Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
09
lipca
2018

Podsumowanie spotkania z kapitanami

26. czerwca br. w Marinie odbyło się spotkanie osób reprezentujących drużyny biorące udział w 7. edycji GLP z sędziami oraz organizatorami rozgrywek. Celem spotkanie były rozmowy i ustalenia, jak usprawnić działanie ligi co należałoby zmienić, a co funkcjonuje bardzo dobrze.

Zarząd obecny na spotkaniu wielokrotnie podkreślał, że organizacja kapitanów i drużyn jest ważniejsza niż wyniki sportowe. Kapitanowie obecni na spotkaniu potwierdzili, że kierunek obrany przez organizatorów jest słuszny i bardzo zaangażowali się w dyskusje nt. rozgrywek - za co serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że możemy tworzyć ligę z tak zaangażowanymi i wartościowymi osobami. Na spotkaniu zapadły ważne decyzje, które poskutkowały zmianami w regulaminie:

- drużyna która otrzymała 5 punktów karnych jest usuwana z ligi. (Fresh Team wg nowych zasad powinien zostać usunięty z I ligi jednak z racji tego, że nie chcemy, aby prawo działało wstecz dopiero kolejny punkt minusowy spowoduje, że drużyna zostanie usunięta z ligi).

- kapitanowie zespołów, które nie kończą rozgrywek z powodu usunięcia z rozgrywek zostają zawieszeni ze sprawowania funkcji kapitana na okres 2 kolejnych sezonów.

- termin wprowadzenia wyniku meczu oraz ocenienia drużyn przeciwnych w panelu kapitana GLP ustala się na 24h od czasu zakończenia spotkania. - za dwukrotny brak wprowadzenia wyniku meczu jak i ocenienia drużyn przeciwnych w wyznaczonym czasie skutkuje punktem karnym przypisanym do ligowej tabeli.

Zmiany w regulaminie wchodzą w życie z dniem 9. lipca 2018 roku. Kolejną propozycją, która padła na spotkaniu jest organizacja szkolenia prowadzonego przez sędziów GLP. W związku z tym, że temat respektowania przepisów gry oraz fair play traktujemy priorytetowo szkolenie będzie obowiązkowe, a drużyny, których przedstawiciel nie zjawi się na w/w szkoleniu zostaną ukarane dwoma ujemnymi punktami. Termin szkolenia podamy w najbliższych dniach na stronie.

Komentarze

Autor wpisu

Dawid Śliwiński

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA