Poznaj tajemnice zespołu

TERYTORIUM

Zewnątrz - gospodarz
Wewnątrz - gość

SKODA BS AUTO

# Zawodnik Pozycja Mecze Bramki Asysty  
1 Ireneusz Bujak bramkarz 23 / 29 0 0
2 Janusz Marszałkiewicz obrońca 17 / 29 29 18
5 Marcin Szczepaniak obrońca 22 / 29 11 25
6 Remigiusz Chojnowski obrońca 1 / 29 2 4
8 Przemysław Nowaczek obrońca 2 / 29 0 0
11 Bartosz Szeferski obrońca 19 / 29 13 22
17 Bartosz Oskroba obrońca 14 / 29 8 8
18 Paweł Przybyłek obrońca 7 / 29 5 3
7 Karol Holewski obrońca/pomocnik 19 / 29 28 22
10 Mariusz Żyżyński obrońca/pomocnik 23 / 29 68 20
13 Dawid Gorski obrońca/pomocnik 4 / 29 10 2
21 Michał Majka obrońca/pomocnik 12 / 29 24 27
22 Andrzej Pepliński Bocian obrońca/pomocnik 21 / 29 29 43
14 Michał Cywka napastnik 3 / 29 4 2
8 Jakub Studziński - 9 / 29 3 8
Profile zawodników

TERMINARZ

2 Skoda BS Auto   7 3
  Torpedo Paweł Pastewski 28.03.2017 20:00Orlik Rządz
3 FC Dragacz   3 14
  Skoda BS Auto 07.04.2017 19:00Orlik Rządz
4 Skoda BS Auto   17 4
  Punishers Team 12.05.2017 18:30 Orlik Rządz
5 Terror Squad   4 12
  Skoda BS Auto 16.05.2017 20:00Orlik Rządz
6 Skoda BS Auto   11 4
  Nemo 04.04.2017 20:00Orlik Rządz
7 Fc Wentyle   0 22
  Skoda BS Auto 21.04.2017 19:00Orlik Rządz
8 Skoda BS Auto   5 7
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 26.06.2017 20:00 Orlik Budowlanka
9 Wichura Biszkopt   2 4
  Skoda BS Auto Paweł Pastewski 21.06.2017 18:00 Orlik Budowlanka
10 Skoda BS Auto   6 1
  4 FUN 17.05.2017 20:00Orlik Rządz
11 Kocury   1 5
  Skoda BS Auto 03.05.2017 19:00Orlik Rządz
13 Torpedo   4 3
  Skoda BS Auto Paweł Pastewski 26.07.2017 20:00Orlik Budowlanka
14 Skoda BS Auto   5 1
  FC Dragacz 24.08.2017 20:00Orlik Rządz
15 Punishers Team   2 15
  Skoda BS Auto 31.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
16 Skoda BS Auto   24 1
  Terror Squad 05.09.2017 20:00Orlik Rządz
17 Nemo   8 20
  Skoda BS Auto 24.09.2017 20:00Orlik Rządz
18 Skoda BS Auto   5 0
  Fc Wentyle 05.10.2017 20:30Orlik Rządz
19 Piłkarski Grudziądz   2 7
  Skoda BS Auto Paweł Pastewski 08.11.2017 19:00 Orlik Budowlanka
20 Skoda BS Auto   5 0
  Wichura Biszkopt
21 4 FUN   4 9
  Skoda BS Auto 16.10.2017 20:00Orlik Strzemięcin
22 Skoda BS Auto   4 4
  Kocury 30.10.2017 19:30Orlik Rządz
Skoda BS Auto   7 1
  Team Spirit 29.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Torpedo   3 5
  Skoda BS Auto Karol Rolewicz 21.09.2017 20:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   9 2
  Vultures FC 13.07.2017 20:00Orlik Rządz
Skoda BS Auto   5 0
  Terror Squad 07.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   7 16
  Skoda BS Auto 13.04.2017 20:00Orlik Rządz
Skoda BS Auto   6 2
  Team CSW Paweł Pastewski 01.10.2017 17:30 Orlik Budowlanka
Lotnisko   0 5
  Skoda BS Auto
Skoda BS Auto   8 4
  4 FUN 23.08.2017 20:00Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   5 8
  Skoda BS Auto 31.05.2017 20:00Orlik Rządz

ROZGRYWANE MECZE 2016

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
  • P
  • W
  • Ś
  • C
  • P
  • S
  • N
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta