Przeczytaj o najnowszych informacjach z naszej ligi
24
lutego
2021

Okienko transferowe - informacje

Okienko transferowe zostało otwarte i potrwa do dnia 3. marca 2021 r. do godz. 24:00.


Drużyny, które w poprzednim sezonie GLP utrzymały się w 1. lidze oraz te które awansowały do 1. ligi są upoważnione do przeprowadzenia 4. transferów.

Pozostałe drużyny, które brały udział w poprzedniej edycji GLP upoważnione są do wymiany całej kadry, czyli 15. zawodników.

Kapitanowie drużyn, które uczestniczyły w poprzedniej edycji GLP dokonują transferów poprzez Panel kapitana - zakładka Transfery.


Drużyny, które pierwszy raz zapisały się do GLP, mogą zgłosić kadrę liczącą maksymalnie 15. zawodników. Zgłoszenie zawodnika polega na wpisaniu numeru PESEL, imienia i nazwiska. Jeżeli zawodnik widnieje w naszej bazie danych (tzn. grał już w GLP), wpisanie numeru PESEL spowoduje automatyczne uzupełnienie danych osobowych. Kapitanowie nowych drużyn otrzymali lub lada moment otrzymają dane do logowania w Panelu kapitana.


Pełna autoryzacja transferów zostanie przeprowadzona 5. marca 2021 r.

Gdy kadry zespołów zostaną oficjalnie zatwierdzone przez Zarząd GLP, każdy kapitan ma obowiązek uzupełnić profile zawodników, w szczególności:

  • zdjęcie profilowe - fotografia twarzy z bliskiej odległości, twarz nie może być w żaden sposób zasłonięta lub częściowo zasłonięta, zawodnik na fotografii nie może być w okularach przeciwsłonecznych ani żadnym nakryciu głowy,
  • każdy zawodnik musi mieć nadany numer, który nie może się powtarzać i musi być zgodny z numerem na koszulce (o ile drużyna takie posiada),
  • pozycja, na której występuje zawodnik w drużynie.
Wszystkie profile zawodników muszą być uzupełnione do momentu startu pierwszej kolejki. Profile zawodników będą na bieżąco weryfikowane przez Opiekunów ligi i jeżeli powyższe wymagania nie zostaną spełnione to zawodnik nie będzie dopuszczony do rozgrywek.
Terminarz rozgrywek będzie ogłoszony 6. marca 2021 r. Start sezonu przewidziany jest na 13. marca 2021 r.

Komentarze

Okienko transferowe - informacje

Autor wpisu

Bartosz Rymacki

ZOBACZ WPISY UŻYTKOWNIKA