Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
15
listopada
2017

Baraże czas zacząć

Sezon zasadniczy dobiegł końca. Tabele ukształtowały się więc poznaliśmy zespoły, które zagrają w meczach barażowych.

W 1 lidze miejsca 8, 9, 10 zajęły odpowiednio zespoły FC Dragacz, FC Wentyle oraz Punishers Team. Drużyny te zagrają o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywek z zespołami z 2 ligi, które zajęły 5, 4 i 3 miejsce, czyli kolejno Wild Sharks, Riders Team oraz Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci, które to w przypadku rozstrzygnięcia meczy barażowych na swoją korzyść – awansują do 1 ligi.

Pary barażowe:

FC Dragacz – Wild Sharks

FC Wentyle – Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci

Punishers Team – Riders Team


Baraż o utrzymanie w 2 lidze powinna zagrać drużyna KSF ale z powodu wycofania się z ligi mecz nie może dojść do skutku. W tym przypadku 3 ligowe Nankatsu FC awansowało do 2 ligi.

W tej chwili można już umawiać mecze barażowe w panelu kapitanów, ponieważ znajdują się one w terminarzu rozgrywek. Termin rozgrywania meczów barażowych to 18.11.2017 r. – 3.12.2017 r. Po przekroczeniu tego terminu i nieustaleniu daty meczu przez kapitanów, zostanie on narzucony. Mecze barażowe rozgrywane będą w postaci mecz i rewanż.

W przypadku, gdy jedna z drużyn odda mecz walkowerem – automatycznie przegrywa rywalizację w dwumeczu.

W meczach barażowych nie obowiązuje zasada „goli na wyjeździe”. W przypadku remisu w dwumeczu zwycięzcę wyłoni konkurs rzutów karnych (minimum 3 serie, aż do rozstrzygnięcia).

Komentarze

Baraże czas zacząć

Powiązane zespoły

Autor wpisu

Bartosz Rymacki

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA