Zobacz zestawienie spotkań bieżacego sezonu

DZIŚ, 19:00   ORLIK STRZEMIĘCIN

VS
FC Dragacz
Old Boys
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
  • 0
    sekund

Ostatnie wyniki
  • Petarda
    5 0
    Fc Wentyle
  • Team Spirit MSU
    3 8
    Nemo
  • Klink.pl
    4 16
    Nankatsu FC
  • GeoTeam
    8 2
    Kocury
  • Wild Sharks
    3 5
    Polonia Grudziądz
  • 4 FUN
    4 4
    Terror Squad
  • Ósemka CG
    9 3
    Klink.pl
  • KSF
    9 3
    Punishers Team
  • Fc Wentyle
    2 10
    GeoTeam
  • Vultures FC
    2 13
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • GeoTeam
    8 2
    Kocury
  • 4 FUN
    4 4
    Terror Squad
  • Fc Wentyle
    2 10
    GeoTeam
  • Terror Squad
    1 11
    Riders Team
  • Kocury
    10 3
    Fresh Team
  • Nemo
    8 12
    FC Dragacz
  • Fc Wentyle
    2 8
    Kocury
  • Riders Team
    3 3
    Torpedo
  • Piłkarski Grudziądz
    8 5
    4 FUN
  • Piłkarski Grudziądz
    10 8
    Terror Squad
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • Ósemka CG
    9 3
    Klink.pl
  • Vultures FC
    2 13
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Klink.pl
    0 6
    Team Spirit MSU
  • Nankatsu FC
    5 5
    Old Boys
  • Team Spirit MSU
    5 6
    Lotnisko
  • Old Boys
    1 4
    Lotnisko
  • Vultures FC
    3 4
    Nankatsu FC
  • Klink.pl
    4 3
    Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
  • Ósemka CG
    5 12
    Wild Sharks
  • Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci
    8 2
    Nankatsu FC
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ
  • KSF
    9 3
    Punishers Team
  • Polonia Grudziądz
    15 6
    Dynamite Team
  • Piłkarska Młodzież
    5 0
    Hunters Team
  • Punishers Team
    5 0
    Wichura Biszkopt
  • Dynamite Team
    4 21
    Piłkarska Młodzież
  • FC Młode Tarpno
    4 4
    Petarda
  • Pustynne Jastrzębie
    4 23
    Tocze-Fele
  • Wichura Biszkopt
    0 5
    Polonia Grudziądz
  • Piłkarska Młodzież
    5 0
    Wichura Biszkopt
  • Polonia Grudziądz
    7 7
    KSF
ZOBACZ PEŁNY TERMINARZ

Terminarz

Kolejka 1 3 - 9 marca
Piłkarska Młodzież   0 5
  Polonia Grudziądz 23.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
Hunters Team   5 0
  Wichura Biszkopt Paweł Pastewski 21.03.2018 18:00Orlik Strzemięcin
Petarda   14 1
  Punishers Team Dawid Śliwiński 04.03.2018 15:30Orlik Forteczna
FC Młode Tarpno   26 2
  Pustynne Jastrzębie 02.03.2018 18:00Orlik Olimpia
KSF   5 13
  Tocze-Fele Dawid Śliwiński 01.03.2018 18:30Orlik Rządz
PAUZA: Dynamite Team
Kolejka 2 10 - 16 marca
Wichura Biszkopt   0 5
  KSF 30.03.2018 19:00Orlik Forteczna
Tocze-Fele   4 2
  FC Młode Tarpno Paweł Pastewski 29.03.2018 18:30Orlik Rządz
Dynamite Team   8 14
  Hunters Team 26.03.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Punishers Team   4 22
  Piłkarska Młodzież 25.03.2018 18:00Orlik Olimpia
Pustynne Jastrzębie   0 20
  Petarda 11.03.2018 15:30Orlik Forteczna
PAUZA: Polonia Grudziądz
Kolejka 3 17 - 23 marca
FC Młode Tarpno   5 0
  Wichura Biszkopt 07.04.2018 13:00 Orlik Budowlanka
KSF   11 4
  Dynamite Team 06.04.2018 19:00 Orlik Budowlanka
Petarda   2 8
  Tocze-Fele 25.03.2018 19:00Orlik Rządz
Piłkarska Młodzież   38 0
  Pustynne Jastrzębie 16.03.2018 18:00Orlik Budowlanka
Polonia Grudziądz   5 4
  Punishers Team Dawid Śliwiński 04.03.2018 14:20Orlik Olimpia
PAUZA: Hunters Team
Kolejka 4 24 - 30 marca
Dynamite Team   12 18
  FC Młode Tarpno 20.04.2018 18:00 Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  Petarda 15.04.2018 15:30Orlik Forteczna
Pustynne Jastrzębie   0 5
  Polonia Grudziądz 14.04.2018 16:00 Orlik Budowlanka
Hunters Team   5 12
  KSF 09.04.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Tocze-Fele   4 5
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 08.04.2018 20:00Orlik Rządz
PAUZA: Punishers Team
Kolejka 5 7 - 13 kwietnia
Piłkarska Młodzież   5 0
  Wichura Biszkopt 06.05.2018 19:00Orlik Budowlanka
Punishers Team   14 10
  Pustynne Jastrzębie 29.04.2018 18:30Orlik Forteczna
Polonia Grudziądz   0 11
  Tocze-Fele 19.04.2018 20:00Orlik Rządz
Petarda   5 0
  Dynamite Team 12.04.2018 17:00Orlik Forteczna
FC Młode Tarpno   16 4
  Hunters Team 07.03.2018 18:00Orlik Forteczna
PAUZA: KSF
Kolejka 6 14 - 20 kwietnia
Dynamite Team   4 21
  Piłkarska Młodzież 12.05.2018 13:00 Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   0 5
  Polonia Grudziądz 08.05.2018 18:00 Orlik Budowlanka
KSF   3 5
  FC Młode Tarpno 23.04.2018 20:00Orlik Forteczna
Hunters Team   1 10
  Petarda 19.04.2018 17:20Orlik Forteczna
Tocze-Fele   24 1
  Punishers Team 18.03.2018 19:00Orlik Rządz
PAUZA: Pustynne Jastrzębie
Kolejka 7 21 - 27 kwietnia
Polonia Grudziądz   15 6
  Dynamite Team 13.05.2018 17:30 Orlik Budowlanka
Piłkarska Młodzież   5 0
  Hunters Team 13.05.2018 11:30 Orlik Budowlanka
Punishers Team   5 0
  Wichura Biszkopt 12.05.2018 17:30 Orlik Budowlanka
Pustynne Jastrzębie   4 23
  Tocze-Fele 08.05.2018 20:00Orlik Rządz
Petarda   1 8
  KSF 22.04.2018 15:30Orlik Forteczna
PAUZA: FC Młode Tarpno
Kolejka 8 5 - 11 maja
FC Młode Tarpno   4 4
  Petarda 10.05.2018 17:20Orlik Forteczna
KSF   3 12
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 11.03.2018 14:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   - -
  Punishers Team
Wichura Biszkopt   0 5
  Pustynne Jastrzębie
Hunters Team   - -
  Polonia Grudziądz
PAUZA: Tocze-Fele
Kolejka 9 12 - 18 maja
Polonia Grudziądz   7 7
  KSF 06.05.2018 14:30Orlik Strzemięcin
Piłkarska Młodzież   8 1
  FC Młode Tarpno Karol Rolewicz 11.04.2018 20:00Orlik Budowlanka
Punishers Team   - -
  Hunters Team
Tocze-Fele   5 0
  Wichura Biszkopt
Pustynne Jastrzębie   - -
  Dynamite Team
PAUZA: Petarda
Kolejka 10 19 - 25 maja
KSF   9 3
  Punishers Team 16.05.2018 19:00Orlik Strzemięcin
Petarda   3 9
  Piłkarska Młodzież Paweł Pastewski 14.03.2018 19:00Orlik Budowlanka
Hunters Team   - -
  Pustynne Jastrzębie
FC Młode Tarpno   - -
  Polonia Grudziądz
Dynamite Team   - -
  Tocze-Fele
PAUZA: Wichura Biszkopt
Kolejka 11 26 maja - 1 czerwca
Polonia Grudziądz   - -
  Petarda
Pustynne Jastrzębie   - -
  KSF
Wichura Biszkopt   0 5
  Dynamite Team
Punishers Team   - -
  FC Młode Tarpno
Tocze-Fele   - -
  Hunters Team
PAUZA: Piłkarska Młodzież
Przerwa wakacyjna, okienko transferowe
Kolejka 12 23 - 29 czerwca
brak spotkań...
Kolejka 13 30 czerwca - 6 lipca
brak spotkań...
Kolejka 14 7 - 13 lipca
brak spotkań...
Kolejka 15 21 - 27 lipca
brak spotkań...
Kolejka 16 28 lipca - 3 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 17 4 - 10 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 18 18 - 24 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 19 25 - 31 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 20 1 - 7 września
brak spotkań...
Kolejka 21 15 - 21 września
brak spotkań...
Kolejka 22 22 - 28 września
brak spotkań...