Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
16
czerwca
2018

Okno transferowe - informacje

Od dziś, czyli od 16 czerwca okno transferowe jest otwarte i potrwa do 21 czerwca do północy.

W panelach kapitanów dostępna jest zakładka TRANSFERY, w której można dokonywać zmian w składach swoich zespołów. Każda z drużyn ma możliwość dopisania do swojej kadry maksymalnie czterech nowych zawodników, jednak cała kadra nie może przekraczać 15 zawodników.


Krótka instrukcja jak dokonywać transferów.

Po lewej stronie wypisana jest aktualna kadra drużyny. Aby usunąć zawodnika z kadry należy kliknąć symbol kosza. Aby dodać zawodnika lub zawodników do zespołu, należy podać ich numery PESEL, które należy wpisać w okienku i kliknąć przycisk Dalej.


Każdy z nowych zawodników musi posiadać zdjęcie profilowe zgodne z Regulaminem GLP, czyli musi to być zdjęcie z wyraźnie widoczną twarzą zawodnika. Ponadto każdy zawodnik musi mieć przypisany numer na koszulce. Zdjęcie profilowe oraz numer należy uzupełnić po weryfikacji teansferów przez Zarząd.

Wszystkie transfery będą zweryfikowane przez Zarząd GLP 22 czerwca.

W czasie trwania okienka, pojawi się terminarz na drugą część sezonu. Od momentu pojawienia się terminarza, kapitanowie będą mogli umawiać mecze. Mecze można umawiać na terminy od 23 czerwca włącznie, co ma związek z autoryzacją transferów przez Zarząd.

Powodzenia!

Komentarze

Okno transferowe - informacje

Autor wpisu

Bartosz Rymacki

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA