Grudziądzka Liga Piłkarska
Respekt Grudziądz
Kapitan zespołuKarol Cichocki
Zastępca kapitanaMateusz Góralski
Kolory używanych koszulek
1. KOMPLET
Nie ustawione
Liczba sezonów rozegranych w GLP
Najwyższa pozycja w lidze
Lista zawodników - sezon 2024
NrImię i nazwisko
1. Marek Kurkiewicz0 / 06011
3. Karol Cichocki0 / 012220
7. Jakub Śnieżek 0 / 081191
9. Wojciech Pietruszewski 0 / 012501
10. Mikołaj Szyca0 / 01000
11. Adrian Zieliński0 / 07642
13. Adam Kwiatkowski0 / 010141
17. Maksymilian Kamiński0 / 011930
21. Jakub Kwieć0 / 099100
22. Bartosz Magier0 / 0123180
25. Dawid Piotrowski0 / 07411
31. Karol Forney0 / 05020
66. Patryk Chyliński0 / 07100
77. Mateusz Raduszewski0 / 06511
86. Michał Zaworski0 / 010000
89. Jakub Zieliński0 / 03001
91. Mateusz Góralski0 / 014251
99. Wiktor Wójtowicz 0 / 01220174
Terminarz spotkań - 2024
1. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-11 - 19:00 - Hallera Park
Respekt GrudziądzRiders Team2 : 11
2. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-21 - 19:15 - Hallera Park
Respekt GrudziądzKlink6 : 4
3. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-26 - 19:30 - Orlik Mniszek
Respekt GrudziądzBlok Ekipa 10 : 3
4. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-08 - 19:00 - Hallera Park
Respekt GrudziądzFC Albatrosy6 : 17
5. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-15 - 19:00 - Hallera Park
Respekt GrudziądzAll Stars Grudziądz 10 : 14
6. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-29 - 20:00 - Orlik Forteczna
Respekt GrudziądzSzerszenie5 : 18
7. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-12 - 19:00 - Orlik Olimpia
Respekt GrudziądzCCH Team0 : 16
8. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-24 - 18:30 - Orlik Mniszek
Respekt GrudziądzJanusze Footballu 2 : 4
9. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-19 - 19:00 - Orlik Olimpia
Respekt GrudziądzWiślanka Grudziądz17 : 7
10. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-29 - 19:00 - Hallera Park
Respekt GrudziądzTerror Squad3 : 13
11. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzPolonia Grudziądz- : -
12. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzBlack Rose Foxwent- : -
13. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzGrześ-Bud- : -
14. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzFC Kopnij-Biegnij- : -
16. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzSparta Ciechocinek- : -
17. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzFc Kasprzyki- : -
18. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzCzerwone Diabły- : -
19. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzNo Name Team- : -
20. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzSparta Grudziądz- : -
21. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzNankatsu FC- : -
Puchar GLP Grupy - 2024-04-22 - 20:00 - Hallera Park
Respekt GrudziądzRiders Team6 : 9
Puchar GLP Grupy - 2024-05-14 - 20:15 - Hallera Park
Respekt GrudziądzJanusze Footballu 5 : 7
Puchar GLP Grupy - 2024-05-20 - 19:00 - Hallera Park
Respekt GrudziądzTorpedo1 : 11
Puchar GLP Grupy - 2024-06-09 - 19:00 - Orlik Olimpia
Respekt GrudziądzCCH Team5 : 8
Puchar GLP Grupy - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzTerror Squad- : -
Puchar GLP Grupy - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzFC Dragacz- : -
Puchar GLP Grupy - Data nieustalona -
Respekt GrudziądzPiłkarski Grudziądz- : -
Strona została wygenerowana w ciągu: 0.3024