Poznaj tajemnice zespołu

TERYTORIUM

Zewnątrz - gospodarz
Wewnątrz - gość

PIŁKARSKI GRUDZIĄDZ

# Zawodnik Pozycja Mecze Bramki Asysty  
1 Dawid Gryszan bramkarz 12 / 26 0 1
12 Adrian Najman bramkarz 6 / 26 1 3
29 Karol Rolewicz bramkarz 22 / 26 19 44
4 Dariusz Kalinowski obrońca 8 / 26 11 9
10 Łukasz Gebauer obrońca 13 / 26 11 22
13 Kamil Zieliński obrońca 22 / 26 9 14
3 Patryk Stankiewicz obrońca/pomocnik 6 / 26 5 2
5 Natan Kalinowski obrońca/pomocnik 6 / 26 6 13
7 Maciej Delengowski obrońca/pomocnik 5 / 26 8 6
9 Kacper Nowak napastnik 1 / 26 3 1
11 Kasjan Bojarowski napastnik 19 / 26 80 51
Profile zawodników

TERMINARZ

1 Terror Squad   4 8
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 14.03.2017 20:00Orlik Budowlanka
2 Piłkarski Grudziądz   5 0
  Nemo Paweł Pastewski 12.04.2017 20:00Orlik Olimpia
3 Fc Wentyle   6 13
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 30.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
5 Piłkarski Grudziądz   2 14
  Wichura Biszkopt Paweł Pastewski 07.05.2017 20:00Orlik Budowlanka
6 4 FUN   5 8
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 28.04.2017 20:00Orlik Olimpia
7 Piłkarski Grudziądz   4 5
  Kocury Paweł Pastewski 12.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
8 Skoda BS Auto   5 7
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 26.06.2017 20:00 Orlik Budowlanka
9 Piłkarski Grudziądz   5 5
  Torpedo Paweł Pastewski 20.06.2017 20:00Orlik Budowlanka
10 FC Dragacz   5 7
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 22.05.2017 20:00Orlik Budowlanka
11 Piłkarski Grudziądz   9 4
  Punishers Team 10.05.2017 20:00Orlik Budowlanka
12 Piłkarski Grudziądz   9 5
  Terror Squad Paweł Pastewski 31.07.2017 20:00Orlik Budowlanka
13 Nemo   6 7
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 07.08.2017 20:15Orlik Forteczna
14 Piłkarski Grudziądz   21 4
  Fc Wentyle Paweł Pastewski 20.08.2017 20:00Orlik Olimpia
16 Wichura Biszkopt   0 5
  Piłkarski Grudziądz
17 Piłkarski Grudziądz   4 6
  4 FUN 16.08.2017 20:00Orlik Rządz
18 Kocury   2 6
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 18.10.2017 19:00Orlik Budowlanka
19 Piłkarski Grudziądz   2 7
  Skoda BS Auto Paweł Pastewski 08.11.2017 19:00 Orlik Budowlanka
20 Torpedo   4 8
  Piłkarski Grudziądz Paweł Pastewski 06.11.2017 20:00Orlik Budowlanka
21 Piłkarski Grudziądz   6 5
  FC Dragacz Paweł Pastewski 11.09.2017 20:00Orlik Budowlanka
22 Punishers Team   8 30
  Piłkarski Grudziądz 10.11.2017 20:00Orlik Olimpia
Lotnisko   0 5
  Piłkarski Grudziądz
Piłkarski Grudziądz   5 8
  Skoda BS Auto 31.05.2017 20:00Orlik Rządz
Piłkarski Grudziądz   15 10
  Team Spirit Paweł Pastewski 06.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   15 2
  Vultures FC 21.04.2017 20:00Orlik Olimpia
Terror Squad   5 0
  Piłkarski Grudziądz
Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   11 7
  Piłkarski Grudziądz Kacper Wiśniewski 18.04.2017 19:00Orlik Budowlanka

ROZGRYWANE MECZE 2016

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
  • P
  • W
  • Ś
  • C
  • P
  • S
  • N
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta