Grudziądzka Liga Piłkarska
2023-06-11 - Karol Rolewicz

Zostań sędzią Grudziądzkiej Ligi Piłkarskiej. Zyskaj szansę sędziowania finału Pucharu GLP bez konieczności pisania oświadczeń do zarządu i tłumaczenia się ze swoich poglądów! ????????


Oto kilka powodów, dla których powinieneś dołączyć do nas:

1️⃣ Misja: Tworzysz z nami piłkarską ligę z największymi tradycjami w Grudziądzu. Razem budujemy historię. ????️????
2️⃣ Wpływ: Robisz coś dobrego dla piłki i świata wielu ludzi. Masz szansę wpływać na kształt i ducha naszej ligi, chronić zdrowie i podnosić poziom amatorskich rozgrywek w Grudziądzu. Twoje decyzje mają bezpośredni wpływ na zdrowie i komfort wielu osób. ????️⚖️
3️⃣ Rozwój: Sędziowanie to doskonała okazja do nauki i rozwoju. Nie tylko zrozumiesz lepiej zasady gry, ale także popracujesz nad umiejętnościami przywódczymi i komunikacyjnymi. Masz naszą pełną ochronę, nie jesteśmy leśnymi dziadkami z prawdziwego kolegium sędziów - dzięki temu, że nie musimy prosić o głosy klubów w wyborach możemy walczyć z piłkarską patologią na pełnej. ????????
4️⃣ Społeczność: Będziesz częścią naszej fantastycznej społeczności. Większość zawodników GLP to mega pozytywni i kumaci zawodnicy. ????????
5️⃣ Nagrody: Na koniec sezonu wręczamy nagrody naszym sędziom. Wiemy, że to nie jest głównym powodem, dla którego robisz to, ale to miły dodatek. ????????
6️⃣ Odporność psychiczna: Po kilku spotkaniach jako sędzia, narzekanie Twojej drugiej połówki na cokolwiek to będzie pikuś. Spłynie po Tobie jak po kaczce. (Ten ostatni punkt to żart ????)

Jak przebiega rekrutacja:

✅ Zgłoszenie ????
✅ Zaproszenie na test i szkolenie wybranych osób ????‍????
✅ Po zdaniu testów otrzymasz podstawowe akcesoria do sędziowania ⚽️????
Nabór trwa do 14 czerwca. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: sedziowie@glp.net.pl.

Czekamy na Ciebie! ⚽️
Strona została wygenerowana w ciągu: 0.0071