Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
04
marca
2018

Zapisy do Pucharu GLP

Zgodnie z zapowiedziami, wraz z rozpoczęciem nowego sezonu ligowego GLP ruszają równolegle rozgrywane rozgrywki Pucharu GLP! Nasz admin robi ostatnie poprawki w skryptach i od jutra zostaną uruchomione zapisy do Pucharu.

Kapitanowie wszystkich drużyn uczestniczących w bieżącym sezonie GLP po zalogowaniu się do swojego panelu mają możliwość zapisania swojej ekipy do rozgrywek pucharowych. Zapisy będą trwały do najbliższego piątku włącznie (9 marca). Do tego też terminu po zapisaniu się niezbędne będzie również opłacanie wpisowego w kwocie 50 zł.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Planujemy tak jak w poprzednim sezonie rozpocząć zmagania od fazy grupowej, gdyż z założenia chodzi o to, aby wszystkie ekipy miały okazję do rozegrania co najmniej kilku spotkań. Po zamknięciu zapisów w ciągu kilku dni przedstawiony zostanie system rozgrywek oraz przeprowadzone zostanie losowanie grup :-) 

W tym miejscu także prośba - osoby wpłacające wpisowe ostatniego dnia zapisów proszone będą o przesłanie mailem potwierdzenia wpłaty na adres: karol.siodmiak@glp.net.pl - znacznie nam to ułatwi pracę.

Komentarze

05-09 marca

Kategorie wpisu

Autor wpisu

Karol Siódmiak

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA