Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
12
lutego
2018

Hit transferowy Zarządu! Jarosław Kuc Sekretarzem Ligi

Na Gali GLP, która odbyła się tydzień temu w grudziądzkiej Marinie przedstawiliśmy najnowszy transfer Zarządu – Sekretarza Ligi, Jarosława Kuc. Jarek jest kapitanem zespołu 4FUN, który wystąpi w GLP po raz czwarty. 

Jesteśmy przekonani, że jego charakter, kompetencje oraz zaangażowanie będą miały pozytywny wpływ na rozwój Grudziądzkiej Ligi Piłkarskiej. Najważniejszymi zadaniami Sekretarza Ligi będzie kontakt z kapitanami oraz współpraca z Zarządem. 

Po wielu rozmowach telefonicznych i kilku spotkaniach ustaliliśmy zarys naszej współpracy. Wiemy, że nowy Sekretarz ma w planach angaż kilku kapitanów do regularnych konsultacji i współtworzenia ligi, także jesteśmy pewni, że od Sezonu 2018 więcej osób będzie zaangażowanych w projekt. Wierzymy, że „świeża krew” wzniesie GLP na jeszcze wyższy poziom.

Sekretarz Ligi od pierwszych dni pracy „w GLP” podjął konkretne działania. W zeszłym tygodniu wszyscy kapitanowie zostali poinformowani o obowiązkowym spotkaniu dla przedstawicieli drużyn, które odbędzie się w Hotelu Rad, we wtorek (13.02), o godz. 19:00.

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, po spotkaniu planujemy przeprowadzić relację live na facebooku, w której podamy najświeższe informacje ze spotkania kapitanów.

Komentarze

Autor wpisu

Zarząd GLP

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA