Grudziądzka Liga Piłkarska
Terminarz spotkań - 2. liga
1. kolejka
[ 2024-03-09 - 2024-03-15 ]
All Stars Grudziądz 13:0Janusze Footballu
Black Rose Foxwent4:1Fc Kasprzyki
Klink6:8Polonia Grudziądz
Szerszenie5:3CCH Team
Sparta Ciechocinek2:1Czerwone Diabły
Blok Ekipa 4:3Terror Squad
Respekt Grudziądz2:11Riders Team
FC Kopnij-Biegnij2:14Sparta Grudziądz
Grześ-Bud1:6Nankatsu FC
FC Albatrosy28:1Wiślanka Grudziądz
No Name TeamPAUZA
2. kolejka
[ 2024-03-16 - 2024-03-22 ]
Polonia Grudziądz9:6Blok Ekipa
CCH Team4:3Black Rose Foxwent
Respekt Grudziądz6:4Klink
Janusze Footballu 2:6Szerszenie
Terror Squad3:16FC Albatrosy
Nankatsu FC8:3FC Kopnij-Biegnij
Czerwone Diabły5:5Fc Kasprzyki
Riders Team6:0Grześ-Bud
Wiślanka Grudziądz0:39All Stars Grudziądz
No Name Team1:5Sparta Ciechocinek
Sparta GrudziądzPAUZA
3. kolejka
[ 2024-03-23 - 2024-03-29 ]
Fc Kasprzyki5:3No Name Team
All Stars Grudziądz 12:1Terror Squad
Grześ-Bud4:7Klink
Black Rose Foxwent7:6Czerwone Diabły
CCH Team7:1Janusze Footballu
Szerszenie20:5Wiślanka Grudziądz
Sparta Ciechocinek5:4Sparta Grudziądz
Blok Ekipa 3:10Respekt Grudziądz
FC Kopnij-Biegnij5:9Riders Team
FC Albatrosy8:5Polonia Grudziądz
Nankatsu FCPAUZA
4. kolejka
[ 2024-04-06 - 2024-04-12 ]
Polonia Grudziądz9:6All Stars Grudziądz
Sparta Grudziądz3:6Fc Kasprzyki
Respekt Grudziądz6:17FC Albatrosy
Klink12:7FC Kopnij-Biegnij
Janusze Footballu 3:10Black Rose Foxwent
Wiślanka Grudziądz2:20CCH Team
No Name Team5:7Czerwone Diabły
Nankatsu FC2:3Sparta Ciechocinek
Terror Squad6:9Szerszenie
Grześ-Bud5:4Blok Ekipa
Riders TeamPAUZA
5. kolejka
[ 2024-04-13 - 2024-04-19 ]
FC Albatrosy17:4Grześ-Bud
CCH Team9:0Terror Squad
FC Kopnij-Biegnij6:8Blok Ekipa
Fc Kasprzyki7:6Nankatsu FC
All Stars Grudziądz 14:10Respekt Grudziądz
Sparta Ciechocinek4:3Riders Team
Janusze Footballu 10:2Wiślanka Grudziądz
Black Rose Foxwent5:3No Name Team
Szerszenie17:4Polonia Grudziądz
Czerwone Diabły6:7Sparta Grudziądz
KlinkPAUZA
6. kolejka
[ 2024-04-20 - 2024-04-26 ]
Respekt Grudziądz5:18Szerszenie
Riders Team12:6Fc Kasprzyki
Polonia Grudziądz7:4CCH Team
Terror Squad0:5
(wo.)
Janusze Footballu
Sparta Grudziądz3:6No Name Team
Wiślanka Grudziądz6:13Black Rose Foxwent
Klink4:8Sparta Ciechocinek
Nankatsu FC7:2Czerwone Diabły
Grześ-Bud4:17All Stars Grudziądz
FC Kopnij-Biegnij7:21FC Albatrosy
Blok Ekipa PAUZA
7. kolejka
[ 2024-05-04 - 2024-05-10 ]
Janusze Footballu 3:16Polonia Grudziądz
Szerszenie13:5Grześ-Bud
Wiślanka Grudziądz2:15Terror Squad
All Stars Grudziądz 0:5
(wo.)
FC Kopnij-Biegnij
CCH Team16:0Respekt Grudziądz
Fc Kasprzyki1:4Klink
Black Rose Foxwent6:8Sparta Grudziądz
No Name Team0:7Nankatsu FC
Sparta Ciechocinek4:4Blok Ekipa
Czerwone Diabły0:7Riders Team
FC AlbatrosyPAUZA
8. kolejka
[ 2024-05-11 - 2024-05-17 ]
Polonia Grudziądz27:1Wiślanka Grudziądz
Grześ-Bud1:14CCH Team
Respekt Grudziądz2:4Janusze Footballu
Blok Ekipa 7:8Fc Kasprzyki
Terror Squad4:3Black Rose Foxwent
Klink8:4Czerwone Diabły
Riders Team11:2No Name Team
FC Kopnij-Biegnij4:4Szerszenie
FC Albatrosy12:1Sparta Ciechocinek
Nankatsu FC9:3Sparta Grudziądz
All Stars Grudziądz PAUZA
9. kolejka
[ 2024-05-18 - 2024-05-24 ]
No Name Team2024-06-18
18:30
Rządz
Klink
Terror Squad2:3Polonia Grudziądz
Fc Kasprzyki1:12FC Albatrosy
CCH Team9:1FC Kopnij-Biegnij
Sparta Grudziądz7:4Riders Team
Sparta Ciechocinek7:17All Stars Grudziądz
Wiślanka Grudziądz7:17Respekt Grudziądz
Black Rose Foxwent8:3Nankatsu FC
Janusze Footballu 12:7Grześ-Bud
Czerwone Diabły4:2Blok Ekipa
SzerszeniePAUZA
10. kolejka
[ 2024-06-01 - 2024-06-07 ]
Grześ-Bud2024-06-14
19:00
Hallera
Wiślanka Grudziądz
Polonia Grudziądz2024-06-13
19:45
Rządz
Black Rose Foxwent
FC Albatrosy32:1Czerwone Diabły
FC Kopnij-Biegnij7:5Janusze Footballu
All Stars Grudziądz 2024-06-11
17:55
Mniszek
Fc Kasprzyki
Riders Team3:13Nankatsu FC
Sparta Ciechocinek5:13Szerszenie
Klink18:5Sparta Grudziądz
Blok Ekipa 4:7No Name Team
Respekt Grudziądz3:13Terror Squad
CCH TeamPAUZA
11. kolejka
[ 2024-06-08 - 2024-06-14 ]
Black Rose Foxwent2024-06-21
20:00
Rządz
Riders Team
CCH Team2024-06-14
18:30
Rządz
Sparta Ciechocinek
Nankatsu FC2024-06-13
20:20
Hallera
Klink
Wiślanka Grudziądz0:13FC Kopnij-Biegnij
No Name Team4:20FC Albatrosy
Czerwone Diabły2:21All Stars Grudziądz
Janusze Footballu PAUZA
Fc Kasprzyki-:-Szerszenie
Polonia Grudziądz-:-Respekt Grudziądz
Terror Squad-:-Grześ-Bud
Sparta Grudziądz-:-Blok Ekipa
12. kolejka
[ 2024-07-06 - 2024-07-12 ]
Respekt Grudziądz-:-Black Rose Foxwent
Klink-:-Riders Team
Grześ-Bud-:-Polonia Grudziądz
Blok Ekipa -:-Nankatsu FC
FC Kopnij-Biegnij-:-Terror Squad
FC Albatrosy-:-Sparta Grudziądz
Wiślanka GrudziądzPAUZA
All Stars Grudziądz -:-No Name Team
Sparta Ciechocinek-:-Janusze Footballu
Szerszenie-:-Czerwone Diabły
Fc Kasprzyki-:-CCH Team
13. kolejka
[ 2024-07-13 - 2024-07-19 ]
Black Rose Foxwent-:-Klink
Respekt Grudziądz-:-Grześ-Bud
Riders Team-:-Blok Ekipa
Polonia Grudziądz-:-FC Kopnij-Biegnij
Nankatsu FC-:-FC Albatrosy
Terror SquadPAUZA
Sparta Grudziądz-:-All Stars Grudziądz
Wiślanka Grudziądz-:-Sparta Ciechocinek
No Name Team-:-Szerszenie
Janusze Footballu -:-Fc Kasprzyki
Czerwone Diabły-:-CCH Team
14. kolejka
[ 2024-07-27 - 2024-08-02 ]
Grześ-Bud-:-Black Rose Foxwent
Blok Ekipa -:-Klink
FC Kopnij-Biegnij-:-Respekt Grudziądz
FC Albatrosy-:-Riders Team
Polonia GrudziądzPAUZA
All Stars Grudziądz -:-Nankatsu FC
Sparta Ciechocinek-:-Terror Squad
Szerszenie-:-Sparta Grudziądz
Fc Kasprzyki-:-Wiślanka Grudziądz
CCH Team-:-No Name Team
Czerwone Diabły-:-Janusze Footballu
15. kolejka
[ 2024-08-03 - 2024-08-09 ]
Black Rose Foxwent-:-Blok Ekipa
Grześ-Bud-:-FC Kopnij-Biegnij
Klink-:-FC Albatrosy
Respekt GrudziądzPAUZA
Riders Team-:-All Stars Grudziądz
Polonia Grudziądz-:-Sparta Ciechocinek
Nankatsu FC-:-Szerszenie
Terror Squad-:-Fc Kasprzyki
Sparta Grudziądz-:-CCH Team
Wiślanka Grudziądz-:-Czerwone Diabły
No Name Team-:-Janusze Footballu
16. kolejka
[ 2024-08-17 - 2024-08-23 ]
FC Kopnij-Biegnij-:-Black Rose Foxwent
FC Albatrosy-:-Blok Ekipa
Grześ-BudPAUZA
All Stars Grudziądz -:-Klink
Sparta Ciechocinek-:-Respekt Grudziądz
Szerszenie-:-Riders Team
Fc Kasprzyki-:-Polonia Grudziądz
CCH Team-:-Nankatsu FC
Czerwone Diabły-:-Terror Squad
Janusze Footballu -:-Sparta Grudziądz
No Name Team-:-Wiślanka Grudziądz
17. kolejka
[ 2024-08-24 - 2024-08-30 ]
Black Rose Foxwent-:-FC Albatrosy
FC Kopnij-BiegnijPAUZA
Blok Ekipa -:-All Stars Grudziądz
Grześ-Bud-:-Sparta Ciechocinek
Klink-:-Szerszenie
Respekt Grudziądz-:-Fc Kasprzyki
Riders Team-:-CCH Team
Polonia Grudziądz-:-Czerwone Diabły
Nankatsu FC-:-Janusze Footballu
Terror Squad-:-No Name Team
Sparta Grudziądz-:-Wiślanka Grudziądz
18. kolejka
[ 2024-08-31 - 2024-09-06 ]
Black Rose FoxwentPAUZA
All Stars Grudziądz -:-FC Albatrosy
Sparta Ciechocinek-:-FC Kopnij-Biegnij
Szerszenie-:-Blok Ekipa
Fc Kasprzyki-:-Grześ-Bud
CCH Team-:-Klink
Czerwone Diabły-:-Respekt Grudziądz
Janusze Footballu -:-Riders Team
No Name Team-:-Polonia Grudziądz
Wiślanka Grudziądz-:-Nankatsu FC
Sparta Grudziądz-:-Terror Squad
19. kolejka
[ 2024-09-14 - 2024-09-20 ]
Black Rose Foxwent-:-All Stars Grudziądz
Sparta CiechocinekPAUZA
FC Albatrosy-:-Szerszenie
FC Kopnij-Biegnij-:-Fc Kasprzyki
Blok Ekipa -:-CCH Team
Grześ-Bud-:-Czerwone Diabły
Klink-:-Janusze Footballu
Respekt Grudziądz-:-No Name Team
Riders Team-:-Wiślanka Grudziądz
Polonia Grudziądz-:-Sparta Grudziądz
Nankatsu FC-:-Terror Squad
20. kolejka
[ 2024-09-21 - 2024-09-27 ]
Sparta Ciechocinek-:-Black Rose Foxwent
Szerszenie-:-All Stars Grudziądz
Fc KasprzykiPAUZA
CCH Team-:-FC Albatrosy
Czerwone Diabły-:-FC Kopnij-Biegnij
Janusze Footballu -:-Blok Ekipa
No Name Team-:-Grześ-Bud
Wiślanka Grudziądz-:-Klink
Sparta Grudziądz-:-Respekt Grudziądz
Terror Squad-:-Riders Team
Nankatsu FC-:-Polonia Grudziądz
21. kolejka
[ 2024-09-28 - 2024-10-04 ]
Black Rose Foxwent-:-Szerszenie
Sparta Ciechocinek-:-Fc Kasprzyki
All Stars Grudziądz -:-CCH Team
Czerwone DiabłyPAUZA
FC Albatrosy-:-Janusze Footballu
FC Kopnij-Biegnij-:-No Name Team
Blok Ekipa -:-Wiślanka Grudziądz
Grześ-Bud-:-Sparta Grudziądz
Klink-:-Terror Squad
Respekt Grudziądz-:-Nankatsu FC
Riders Team-:-Polonia Grudziądz
Strona została wygenerowana w ciągu: 7.1235