Poznaj tajemnice zespołu

TERYTORIUM

Zewnątrz - gospodarz
Wewnątrz - gość

4 FUN

# Zawodnik Pozycja Mecze Bramki Asysty  
1 Emil Szarszewski bramkarz 2 / 27 0 0
6 Jarosław Kuc bramkarz 25 / 27 1 9
99 Dawid Angowski bramkarz 3 / 27 0 0
3 Michał Niewiadomski obrońca 15 / 27 10 12
4 Maciej Krauze obrońca 17 / 27 12 14
5 Sebastian Witek obrońca 25 / 27 19 13
7 Marek Muras obrońca 14 / 27 19 12
8 Marcin Guttmann obrońca 14 / 27 8 19
16 Piotr Bugajski obrońca 18 / 27 9 11
9 Szymon Tobolski pomocnik 9 / 27 12 6
10 Radosław Wachowiak pomocnik 5 / 27 6 10
11 Piotr Krause pomocnik 6 / 27 3 5
13 Mariusz Markowicz pomocnik 17 / 27 20 15
17 PAWEŁ KOZAK pomocnik 23 / 27 49 40
79 Michał Kleczkowski pomocnik 8 / 27 11 13
Profile zawodników

TERMINARZ

1 FC Dragacz   3 5
  4 FUN Grzegorz Góralski 12.03.2017 14:30Orlik Rządz
2 4 FUN   13 1
  Punishers Team 29.03.2017 20:00Orlik Rządz
3 Terror Squad   6 6
  4 FUN 05.04.2017 20:00Orlik Rządz
4 4 FUN   7 9
  Nemo 05.05.2017 20:00 Orlik Budowlanka
5 Fc Wentyle   3 5
  4 FUN 19.03.2017 20:00Orlik Olimpia
6 4 FUN   5 8
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 28.04.2017 20:00Orlik Olimpia
7 Wichura Biszkopt   12 1
  4 FUN Paweł Pastewski 12.04.2017 20:00Orlik Rządz
9 4 FUN   5 8
  Kocury Paweł Pastewski 09.06.2017 20:00Orlik Rządz
10 Skoda BS Auto   6 1
  4 FUN 17.05.2017 20:00Orlik Rządz
11 4 FUN   3 8
  Torpedo 04.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
12 4 FUN   5 1
  FC Dragacz Paweł Pastewski 24.07.2017 20:00Orlik Strzemięcin
13 Punishers Team   2 13
  4 FUN 07.08.2017 20:00Orlik Strzemięcin
14 4 FUN   6 3
  Terror Squad 09.08.2017 20:00Orlik Rządz
15 Nemo   5 8
  4 FUN 17.09.2017 19:00Orlik Strzemięcin
16 4 FUN   19 2
  Fc Wentyle 28.08.2017 20:00Orlik Strzemięcin
17 Piłkarski Grudziądz   4 6
  4 FUN 16.08.2017 20:00Orlik Rządz
18 4 FUN   5 0
  Wichura Biszkopt 18.09.2017 20:00Orlik Strzemięcin
20 Kocury   5 4
  4 FUN 09.10.2017 19:45Orlik Strzemięcin
21 4 FUN   4 9
  Skoda BS Auto 16.10.2017 20:00Orlik Strzemięcin
22 Torpedo   8 5
  4 FUN 03.11.2017 20:00Orlik Strzemięcin
4 FUN   6 4
  The Tigers Paweł Pastewski 10.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
Dynamite Team   2 32
  4 FUN 19.04.2017 20:00Orlik Rządz
Wichura Biszkopt   6 1
  4 FUN Paweł Pastewski 24.04.2017 20:00Orlik Rządz
Fresh Team   4 12
  4 FUN 28.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   8 4
  4 FUN 23.08.2017 20:00Orlik Rządz
4 FUN   3 3
  FC Dragacz Dawid Śliwiński 08.05.2017 19:00Orlik Rządz
4 FUN   5 0
  GTP Nadwiślanin Grudziądz

ROZGRYWANE MECZE 2016

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
  • P
  • W
  • Ś
  • C
  • P
  • S
  • N
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta