu

JUTRO, 20:00   ORLIK BUDOWLANKA

VS
Torpedo
FC Dragacz
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Piłkarski Grudziądz
    3 7
    FC Dragacz
  • Skoda BS Auto
    7 2
    4 FUN
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    3 9
    Old Boys
  • Terror Squad
    6 8
    4 FUN
  • Nemo
    24 4
    Fresh Team
  • Tocze-Fele
    0 5
    Pustynne Jastrzębie
  • Hunters Team
    0 20
    Piłkarska Młodzież
  • Piłkarska Młodzież
    4 5
    Petarda
  • Torpedo
    2 1
    Terror Squad
  • 4 FUN
    4 12
    Skoda BS Auto
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Piłkarski Grudziądz
    3 7
    FC Dragacz
  • Terror Squad
    6 8
    4 FUN
  • Nemo
    24 4
    Fresh Team
  • Torpedo
    2 1
    Terror Squad
  • 4 FUN
    4 12
    Skoda BS Auto
  • FC Dragacz
    4 4
    Riders Team
  • FC Dragacz
    4 9
    Nemo
  • GeoTeam
    16 3
    Fc Wentyle
  • 4 FUN
    1 9
    Piłkarski Grudziądz
  • Skoda BS Auto
    13 2
    Torpedo
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    3 9
    Old Boys
  • Vultures FC
    5 2
    Wild Sharks
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    9 4
    Team Spirit MSU
  • Old Boys
    12 1
    Klink.pl
  • Old Boys
    3 3
    Nankatsu FC
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    9 7
    Klink.pl
  • Nankatsu FC
    1 5
    Vultures FC
  • Team Spirit MSU
    5 12
    Klink.pl
  • Lotnisko
    8 5
    Team Spirit MSU
  • Lotnisko
    3 3
    Old Boys
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Tocze-Fele
    0 5
    Pustynne Jastrzębie
  • Hunters Team
    0 20
    Piłkarska Młodzież
  • Piłkarska Młodzież
    4 5
    Petarda
  • KSF
    15 2
    Pustynne Jastrzębie
  • Petarda
    8 1
    Polonia Grudziądz
  • Polonia Grudziądz
    6 3
    Hunters Team
  • KSF
    6 4
    Petarda
  • Punishers Team
    0 5
    Tocze-Fele
  • Pustynne Jastrzębie
    5 0
    Punishers Team
  • Piłkarska Młodzież
    5 0
    Tocze-Fele
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Terminarz

Kolejka 1 3 - 9 marca
Piłkarska Młodzież   0 5
  Polonia Grudziądz 23.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
Hunters Team   5 0
  Wichura Biszkopt Paweł Pastewski 21.03.2018 18:00Orlik Strzemięcin
Petarda   14 1
  Punishers Team Dawid Śliwiński 04.03.2018 15:30Orlik Forteczna
FC Młode Tarpno   26 2
  Pustynne Jastrzębie 02.03.2018 18:00Orlik Olimpia
KSF   5 13
  Tocze-Fele Dawid Śliwiński 01.03.2018 18:30Orlik Rządz
PAUZA: Dynamite Team
Kolejka 2 10 - 16 marca
Wichura Biszkopt   0 5
  KSF 30.03.2018 19:00Orlik Forteczna
Tocze-Fele   4 2
  FC Młode Tarpno Paweł Pastewski 29.03.2018 18:30Orlik Rządz
Dynamite Team   0 5
  Hunters Team 26.03.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Punishers Team   4 22
  Piłkarska Młodzież 25.03.2018 18:00Orlik Olimpia
Pustynne Jastrzębie   0 20
  Petarda 11.03.2018 15:30Orlik Forteczna
PAUZA: Polonia Grudziądz
Kolejka 3 17 - 23 marca
FC Młode Tarpno   5 0
  Wichura Biszkopt 07.04.2018 13:00 Orlik Budowlanka
KSF   5 0
  Dynamite Team 06.04.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Petarda   2 8
  Tocze-Fele 25.03.2018 19:00Orlik Rządz
Piłkarska Młodzież   38 0
  Pustynne Jastrzębie 16.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
Polonia Grudziądz   5 4
  Punishers Team Dawid Śliwiński 04.03.2018 14:20Orlik Olimpia
PAUZA: Hunters Team
Kolejka 4 24 - 30 marca
Dynamite Team   0 5
  FC Młode Tarpno 20.04.2018 18:00 Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  Petarda 15.04.2018 15:30Orlik Forteczna
Pustynne Jastrzębie   0 5
  Polonia Grudziądz 14.04.2018 16:00 Orlik Budowlanka
Hunters Team   5 12
  KSF 09.04.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Tocze-Fele   4 5
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 08.04.2018 20:00Orlik Rządz
PAUZA: Punishers Team
Kolejka 5 7 - 13 kwietnia
Piłkarska Młodzież   5 0
  Wichura Biszkopt 06.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Punishers Team   14 10
  Pustynne Jastrzębie 29.04.2018 18:30Orlik Forteczna
Polonia Grudziądz   0 11
  Tocze-Fele 19.04.2018 20:00Orlik Rządz
Petarda   5 0
  Dynamite Team 12.04.2018 17:00Orlik Forteczna
FC Młode Tarpno   16 4
  Hunters Team 07.03.2018 18:00Orlik Forteczna
PAUZA: KSF
Kolejka 6 14 - 20 kwietnia
Dynamite Team   0 5
  Piłkarska Młodzież 12.05.2018 13:00 Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  Polonia Grudziądz 08.05.2018 18:00 Orlik Budowlanka
KSF   3 5
  FC Młode Tarpno 23.04.2018 20:00Orlik Forteczna
Hunters Team   1 10
  Petarda 19.04.2018 17:20Orlik Forteczna
Tocze-Fele   24 1
  Punishers Team 18.03.2018 19:00Orlik Rządz
PAUZA: Pustynne Jastrzębie
Kolejka 7 21 - 27 kwietnia
Polonia Grudziądz   5 0
  Dynamite Team 13.05.2018 17:30 Orlik Budowlanka
Piłkarska Młodzież   5 0
  Hunters Team 13.05.2018 11:30 Orlik Budowlanka
Punishers Team   5 0
  Wichura Biszkopt 12.05.2018 17:30 Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   4 23
  Tocze-Fele 08.05.2018 20:00Orlik Rządz
Petarda   1 8
  KSF 22.04.2018 15:30Orlik Forteczna
PAUZA: FC Młode Tarpno
Kolejka 8 5 - 11 maja
Hunters Team   5 0
  Polonia Grudziądz 02.06.2018 13:00 Orlik Budowlanka
FC Młode Tarpno   4 4
  Petarda 10.05.2018 17:20Orlik Forteczna
KSF   3 12
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 11.03.2018 14:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   0 5
  Punishers Team
Wichura Biszkopt   0 5
  Pustynne Jastrzębie
PAUZA: Tocze-Fele
Kolejka 9 12 - 18 maja
Punishers Team   10 10
  Hunters Team Michał Wełnicki 03.06.2018 14:30 Orlik Budowlanka
Polonia Grudziądz   7 7
  KSF 06.05.2018 14:30Orlik Strzemięcin
Piłkarska Młodzież   8 1
  FC Młode Tarpno Karol Rolewicz 11.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   5 0
  Dynamite Team
Tocze-Fele   5 0
  Wichura Biszkopt
PAUZA: Petarda
Kolejka 10 19 - 25 maja
FC Młode Tarpno   0 5
  Polonia Grudziądz 14.06.2018 18:00 Orlik Budowlanka
Hunters Team   26 4
  Pustynne Jastrzębie Michał Wełnicki 10.06.2018 18:00Orlik Forteczna
KSF   9 3
  Punishers Team 16.05.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Petarda   3 9
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 14.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   0 5
  Tocze-Fele
PAUZA: Wichura Biszkopt
Kolejka 11 26 maja - 1 czerwca
Punishers Team   0 5
  FC Młode Tarpno 17.06.2018 17:30Orlik Olimpia
Polonia Grudziądz   3 4
  Petarda 13.06.2018 17:00Orlik Strzemięcin
Tocze-Fele   18 0
  Hunters Team 07.06.2018 21:00Orlik Rządz
Pustynne Jastrzębie   0 5
  KSF Michał Wełnicki 24.05.2018 19:30Orlik Mniszek
Wichura Biszkopt   0 0
  Dynamite Team
PAUZA: Piłkarska Młodzież
Przerwa wakacyjna, okienko transferowe
Kolejka 12 23 - 29 czerwca
Pustynne Jastrzębie   5 0
  FC Młode Tarpno 22.07.2018 18:30 Orlik Forteczna
Punishers Team   2 8
  Petarda 10.07.2018 18:00Orlik Olimpia
Polonia Grudziądz   3 6
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 04.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Tocze-Fele   4 5
  KSF 28.06.2018 20:00Orlik Rządz
Wichura Biszkopt   0 5
  Hunters Team
Kolejka 13 30 czerwca - 6 lipca
Piłkarska Młodzież   23 0
  Punishers Team 13.07.2018 19:00Orlik Forteczna
Petarda   23 2
  Pustynne Jastrzębie 04.07.2018 18:30Orlik Forteczna
KSF   5 0
  Wichura Biszkopt
FC Młode Tarpno   0 5
  Tocze-Fele
Hunters Team   5 0
  Dynamite Team
Kolejka 14 7 - 13 lipca
Punishers Team   6 22
  Polonia Grudziądz 04.08.2018 14:30Orlik Olimpia
Tocze-Fele   4 4
  Petarda 19.07.2018 21:00Orlik Rządz
Pustynne Jastrzębie   1 44
  Piłkarska Młodzież 06.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   0 5
  KSF
Wichura Biszkopt   0 0
  FC Młode Tarpno
Kolejka 15 21 - 27 lipca
Piłkarska Młodzież   5 0
  Tocze-Fele 16.08.2018 21:15Orlik Budowlanka
Polonia Grudziądz   24 2
  Pustynne Jastrzębie 01.08.2018 18:30Orlik Forteczna
KSF   12 6
  Hunters Team 12.07.2018 20:00Orlik Budowlanka
FC Młode Tarpno   0 0
  Dynamite Team
Petarda   5 0
  Wichura Biszkopt
Kolejka 16 28 lipca - 3 sierpnia
Pustynne Jastrzębie   5 0
  Punishers Team 25.08.2018 11:30 Orlik Budowlanka
Tocze-Fele   7 4
  Polonia Grudziądz 10.08.2018 19:30Orlik Strzemięcin
Hunters Team   5 0
  FC Młode Tarpno
Wichura Biszkopt   0 5
  Piłkarska Młodzież
Dynamite Team   0 5
  Petarda
Kolejka 17 4 - 10 sierpnia
Punishers Team   0 5
  Tocze-Fele 26.08.2018 11:30 Orlik Budowlanka
Petarda   5 3
  Hunters Team 12.08.2018 18:30Orlik Forteczna
Piłkarska Młodzież   5 0
  Dynamite Team
FC Młode Tarpno   0 5
  KSF
Polonia Grudziądz   5 0
  Wichura Biszkopt
Kolejka 18 18 - 24 sierpnia
Tocze-Fele   0 5
  Pustynne Jastrzębie 15.09.2018 13:00 Orlik Budowlanka
Hunters Team   0 20
  Piłkarska Młodzież 15.09.2018 11:30 Orlik Budowlanka
KSF   6 4
  Petarda Paweł Pastewski 28.08.2018 18:00Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  Punishers Team
Dynamite Team   0 5
  Polonia Grudziądz
Kolejka 19 25 - 31 sierpnia
Polonia Grudziądz   6 3
  Hunters Team 01.09.2018 14:30Orlik Strzemięcin
Piłkarska Młodzież   10 5
  KSF Paweł Pastewski 03.07.2018 20:00Orlik Forteczna
Punishers Team   5 0
  Dynamite Team
Petarda   5 0
  FC Młode Tarpno
Pustynne Jastrzębie   5 0
  Wichura Biszkopt
Kolejka 20 1 - 7 września
KSF   8 6
  Polonia Grudziądz 02.08.2018 18:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   0 5
  Pustynne Jastrzębie
FC Młode Tarpno   0 5
  Piłkarska Młodzież
Hunters Team   5 0
  Punishers Team
Wichura Biszkopt   0 5
  Tocze-Fele
Kolejka 21 15 - 21 września
Piłkarska Młodzież   4 5
  Petarda Jarosław Kuc 14.09.2018 18:00Orlik Strzemięcin
Punishers Team   2 12
  KSF 26.07.2018 18:00Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   - -
  Hunters Team
Polonia Grudziądz   5 0
  FC Młode Tarpno
Tocze-Fele   5 0
  Dynamite Team
Kolejka 22 22 - 28 września
KSF   15 2
  Pustynne Jastrzębie 06.09.2018 18:00Orlik Budowlanka
Petarda   8 1
  Polonia Grudziądz 06.09.2018 17:30Orlik Forteczna
Hunters Team   - -
  Tocze-Fele
Dynamite Team   0 0
  Wichura Biszkopt
FC Młode Tarpno   0 0
  Punishers Team