Grudziądzka Liga Piłkarska
FC Kopnij-Biegnij
Kapitan zespołuMaciej Gzella
Zastępca kapitana ---
Kolory używanych koszulek
1. KOMPLET
Nie ustawione
Liczba sezonów rozegranych w GLP
Najwyższa pozycja w lidze
Lista zawodników - sezon 2024
NrImię i nazwisko
1. Łukasz Grabowski0 / 08007
2. Maciej Gzella0 / 08010
3. Adrian Dobies0 / 09421
4. Artur Goliński 0 / 010330
5. Mateusz Wójcik0 / 06500
6. Ryszard Bancewicz0 / 0108100
7. Mariusz Bartos0 / 091842
8. Rafał Krasiński 0 / 02000
9. Tomasz PanterBRAK WYSTĘPÓW
10. Marcin HernikBRAK WYSTĘPÓW
11. Damian Abu Nahia0 / 03110
13. Dawid Ptasiński0 / 02110
14. Adrian Kwiatkowski BRAK WYSTĘPÓW
15. Mirosław Rzepkowski 0 / 02000
16. Michał Rakowski0 / 05320
18. Janusz Michałkowski0 / 06610
20. Mariusz Gadaj0 / 06370
21. Mateusz Janiewicz0 / 04230
Terminarz spotkań - 2024
1. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-10 - 17:00 - Orlik Rządz
FC Kopnij-BiegnijSparta Grudziądz2 : 14
2. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-19 - 20:15 - Hallera Park
FC Kopnij-BiegnijNankatsu FC3 : 8
3. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-25 - 20:00 - Hallera Park
FC Kopnij-BiegnijRiders Team5 : 9
4. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-04 - 20:15 - Hallera Park
FC Kopnij-BiegnijKlink7 : 12
5. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-17 - 19:00 - Hallera Park
FC Kopnij-BiegnijBlok Ekipa 6 : 8
6. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-13 - 19:00 - Hallera Park
FC Kopnij-BiegnijFC Albatrosy7 : 21
7. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-15 - 19:00 - Hallera Park
FC Kopnij-BiegnijAll Stars Grudziądz 5 : 0
(wo.)
8. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-12 - 17:30 - Orlik Rządz
FC Kopnij-BiegnijSzerszenie4 : 4
9. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-28 - 19:30 - Orlik Strzemięcin
FC Kopnij-BiegnijCCH Team1 : 9
10. KOLEJKA 2. Liga - 2024-06-11 - 20:15 - Orlik Strzemięcin
FC Kopnij-BiegnijJanusze Footballu 7 : 5
11. KOLEJKA 2. Liga - 2024-06-05 - 20:00 - Hallera Park
FC Kopnij-BiegnijWiślanka Grudziądz13 : 0
12. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijTerror Squad- : -
13. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijPolonia Grudziądz- : -
14. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijRespekt Grudziądz- : -
15. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijGrześ-Bud- : -
16. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijBlack Rose Foxwent- : -
18. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijSparta Ciechocinek- : -
19. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijFc Kasprzyki- : -
20. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijCzerwone Diabły- : -
21. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
FC Kopnij-BiegnijNo Name Team- : -
Strona została wygenerowana w ciągu: 0.3683