Poznaj tajemnice zespołu

TERYTORIUM

Zewnątrz - gospodarz
Wewnątrz - gość

TOOLROOM KNIGHTS

# Zawodnik Pozycja Mecze Bramki Asysty  
1 Paweł Zadrużyński bramkarz 6 / 26 0 5
8 Jakub Wójcik obrońca 14 / 26 4 14
55 Julian Wesołowski obrońca 10 / 26 15 10
69 Filip Górecki obrońca 12 / 26 5 9
2 Michał Woźniak obrońca/pomocnik 11 / 26 8 5
3 Paweł Knieczyński obrońca/pomocnik 6 / 26 6 7
4 Adrian Gugała obrońca/pomocnik 17 / 26 11 13
5 Fabian Ribczynski obrońca/pomocnik 4 / 26 1 1
9 Bartosz Korytkowski obrońca/pomocnik 8 / 26 6 0
19 Przemysł Miąsko obrońca/pomocnik 18 / 26 5 3
6 Tomasz Jaroszewski pomocnik 6 / 26 0 0
13 Przemek Spryszyński pomocnik 7 / 26 5 4
11 Jakub Kasprzak pomocnik/napastnik 8 / 26 2 1
20 Marcin Murawski pomocnik/napastnik 10 / 26 10 4
10 Karol Granica napastnik 11 / 26 27 10
Profile zawodników

TERMINARZ

1 GeoTeam   5 4
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 24.03.2017 18:55Orlik Budowlanka
2 Toolroom Knights   2 9
  Riders Team Paweł Pastewski 26.03.2017 10:00Orlik Mniszek
3 Klink.pl   3 6
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 14.04.2017 19:00Orlik Olimpia
5 Toolroom Knights   6 7
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 06.05.2017 16:15Orlik Rządz
6 The Tigers   0 0
  Toolroom Knights 24.06.2017 13:00 Orlik Budowlanka
7 Toolroom Knights   1 2
  Vultures FC 29.04.2017 16:00Orlik Rządz
8 Wild Sharks   4 5
  Toolroom Knights 09.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
9 Toolroom Knights   3 2
  KSF Paweł Pastewski 15.04.2017 19:00Orlik Strzemięcin
10 Team Spirit   7 4
  Toolroom Knights 10.06.2017 17:30Orlik Budowlanka
11 Toolroom Knights   3 4
  Fresh Team 03.06.2017 16:30Orlik Rządz
12 Toolroom Knights   6 5
  GeoTeam Paweł Pastewski 07.08.2017 18:50Orlik Forteczna
13 Riders Team   6 4
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 11.08.2017 19:00Orlik Olimpia
14 Toolroom Knights   10 7
  Klink.pl 25.08.2017 19:00Orlik Olimpia
16 Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   6 12
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 22.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
17 Toolroom Knights   5 0
  The Tigers
18 Vultures FC   4 7
  Toolroom Knights 26.10.2017 18:00 Orlik Budowlanka
19 Toolroom Knights   1 4
  Wild Sharks Paweł Pastewski 08.09.2017 20:00Orlik Mniszek
20 KSF   0 5
  Toolroom Knights
21 Toolroom Knights   8 9
  Team Spirit 29.09.2017 20:15Orlik Mniszek
22 Fresh Team   6 12
  Toolroom Knights Paweł Pastewski 06.10.2017 20:00Orlik Olimpia
Riders Team   5 0
  Toolroom Knights
Nankatsu FC   5 0
  Toolroom Knights
Nemo   5 0
  Toolroom Knights
Toolroom Knights   12 7
  Old Boys 02.06.2017 18:30Orlik Rządz
Toolroom Knights   0 5
  Torpedo
Toolroom Knights   0 5
  Wild Sharks

ROZGRYWANE MECZE 2016

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
  • P
  • W
  • Ś
  • C
  • P
  • S
  • N
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta