Grudziądzka Liga Piłkarska
2023-02-10 - Karol Siódmiak

Zgodnie z zapowiedziami uruchomiliśmy, oczekiwane przez wszystkich, zapisy do nowego sezonu!

Od dzisiaj, tj. 10.02.2023, do 22.02.2023 można zgłaszać drużyny do nadchodzących rozgrywek ligowych.
Nowe zespoły mogą być zgłaszane przez osoby, które mają aktywowane konto na stronie GLP, dodane zdjęcie profilowe, jak również podany kontaktowy numer telefonu w swoim profilu.
Kapitanowie zespołów, które ukończyły ubiegłoroczne rozgrywki także powinni dokonać zapisu swojej drużyny, jeśli chcą uczestniczyć w rozgrywkach.
Wpisowe zostało ustalone na 500 zł, a jego wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie do 23.02.2023 r.

Po zamknięciu zapisów nastąpi podział na ligi. Skład oraz liczebność każdej z lig zależeć będzie od ilości zapisanych drużyn.
W dniach 26.02 - 07.03 otwarte będzie okienko transferowe. Będzie to czas, kiedy można będzie dopisywać zawodników do składu.
Limit zawodników w składzie na ten sezon pozostaje bez zmian i wynosi 18 osób. Kapitanowie mogą dopisać maksymalnie 4 nowych zawodników w okienku - limit ten nie obowiązuje dla zespołów nowozgłoszonych oraz występujących w najniższej klasie rozgrywkowej.
W połowie sezonu planowane jest otwarcie jeszcze jednego okienka transferowego, w którym wszystkie zespoły będą mogły zrobić 4 zmiany w składzie.

04.03.2023 powinien pojawić się rozlosowany terminarz spotkań, pierwsza kolejka rozpocznie się natomiast 18.03. Mecze można będzie umawiać i grać awansem przed tym terminem.

W minionym sezonie pojawi się kilka regulaminowych zmian, o których poinformujemy w najbliższych dniach.

Strona została wygenerowana w ciągu: 0.0081