Grudziądzka Liga Piłkarska
CCH Team
Kapitan zespołuRadosław Filipek
Zastępca kapitana ---
Kolory używanych koszulek
1. KOMPLET
Nie ustawione
Liczba sezonów rozegranych w GLP
Najwyższa pozycja w lidze
Lista zawodników - sezon 2024
NrImię i nazwisko
1. Jakub Kowalski0 / 08421
2. Dawid Soroka1 / 096110
3. Tomasz Szczepański0 / 07301
4. Jerzy Grabowski0 / 09230
5. Dariusz Pawski0 / 02020
6. Łukasz Szymański1 / 0135110
7. Krzysztof Tyburski0 / 0812152
9. Maciej Szymański0 / 01239247
10. Krzysztof Janowski0 / 01111
12. Damian Kozak0 / 09000
13. Michał Kowalski 0 / 08630
21. Łukasz Mądry0 / 08530
27. Tomasz Pudlewski 0 / 0101160
33. Lukasz Jagielski1 / 01000
69. Damian Słabiak0 / 03200
77. Krystian Kowalski 0 / 05530
93. Radosław Filipek0 / 013240
99. Bartosz Lewandowski 0 / 09281
Terminarz spotkań - 2024
1. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-14 - 19:15 - Hallera Park
CCH TeamSzerszenie3 : 5
2. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-21 - 19:45 - Orlik Rządz
CCH TeamBlack Rose Foxwent4 : 3
3. KOLEJKA 2. Liga - 2024-03-28 - 18:35 - Orlik Mniszek
CCH TeamJanusze Footballu 7 : 1
4. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-03 - 19:30 - Orlik Strzemięcin
CCH TeamWiślanka Grudziądz20 : 2
5. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-18 - 19:15 - Hallera Park
CCH TeamTerror Squad9 : 0
6. KOLEJKA 2. Liga - 2024-04-24 - 19:30 - Orlik Strzemięcin
CCH TeamPolonia Grudziądz4 : 7
7. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-12 - 19:00 - Orlik Olimpia
CCH TeamRespekt Grudziądz16 : 0
8. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-24 - 19:00 - Hallera Park
CCH TeamGrześ-Bud14 : 1
9. KOLEJKA 2. Liga - 2024-05-28 - 19:30 - Orlik Strzemięcin
CCH TeamFC Kopnij-Biegnij9 : 1
11. KOLEJKA 2. Liga - 2024-06-14 - 18:30 - Orlik Rządz
CCH TeamSparta Ciechocinek- : -
12. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamFc Kasprzyki- : -
13. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamCzerwone Diabły- : -
14. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamNo Name Team- : -
15. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamSparta Grudziądz- : -
16. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamNankatsu FC- : -
17. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamRiders Team- : -
18. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamKlink- : -
19. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamBlok Ekipa - : -
20. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamFC Albatrosy- : -
21. KOLEJKA 2. Liga - Data nieustalona -
CCH TeamAll Stars Grudziądz - : -
Puchar GLP Grupy - 2024-04-10 - 20:00 - Orlik Rządz
CCH TeamFC Dragacz2 : 5
Puchar GLP Grupy - 2024-05-09 - 18:45 - Orlik Rządz
CCH TeamPiłkarski Grudziądz1 : 10
Puchar GLP Grupy - 2024-06-03 - 20:00 - Hallera Park
CCH TeamRiders Team8 : 4
Puchar GLP Grupy - 2024-06-09 - 19:00 - Orlik Olimpia
CCH TeamRespekt Grudziądz8 : 5
Puchar GLP Grupy - Data nieustalona -
CCH TeamTorpedo- : -
Puchar GLP Grupy - Data nieustalona -
CCH TeamJanusze Footballu 5 : 0
(wo.)
Puchar GLP Grupy - Data nieustalona -
CCH TeamTerror Squad- : -
Strona została wygenerowana w ciągu: 0.3207