Poznaj tajemnice zespołu

TERYTORIUM

Zewnątrz - gospodarz
Wewnątrz - gość

TEAM SPIRIT

# Zawodnik Pozycja Mecze Bramki Asysty  
1 Michał Zaworski bramkarz 20 / 26 0 1
12 Rafał Zelmanski bramkarz 4 / 26 0 0
2 Jakub Tadych obrońca 24 / 26 36 36
3 Paweł Michalewicz obrońca 18 / 26 2 6
7 Łukasz Adamczyk obrońca 25 / 26 3 13
6 Maciej Kukawka obrońca/pomocnik 9 / 26 1 5
8 Mariusz Urbański obrońca/pomocnik 13 / 26 3 3
16 Paweł Kruszczyński obrońca/pomocnik 5 / 26 9 6
5 Marcin Frankiewicz pomocnik 5 / 26 0 3
4 Jarosław Jurkiewicz pomocnik/napastnik 21 / 26 21 17
9 Dariusz Staszewski pomocnik/napastnik 18 / 26 12 8
11 Dawid Komoszyński pomocnik/napastnik 20 / 26 10 8
14 Mateusz Karczewski pomocnik/napastnik 22 / 26 11 15
15 Szymon Pyżewicz pomocnik/napastnik - - -
10 Bartek Zawiłowski napastnik 26 / 26 34 23
Profile zawodników

TERMINARZ

1 Team Spirit   5 4
  The Tigers Dawid Śliwiński 13.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
2 Vultures FC   3 3
  Team Spirit Paweł Pastewski 20.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
3 Team Spirit   3 4
  Wild Sharks Grzegorz Góralski 03.04.2017 19:00Orlik Budowlanka
4 KSF   4 9
  Team Spirit Paweł Pastewski 01.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
6 Team Spirit   5 11
  Fresh Team 23.04.2017 16:00Orlik Olimpia
7 GeoTeam   12 1
  Team Spirit Grzegorz Góralski 27.04.2017 19:00Orlik Mniszek
8 Team Spirit   6 7
  Riders Team Paweł Pastewski 08.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
9 Klink.pl   5 4
  Team Spirit Paweł Pastewski 26.05.2017 19:00Orlik Olimpia
10 Team Spirit   7 4
  Toolroom Knights 10.06.2017 17:30Orlik Budowlanka
11 Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci   13 2
  Team Spirit 19.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
12 The Tigers   0 5
  Team Spirit
13 Team Spirit   12 5
  Vultures FC 07.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
14 Wild Sharks   3 3
  Team Spirit 30.08.2017 20:00Orlik Budowlanka
15 Team Spirit   3 6
  KSF 14.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
17 Fresh Team   6 2
  Team Spirit 21.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
18 Team Spirit   4 12
  GeoTeam Paweł Pastewski 28.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
19 Riders Team   10 6
  Team Spirit 11.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
20 Team Spirit   8 2
  Klink.pl 04.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
21 Toolroom Knights   8 9
  Team Spirit 29.09.2017 20:15Orlik Mniszek
22 Team Spirit   4 11
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 26.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
Skoda BS Auto   7 1
  Team Spirit 29.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Vultures FC   6 10
  Team Spirit Paweł Pastewski 15.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Team Spirit   5 0
  Lotnisko
Team Spirit   5 10
  Bar Mleczny Krokiecik Debiutanci Paweł Pastewski 02.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
Team Spirit   12 10
  Terror Squad 27.03.2017 19:00Orlik Budowlanka
Piłkarski Grudziądz   15 10
  Team Spirit Paweł Pastewski 06.04.2017 20:00Orlik Budowlanka

ROZGRYWANE MECZE 2016

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
  • P
  • W
  • Ś
  • C
  • P
  • S
  • N
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta