Blok Ekipa | ||
---|---|---|
Kapitan zespołu | Rafał Mikołajczak | |
Zastępca kapitana | --- | |
Kolory używanych koszulek | 1. KOMPLET | 2. KOMPLET |
Liczba sezonów rozegranych w GLP | ||
Najwyższa pozycja w lidze |
Lista zawodników - sezon 2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | |||||
1. | Kuba Barczak | 0 / 0 | 3 | 0 | 0 | 1 |
2. | Nikodem Nowatkowski | BRAK WYSTĘPÓW | ||||
3. | Bartosz Palinski | BRAK WYSTĘPÓW | ||||
4. | Radosław Polaszek | BRAK WYSTĘPÓW | ||||
6. | Marek Wolski | 0 / 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
7. | Rafał Mikołajczak | 0 / 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
8. | Paweł Oborski | 0 / 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
9. | Wojciech Zięcina | 0 / 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
10. | Kamil Milder | 0 / 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
11. | Dawid Stępień | 0 / 0 | 3 | 4 | 4 | 0 |
12. | Dawid Kasprzycki | 0 / 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
14. | Sebastian Zalewski | 0 / 0 | 3 | 3 | 3 | 1 |
16. | Karol Domjan | BRAK WYSTĘPÓW | ||||
18. | Michał Pielecki | BRAK WYSTĘPÓW | ||||
19. | Przemysław Polak | BRAK WYSTĘPÓW | ||||
66. | Marcel Badakshi | 0 / 0 | 3 | 0 | 1 | 0 |
77. | Patryk Polaszek | 0 / 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
99. | Rafał Brzustowski | BRAK WYSTĘPÓW |
TABELA 2. LIGI - 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Albatrosy | 4 | 12 | |
2 | Szerszenie | 4 | 12 | |
3 | Sparta Ciechocinek | 4 | 12 | |
4 | Riders Team | 3 | 9 | |
5 | CCH Team | 3 | 6 | |
6 | All Stars Grudziądz | 2 | 6 | |
7 | Nankatsu FC | 3 | 6 | |
8 | Respekt Grudziądz | 3 | 6 | |
9 | Black Rose Foxwent | 3 | 6 | |
10 | Grześ-Bud | 3 | 3 | |
11 | Sparta Grudziądz | 2 | 3 | |
12 | Polonia Grudziądz | 2 | 3 | |
13 | Blok Ekipa | 3 | 3 | |
14 | Czerwone Diabły | 3 | 1 | |
15 | Fc Kasprzyki | 2 | 1 | |
16 | Klink | 2 | 0 | |
17 | No Name Team | 1 | 0 | |
18 | Terror Squad | 3 | 0 | |
19 | Janusze Footballu | 3 | 0 | |
20 | FC Kopnij-Biegnij | 4 | 0 | |
21 | Wiślanka Grudziądz | 3 | 0 | |
SZCZEGÓŁOWA TABELA |
Terminarz spotkań - 2024 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-12 - 20:00 - Orlik Rządz | |||||||||
Blok Ekipa | Terror Squad | 4 : 3 | |||||||
2. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Polonia Grudziądz | - : - | |||||||
3. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-26 - 19:30 - Orlik Mniszek | |||||||||
Blok Ekipa | Respekt Grudziądz | 3 : 10 | |||||||
4. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-22 - 19:00 - Hallera Park | |||||||||
Blok Ekipa | Grześ-Bud | 4 : 5 | |||||||
5. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | FC Kopnij-Biegnij | - : - | |||||||
7. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Sparta Ciechocinek | - : - | |||||||
8. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Fc Kasprzyki | - : - | |||||||
9. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Czerwone Diabły | - : - | |||||||
10. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | No Name Team | - : - | |||||||
11. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Sparta Grudziądz | - : - | |||||||
12. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Nankatsu FC | - : - | |||||||
13. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Riders Team | - : - | |||||||
14. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Klink | - : - | |||||||
15. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Black Rose Foxwent | - : - | |||||||
16. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | FC Albatrosy | - : - | |||||||
17. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | All Stars Grudziądz | - : - | |||||||
18. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Szerszenie | - : - | |||||||
19. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | CCH Team | - : - | |||||||
20. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Janusze Footballu | - : - | |||||||
21. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona - | |||||||||
Blok Ekipa | Wiślanka Grudziądz | - : - |