Poznaj tajemnice zespołu

TERYTORIUM

Zewnątrz - gospodarz
Wewnątrz - gość

OLD BOYS

# Zawodnik Pozycja Mecze Bramki Asysty  
# Tomasz Dedyński bramkarz 5 / 27 1 1
12 Marek Kurkiewicz bramkarz 6 / 27 0 0
98 Bartosz Kulkowski bramkarz 1 / 27 0 1
# Rafał Lipiński obrońca 7 / 27 6 2
2 Marek Kędra obrońca 10 / 27 1 0
5 Jan Stańda obrońca 12 / 27 4 2
6 Leszek Rumiński obrońca 13 / 27 2 16
13 Ryszard Bancewicz obrońca 17 / 27 13 16
6 Radosław Polaszek obrońca/pomocnik 18 / 27 28 24
# Michał Krohn pomocnik 6 / 27 14 9
3 Maciej Gzella pomocnik 20 / 27 17 13
11 Mariusz Bartoś pomocnik 6 / 27 1 3
15 Artur Goliński pomocnik 12 / 27 5 4
9 Bartosz Rykowski napastnik 9 / 27 31 4
10 Fabian Chmielewski napastnik 7 / 27 4 2
Profile zawodników

TERMINARZ

1 Nankatsu FC   3 7
  Old Boys Paweł Pastewski 09.03.2017 19:00Orlik Strzemięcin
2 Old Boys   6 11
  Team CSW Paweł Pastewski 20.03.2017 18:00Orlik Budowlanka
4 Old Boys   10 5
  Ósemka CG Grzegorz Góralski 10.03.2017 18:00Orlik Budowlanka
5 Pustynne jastrzębie   3 2
  Old Boys 26.03.2017 17:30Orlik Strzemięcin
6 Old Boys   5 0
  Dynamite Team 21.04.2017 19:00Orlik Budowlanka
7 Lotnisko   15 4
  Old Boys Paweł Pastewski 18.04.2017 20:30Orlik Olimpia
8 Old Boys   5 0
  GTP Nadwiślanin Grudziądz Paweł Pastewski 24.03.2017 18:00Orlik Budowlanka
9 Old Boys   0 5
  Nankatsu FC 25.06.2017 16:00Orlik Budowlanka
10 Team CSW   5 7
  Old Boys Paweł Pastewski 02.07.2017 17:30Orlik Strzemięcin
11 Ósemka CG   5 5
  Old Boys Paweł Pastewski 16.06.2017 19:00Orlik Budowlanka
12 Old Boys   11 3
  Pustynne jastrzębie 30.07.2017 20:00Orlik Budowlanka
13 Dynamite Team   0 5
  Old Boys
14 Old Boys   10 2
  Lotnisko Paweł Pastewski 01.09.2017 19:00Orlik Budowlanka
15 GTP Nadwiślanin Grudziądz   7 10
  Old Boys 25.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
16 Nankatsu FC   5 5
  Old Boys 27.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
17 Old Boys   8 13
  Team CSW 06.08.2017 19:00Orlik Budowlanka
18 Old Boys   6 1
  Ósemka CG Paweł Pastewski 16.08.2017 20:00Orlik Budowlanka
19 Pustynne jastrzębie   0 5
  Old Boys 06.10.2017 19:00Orlik Budowlanka
20 Old Boys   5 0
  Dynamite Team
21 Lotnisko   8 6
  Old Boys 24.10.2017 20:30Orlik Olimpia
22 Old Boys   5 0
  GTP Nadwiślanin Grudziądz
Old Boys   6 4
  Nankatsu FC 28.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
Old Boys   4 7
  Nemo 24.04.2017 20:00Orlik Budowlanka
Wild Sharks   13 4
  Old Boys 26.05.2017 19:00Orlik Budowlanka
Toolroom Knights   12 7
  Old Boys 02.06.2017 18:30Orlik Rządz
Torpedo   17 3
  Old Boys 30.03.2017 20:00Orlik Budowlanka
Old Boys   0 5
  Riders Team

ROZGRYWANE MECZE 2016

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
  • P
  • W
  • Ś
  • C
  • P
  • S
  • N
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta