Grudziądzka Liga Piłkarska
Zarejestruj się jako zawodnik w
Grudziądzkiej Lidze Piłkarskiej!

Abyś mógł uczestniczyć w lidze podaj prawidłowe dane:
Wszystkie pola uzupełnij ręcznie, nie korzystaj z autouzupełniania.

Adres e-mail będzie Twoim loginem do konta. Na ten adres będziesz otrzymywał powiadomienia ze strony.
Jeśli masz konto pocztowe w INTERIA.PL, INTERIA.EU, POCZTA.FM - wybierz inne, ponieważ na te domeny nie przychodzą maile aktywacyjne.Imię i nazwisko będzie się wyświetlało na Twoim profilu, profilu drużyny, liście zawodników oraz w statystykach.

Nieobowiązkowy. Numer telefonu wymagany jest tylko jeśli chcesz być kapitanem drużyny. Wyświetlany będzie tylko innym kapitanom oraz administratorom.

Hasło powinno mieć co najmniej 8 znaków.Przydatne informacje
1.Po założeniu konta na swój adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
2.Po aktywowaniu konta będziesz mógł zalogować się wpisując swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji.
3.Aby dołączyć do drużyny musisz najpierw dodać swoje zdjęcie profilowe. Dopiero po jego pozytywnej weryfikacji zostajesz pełnoprawnym użytkownikiem.
4.Jeśli chcesz zgłosić własną drużynę do rozgrywek konieczne będzie także uzupełnienie swojego kontaktowego, polskiego numeru telefonu.
5.Jeśli zapomnisz swojego hasła - nie zakładaj nowego konta. W takim wypadku skorzystaj z opcji "Nie pamiętam hasła", która znajduje się pod formularzem logowania.
6.Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, na profilu wybranej drużyny wybierz opcję zgłoszenia do zespołu. Po zatwierdzeniu zgłoszenia przez kapitana zostaniesz zawodnikiem wybranej ekipy. Wszelkie zmiany w przynależności do zespołów można wykonywac jedynie w okresie otwarcia okienka transferowego.
7.Jeśli wysłałeś zgłoszenie do zespołu i nie zostało ono jeszcze zaakceptowane - możesz je wycofać przyciskiem na swoim profilu.
Strona została wygenerowana w ciągu: 0.0068