Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
20
maja
2018

Trzy kary indywidualne i wyrzucenie drużyny z rozgrywek

W ostatnich dniach, w związku z tym, że niektórzy zapomnieli, że rozgrywki Grudziądzkiej Ligi Piłkarskiej pragniemy prowadzić w dobrej i sportowej atmosferze Zarząd wraz z Radą Ligi musiał podjąć decyzje o sankcjach dyscyplinarnych.

1. Liga – Kocury

Damian Szczutkowski11 kolejek zawieszenia za gwałtowne, agresywne zachowanie. Bramkarz kopnął zawodnika drużyny przeciwnej z nieproporcjonalną siłą, w przerwie w grze. Zawieszenie na grę w Pucharze GLP do końca sezonu.

Michał Zabłotny6 kolejek zawieszenia za agresywne i wulgarne wypowiedzi nakłaniające do okazywania przemocy wobec przeciwnika. Zawieszenie na grę w Pucharze GLP do końca sezonu.

Pragniemy poinformować kapitana, że zespół Kocury otrzymuje upomnienie za zachowanie pozostałych zawodników. Ze swojej strony deklarujemy, że kolejne kary będą dużo bardziej dotkliwe, łącznie z odjęciem punktów w tabeli lub usunięciem poszczególnych zawodników/całego zespołu z ligi.

1. Liga 


Adrian Waliszewski1 kolejka zawieszenia za wulgarne obrażanie innego uczestnika rozgrywek. 


3. Liga – Dynamite Team

Usunięcie całego zespołu z rozgrywek, za próbę oszustwa organizatora oraz innych uczestników rozgrywek. Kapitan wpisał do panelu wynik meczu, który się nie odbył.

Dodatkowo kapitan zespołu Dynamite, Kamil Wojdacz otrzymuje dożywotni zakaz prowadzenia (bycia kapitanem) jakiejkolwiek drużyny w rozgrywkach Grudziądzkiej Ligi Piłkarskiej.

Komentarze

Autor wpisu

Zarząd GLP

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA