Zobacz zestawienie spotkań bieżacego sezonu
7 Edycja GLP

Terminarz

Kolejka 1 3 - 9 marca
Hunters Team   - -
  Wichura Biszkopt
FC Młode Tarpno   - -
  Pustynne jastrzębie
Piłkarska Młodzież   - -
  Polonia Grudziądz
KSF   - -
  Tocze-Fele
Petarda   - -
  Punishers Team
PAUZA: Dynamite Team
Kolejka 2 10 - 16 marca
Punishers Team   - -
  Piłkarska Młodzież
Tocze-Fele   - -
  FC Młode Tarpno
Dynamite Team   - -
  Hunters Team
Pustynne jastrzębie   - -
  Petarda
Wichura Biszkopt   - -
  KSF
PAUZA: Polonia Grudziądz
Kolejka 3 17 - 23 marca
KSF   - -
  Dynamite Team
Petarda   - -
  Tocze-Fele
Polonia Grudziądz   - -
  Punishers Team
FC Młode Tarpno   - -
  Wichura Biszkopt
Piłkarska Młodzież   - -
  Pustynne jastrzębie
PAUZA: Hunters Team
Kolejka 4 24 - 30 marca
Pustynne jastrzębie   - -
  Polonia Grudziądz
Wichura Biszkopt   - -
  Petarda
Hunters Team   - -
  KSF
Tocze-Fele   - -
  Piłkarska Młodzież
Dynamite Team   - -
  FC Młode Tarpno
PAUZA: Punishers Team
Kolejka 5 7 - 13 kwietnia
FC Młode Tarpno   - -
  Hunters Team
Piłkarska Młodzież   - -
  Wichura Biszkopt
Punishers Team   - -
  Pustynne jastrzębie
Petarda   - -
  Dynamite Team
Polonia Grudziądz   - -
  Tocze-Fele
PAUZA: KSF
Kolejka 6 14 - 20 kwietnia
Tocze-Fele   - -
  Punishers Team
Dynamite Team   - -
  Piłkarska Młodzież
KSF   - -
  FC Młode Tarpno
Wichura Biszkopt   - -
  Polonia Grudziądz
Hunters Team   - -
  Petarda
PAUZA: Pustynne jastrzębie
Kolejka 7 21 - 27 kwietnia
Petarda   - -
  KSF
Polonia Grudziądz   - -
  Dynamite Team
Pustynne jastrzębie   - -
  Tocze-Fele
Piłkarska Młodzież   - -
  Hunters Team
Punishers Team   - -
  Wichura Biszkopt
PAUZA: FC Młode Tarpno
Kolejka 8 5 - 11 maja
Wichura Biszkopt   - -
  Pustynne jastrzębie
Hunters Team   - -
  Polonia Grudziądz
FC Młode Tarpno   - -
  Petarda
Dynamite Team   - -
  Punishers Team
KSF   - -
  Piłkarska Młodzież
PAUZA: Tocze-Fele
Kolejka 9 12 - 18 maja
Piłkarska Młodzież   - -
  FC Młode Tarpno
Punishers Team   - -
  Hunters Team
Tocze-Fele   - -
  Wichura Biszkopt
Polonia Grudziądz   - -
  KSF
Pustynne jastrzębie   - -
  Dynamite Team
PAUZA: Petarda
Kolejka 10 19 - 25 maja
Dynamite Team   - -
  Tocze-Fele
KSF   - -
  Punishers Team
Petarda   - -
  Piłkarska Młodzież
Hunters Team   - -
  Pustynne jastrzębie
FC Młode Tarpno   - -
  Polonia Grudziądz
PAUZA: Wichura Biszkopt
Kolejka 11 26 maja - 1 czerwca
Polonia Grudziądz   - -
  Petarda
Pustynne jastrzębie   - -
  KSF
Wichura Biszkopt   - -
  Dynamite Team
Punishers Team   - -
  FC Młode Tarpno
Tocze-Fele   - -
  Hunters Team
PAUZA: Piłkarska Młodzież
Przerwa wakacyjna, okienko transferowe
Kolejka 12 23 - 29 czerwca
brak spotkań...
Kolejka 13 30 czerwca - 6 lipca
brak spotkań...
Kolejka 14 7 - 13 lipca
brak spotkań...
Kolejka 15 21 - 27 lipca
brak spotkań...
Kolejka 16 28 lipca - 3 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 17 4 - 10 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 18 18 - 24 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 19 25 - 31 sierpnia
brak spotkań...
Kolejka 20 1 - 7 września
brak spotkań...
Kolejka 21 15 - 21 września
brak spotkań...
Kolejka 22 22 - 28 września
brak spotkań...
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta