Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
11
sierpnia
2017

Konkurs kapitanów

Konkurs dla kapitanów drużyn, którzy rozgrywają swoje mecze terminowo w tym roku również ma miejsce. Nagrodzimy lidera klasyfikacji na półmetku rozgrywek a także pięciu najlepszych kapitanów po zakończeniu sezonu. Konkurs ma zachęcić do jak najbardziej terminowego rozgrywania meczów, przez co rozgrywki są płynne.

Zasady konkursu są takie, że każda drużyna otrzymuje punkty za każde rozegrane spotkanie ligowe. Za rozegrany mecz w wyznaczonym terminie lub przed wyznaczonym terminem drużyna otrzymuje 2 pkt. Za mecz rozegrany po terminie drużyna otrzymuje 1 pkt. Za mecz z narzuconym terminem oraz za mecz oddany walkowerem drużyna otrzymuje ujemny punkt (-1 pkt.). Następnie suma punktów jest dzielona przez liczbę punktów maksymalnych do zdobycia, czyli takich gdyby wszystkie spotkania rozegrano terminowo. Wynik jest przedstawiony w postaci procentowej. Klasyfikacja obejmuje wszystkie drużyny z trzech ligi razem (właśnie ze względu na procentową postać wyniku można drużyny porównywać i klasyfikować wspólnie). Do klasyfikacji brane są tylko te mecze, które miały ustalony termin i który był wpisany w terminarzu.


Pierwszym laureatem został lider klasyfikacji, która została stworzona po zakończeniu pierwszej rundy spotkań i został nim kapitan Baru Mlecznego Krokiecik Debiutanci – Michał Nowiński. Nagrodą jest bon o wartości 100 zł do sklepu sportowego Vitasport. Gratulujemy!

Klasyfikacja drużyn (a właściwie kapitanów tych drużyn) na półmetku sezonu przedstawia się następująco:


Komentarze

Konkurs kapitanów

Autor wpisu

Bartosz Rymacki

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA