Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
19
lutego
2020

Start sezonu 2020. Informacje

Zgłoszenia drużyn do 9. edycji GLP zakończyły się.

Wszystkie zgłoszone ekipy dokonały wpłaty za udział w lidze co pozwoliło na ustalenie ostatecznej ilości drużyn.

W tym roku do sezonu zgłosiło się 29 drużyn. Zarząd GLP biorąc pod uwagę liczbę zgłoszonych drużyn zdecydował o podziale na dwie ligi (1 liga – 12 drużyn, 2 liga – 17 drużyn ).

Ważną informacją jest, że swój udział zgłosiły wszystkie ekipy, które powinny występować w 1.lidze.

W związku z podziałem na dwie ligi informujemy, że wszystkie zespoły, które nie występowały w ubiegłym roku w 1. lidze oraz które nie uzyskały awansu do 1. ligi mogą dokonać 15 transferów. Drużyny pierwszoligowe obowiązuje limit 4 transferów.

Okienko transferowe zostało uruchomione w poniedziałek i potrwa do 26. lutego (środa). Kapitanowie dokonują transferów w panelu kapitana. Kapitanowie nowych drużyn dane logowania do panelu otrzymali w e-mailu podanym podczas rejestracji drużyny.


W środę 26. lutego o godz. 18:00 w grudziądzkiej Marinie odbędzie się Gala na zakończenie ubiegłego sezonu połączona ze spotkaniem organizacyjnym przed nowym sezonem. Na Gali zostaną wręczone nagrody za ubiegły sezon. Zapraszamy przedstawicieli drużyn nagrodzonych, kapitanów oraz wszystkich zainteresowanych. Drużyny nagrodzone to: Skoda BS Auto, Torpedo, Lotnisko, Bandziorek.pl, Nankatsu FC, Team Spirit MSU, KSF, Ósemka CG, Petarda, Polonia Grudziądz, Forza Team.

Start sezonu 7. marca. Do zobaczenia!


Komentarze

Start sezonu 2020. Informacje

Autor wpisu

Bartosz Rymacki

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA