Sędziowie Grudziądzkiej Ligi Piłkarskiej

Paweł Pastewski

Sędziowane mecze

Najbliższe mecze

brak najbliższych spotkań

Sędziowane spotkania

Fc Wentyle   - -
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 14.12.2017 18:00Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   4 7
  Fc Wentyle 19.11.2017 20:00Orlik Olimpia
Piłkarski Grudziądz   2 7
  Skoda BS Auto 08.11.2017 19:00Orlik Budowlanka
Torpedo   4 8
  Piłkarski Grudziądz 06.11.2017 20:00Orlik Budowlanka
Riders Team   5 13
  GeoTeam 30.10.2017 18:45Orlik Forteczna
GeoTeam   11 0
  Klink.pl 19.10.2017 19:00Orlik Mniszek
Kocury   2 6
  Piłkarski Grudziądz 18.10.2017 19:00Orlik Budowlanka
Torpedo   13 2
  Nemo 13.10.2017 20:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   7 2
  Fresh Team 13.10.2017 18:35Orlik Mniszek
Fresh Team   5 3
  Riders Team 08.10.2017 10:30Orlik Mniszek
Fresh Team   6 12
  Toolroom Knights 06.10.2017 20:00Orlik Olimpia
Skoda BS Auto   6 2
  Team CSW 01.10.2017 17:30Orlik Budowlanka
Team Spirit   4 11
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 26.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   4 12
  GeoTeam 13.09.2017 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   6 5
  FC Dragacz 11.09.2017 20:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   1 4
  Wild Sharks 08.09.2017 20:00Orlik Mniszek
Old Boys   10 2
  Lotnisko 01.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
GeoTeam   5 5
  Vultures FC 31.08.2017 19:15Orlik Mniszek
Team Spirit   4 12
  GeoTeam 28.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   4 9
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 27.08.2017 13:00Orlik Budowlanka
Kocury   1 1
  Team CSW 27.08.2017 12:00Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   6 12
  Toolroom Knights 22.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   21 4
  Fc Wentyle 20.08.2017 20:00Orlik Olimpia
Old Boys   6 1
  Ósemka CG 16.08.2017 20:00Orlik Budowlanka
Riders Team   6 4
  Toolroom Knights 11.08.2017 19:00Orlik Olimpia
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   6 8
  Fresh Team 08.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Nemo   6 7
  Piłkarski Grudziądz 07.08.2017 20:15Orlik Forteczna
Toolroom Knights   6 5
  GeoTeam 07.08.2017 18:50Orlik Forteczna
GeoTeam   7 6
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 04.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   5 2
  Punishers Team 01.08.2017 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   9 5
  Terror Squad 31.07.2017 20:00Orlik Budowlanka
Torpedo   4 3
  Skoda BS Auto 26.07.2017 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   5 1
  FC Dragacz 24.07.2017 20:00Orlik Strzemięcin
Wichura Biszkopt   9 4
  FC Dragacz 12.07.2017 19:00Orlik Rządz
FC Dragacz   3 10
  Fresh Team 09.07.2017 14:30Orlik Rządz
GeoTeam   4 2
  Riders Team 05.07.2017 19:30Orlik Mniszek
Team CSW   5 7
  Old Boys 02.07.2017 17:30Orlik Strzemięcin
Riders Team   3 7
  Fresh Team 02.07.2017 16:00Orlik Olimpia
Klink.pl   2 10
  GeoTeam 27.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   5 7
  Piłkarski Grudziądz 26.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   2 4
  Skoda BS Auto 21.06.2017 18:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   5 5
  Torpedo 20.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   3 10
  GeoTeam 19.06.2017 19:15Orlik Mniszek
Ósemka CG   5 5
  Old Boys 16.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   10 4
  Klink.pl 13.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   4 5
  Kocury 12.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   5 8
  Kocury 09.06.2017 20:00Orlik Rządz
Kocury   16 2
  Fc Wentyle 06.06.2017 19:30Orlik Strzemięcin
FC Dragacz   1 6
  Wichura Biszkopt 05.06.2017 20:00Orlik Rządz
Team Spirit   5 10
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 02.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
Terror Squad   6 3
  FC Dragacz 29.05.2017 20:00Orlik Rządz
Kocury   4 9
  Wichura Biszkopt 28.05.2017 19:00Orlik Mniszek
Klink.pl   5 4
  Team Spirit 26.05.2017 19:00Orlik Olimpia
FC Dragacz   5 7
  Piłkarski Grudziądz 22.05.2017 20:00Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   7 5
  Wild Sharks 19.05.2017 20:00Orlik Budowlanka
KSF   5 7
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 16.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   6 10
  Team Spirit 15.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Wichura Biszkopt   5 2
  Fresh Team 14.05.2017 18:00Orlik Mniszek
Klink.pl   5 0
  The Tigers 12.05.2017 19:00Orlik Olimpia
GeoTeam   17 2
  Fc Wentyle 11.05.2017 19:00Orlik Forteczna
Team Spirit   6 7
  Riders Team 08.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   2 14
  Wichura Biszkopt 07.05.2017 20:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   6 7
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 06.05.2017 16:15Orlik Rządz
Nankatsu FC   3 2
  Ósemka CG 05.05.2017 20:00Orlik Rządz
KSF   4 9
  Team Spirit 01.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
4 FUN   5 8
  Piłkarski Grudziądz 28.04.2017 20:00Orlik Olimpia
Klink.pl   4 8
  Wild Sharks 28.04.2017 19:00Orlik Olimpia
Wichura Biszkopt   6 1
  4 FUN 24.04.2017 20:00Orlik Rządz
GeoTeam   8 10
  Team CSW 24.04.2017 18:45Orlik Forteczna
Lotnisko   15 4
  Old Boys 18.04.2017 20:30Orlik Olimpia
Toolroom Knights   3 2
  KSF 15.04.2017 19:00Orlik Strzemięcin
Klink.pl   3 6
  Toolroom Knights 14.04.2017 19:00Orlik Olimpia
Vultures FC   1 10
  GeoTeam 13.04.2017 19:00Orlik Mniszek
Piłkarski Grudziądz   5 0
  Nemo 12.04.2017 20:00Orlik Olimpia
Wichura Biszkopt   12 1
  4 FUN 12.04.2017 20:00Orlik Rządz
GeoTeam   19 5
  The Tigers 11.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
4 FUN   6 4
  The Tigers 10.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   15 10
  Team Spirit 06.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
Kocury   4 2
  Fc Wentyle 06.04.2017 18:00Orlik Budowlanka
Riders Team   2 5
  Nankatsu FC 05.04.2017 19:30Orlik Mniszek
Team CSW   9 5
  Lotnisko 04.04.2017 20:40Orlik Olimpia
Wichura Biszkopt   6 3
  Fc Wentyle 02.04.2017 20:00Orlik Olimpia
Fresh Team   13 2
  KSF 02.04.2017 16:00Orlik Olimpia
The Tigers   0 5
  Riders Team 02.04.2017 11:00Orlik Mniszek
Fc Wentyle   6 13
  Piłkarski Grudziądz 30.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   7 3
  Torpedo 28.03.2017 20:00Orlik Rządz
Nemo   9 10
  Wichura Biszkopt 26.03.2017 18:45Orlik Olimpia
Toolroom Knights   2 9
  Riders Team 26.03.2017 10:00Orlik Mniszek
GeoTeam   5 4
  Toolroom Knights 24.03.2017 18:55Orlik Budowlanka
Old Boys   5 0
  GTP Nadwiślanin Grudziądz 24.03.2017 18:00Orlik Budowlanka
Riders Team   4 3
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 22.03.2017 19:30Orlik Mniszek
Vultures FC   3 3
  Team Spirit 20.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
Old Boys   6 11
  Team CSW 20.03.2017 18:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   2 2
  KSF 19.03.2017 17:30Orlik Strzemięcin
Riders Team   6 2
  Klink.pl 17.03.2017 19:00Orlik Olimpia
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   9 6
  GeoTeam 16.03.2017 18:45Orlik Forteczna
Terror Squad   4 8
  Piłkarski Grudziądz 14.03.2017 20:00Orlik Budowlanka
Torpedo   5 2
  Kocury 14.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
Nemo   13 5
  Fc Wentyle 12.03.2017 20:00Orlik Olimpia
Team CSW   15 3
  Dynamite Team 12.03.2017 17:30Orlik Olimpia
Fresh Team   7 5
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 10.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
Nankatsu FC   3 7
  Old Boys 09.03.2017 19:00Orlik Strzemięcin
Fc Wentyle   4 1
  Wild Sharks 04.12.2016 20:00Orlik Olimpia
Wild Sharks   4 4
  Fc Wentyle 23.11.2016 20:00Orlik Olimpia
Terror Squad   1 8
  FC Dragacz 13.11.2016 14:30Orlik Rządz
Kocury   5 8
  Piłkarski Grudziądz 08.11.2016 19:00Orlik Budowlanka
Fresh Team   11 2
  Klink.pl 04.11.2016 19:00Orlik Olimpia
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   14 2
  Riders Team 26.10.2016 19:00Orlik Mniszek
Wichura Biszkopt   11 7
  Kocury 25.10.2016 19:00Orlik Budowlanka
FC Krzyż   2 7
  Wild Sharks 24.10.2016 20:00Orlik Budowlanka
Ósemka CG   4 6
  Klink.pl 21.10.2016 19:00Orlik Olimpia
Wild Sharks   3 21
  Wichura Biszkopt 19.10.2016 20:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   9 5
  Team CSW 17.10.2016 20:15Orlik Budowlanka
Fresh Team   10 9
  Pustynne jastrzębie 25.09.2016 16:00Orlik Olimpia
Fresh Team   8 3
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 25.09.2016 10:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   8 2
  The Tigers 23.09.2016 20:15Orlik Forteczna
FC Krzyż   5 2
  Team Spirit 21.09.2016 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   7 5
  Wichura Biszkopt 18.09.2016 20:00Orlik Budowlanka
Torpedo   6 9
  Wichura Biszkopt 18.09.2016 18:30Orlik Budowlanka
Kocury   3 7
  Team Spirit 17.09.2016 14:00Orlik Budowlanka
Klink.pl   5 6
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 16.09.2016 19:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   3 8
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 14.09.2016 20:00Orlik Budowlanka
Nemo   4 7
  FC Dragacz 11.09.2016 14:30Orlik Rządz
The Tigers   3 10
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 10.09.2016 10:00Orlik Budowlanka
FC Dragacz   10 3
  Fc Wentyle 04.09.2016 20:00Orlik Olimpia
Toolroom Knights   5 5
  Fresh Team 04.09.2016 17:00Orlik Forteczna
Tocze-Fele   9 5
  Punishers Team 01.09.2016 20:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   1 10
  Toolroom Knights 01.09.2016 18:30Orlik Forteczna
Skoda BS Auto   4 4
  Torpedo 30.08.2016 20:00Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   6 6
  4 FUN 29.08.2016 20:00Orlik Budowlanka
Ósemka CG   5 5
  Fresh Team 28.08.2016 16:00Orlik Olimpia
Wild Sharks   1 13
  Piłkarski Grudziądz 26.08.2016 20:00Orlik Olimpia
Riders Team   9 4
  Toolroom Knights 24.08.2016 19:00Orlik Mniszek
Tocze-Fele   8 5
  FC Dragacz 21.08.2016 17:30Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   21 4
  Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty 09.08.2016 20:00Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   10 2
  Yeti Squad 09.08.2016 18:00Orlik Budowlanka
Riders Team   6 6
  Fresh Team 07.08.2016 10:00Orlik Mniszek
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   7 4
  Toolroom Knights 02.08.2016 18:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   4 2
  Piłkarski Grudziądz 11.07.2016 20:00Orlik Rządz
Fresh Team   3 5
  Prosiaczek 10.07.2016 16:00Orlik Olimpia
Toolroom Knights   6 3
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci 09.07.2016 10:00Orlik Budowlanka
The Tigers   1 9
  Ósemka CG 21.06.2016 20:15Orlik Forteczna
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta