Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
07
lipca
2019

Wyniki konkursu kapitanów

Coroczny konkurs kapitanów polega na terminowym umawianiu meczów. Biorą w nim udział wszyscy kapitanowie, a nagradzamy najlepszego kapitana na półmetku rozgrywek oraz kilku najlepszych na koniec sezonu.


Zasady konkursu są takie, że każdy mecz jest punktowany. Punktacja wygląda następująco:

3 pkt. - mecz umówiony przed terminem lub w terminie danej kolejki,

2 pkt. - mecz umówiony max do 7 dni po terminie danej kolejki,

1 pkt. - mecz umówiony po 7 dniach od terminu danej kolejki,

-1 pkt. - mecz z narzuconym terminem przez Opiekuna Ligi,

-2 pkt. - mecz oddany walkowerem.


Miło nam poinformować, że na półmetku rozgrywek 8. Edycji GLP zwyciężył kapitan Polonii Grudziądz - Kamil Krasny. Nagrodą jest voucher o wartości 100 PLN do sklepu Vitasport. Gratulujemy!

Poniżej pełne zestawienie wszystkich drużyn według miejsc zajętych na półmetku rozgrywek. Warto zauważyć, że trzy drużyny mają w rubryce punktów do zdobycia 30 pkt. Wynika to z tego, że wycofana została ekipa Fenix i te drużyny nie miały możliwości zagrania wszystkich 11 meczy jak pozostali.


Poniżej przedstawiamy zestawienie w poszczególnych ligach. Jest to o tyle istotne, gdyż Opiekunowie Lig w przypadku narzucania meczów mogą sugerować się poniższą tabelką. Drużyna, która jest wyżej w klasyfikacji będzie uprzywilejowana i opiekun danej ligi może zwrócić się z zapytaniem do kapitana czy termin narzuconego meczu może odbyć się na jego rezerwacji.


Komentarze

Wyniki konkursu kapitanów

Autor wpisu

Bartosz Rymacki

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA