Grudziądzka Liga Piłkarska
Lista aktywowanych użytkowników
Nazwisko i imięStatus kontaDrużyna
Abu Nahia DamianZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Adamczyk Łukasz ZweryfikowanyTeam Spirit
Adamski JacekZweryfikowany4FUN
Aleksandrowicz RadosławZweryfikowanyRiders Team
Angowski DamianZweryfikowany
Aniołowski AdrianZweryfikowanyFc Kasprzyki
Aranowski TomaszZweryfikowany
Araucz KamilZweryfikowany
Archita MateuszZweryfikowany
Arentewicz Piotr Zweryfikowany
Armatowski DominikZweryfikowanyFC Dragacz
Bączkowski PatrykZweryfikowanyKSF
Badakshi MarcelZweryfikowanyBlok Ekipa
Bągalski DanielZweryfikowany
Bancewicz RyszardZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Baranowski DamianZweryfikowany
Barczak Kuba ZweryfikowanyBlok Ekipa
Barczyk OrlandoZweryfikowanyCzerwone Diabły
Bartnik SylwesterZweryfikowanyForza Team
Bartos MariuszZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Bartoszewski ArkadiuszZweryfikowanyFC Dragacz
Bartoszewski DariuszZweryfikowanyFC Dragacz
Bartoszyński Marcin ZweryfikowanyFC Albatrosy
Bartusik DariuszZweryfikowanyNankatsu FC
Batiuk Patryk ZweryfikowanyKSF
Baumgart AndrzejZweryfikowanyKlink
Bednarek FilipZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Berg PrzemysławZweryfikowanyGeoTeam
Bertram MateuszZweryfikowany
Betker FilipZweryfikowanyTorpedo
Betker ŁukaszZweryfikowanyTorpedo
Bielak Paweł ZweryfikowanyRiders Team
Bielik WiktoriaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Bieniek Adrian Zweryfikowany
Bieniek RadosławZweryfikowanySparta Grudziądz
Biernat ŁukaszZweryfikowany
Bisowski DawidZweryfikowanyKSF
Bober HubertAktywowany
Bojarowski KasjanZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Bojdo KarolAktywowany
Bojdo KrystianZweryfikowany
Bojdo NorbertZweryfikowany
Bojdo OskarZweryfikowany
Bollin JakubZweryfikowany
Bonin Dominik Zweryfikowany
Bonisławski KacperZweryfikowany
Bonnet CyprienZweryfikowanyNankatsu FC
Borkowski MaciejZweryfikowany
Borolewski MateuszZweryfikowanyFC Dragacz
Borowiak DawidZweryfikowany4FUN
Borowicz ŁukaszZweryfikowanySparta Ciechocinek
Borowski TomaszZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Borzykowski SebastianZweryfikowany
Brąszkiewicz MateuszZweryfikowanyRiders Team
Brodowski MaciejZweryfikowanyTorpedo
Brucki RafałZweryfikowanyGrześ-Bud
Brudniewicz BartoszZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Brudniewicz MateuszZweryfikowanyGeoTeam
Brudniewicz Łukasz ZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Brykner KacperZweryfikowany
Brzustowski RafałZweryfikowanyBlok Ekipa
Budziwojski PatrykZweryfikowany
Bujak IreneuszZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Bukowski WojciechZweryfikowanyNemo
Bulera Łukasz ZweryfikowanyGeoTeam
Błażejczyk Arkadiusz ZweryfikowanyNo Name Team
Cabanek ŁukaszZweryfikowanyNemo
Chabucki AngeloZweryfikowany
Chaciński BartoszZweryfikowany
Chajec CezaryZweryfikowanyFC Albatrosy
Chanflik JakubZweryfikowanyKSF
Chejnowski Marcin ZweryfikowanyTerror Squad
Chmielewski FabianZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Chmielewski MateuszZweryfikowanyKSF
Chmielewski PatrykZweryfikowanyNo Name Team
Chmielewski Łukasz Zweryfikowany
Chodorowski Aleksander ZweryfikowanyFc Kasprzyki
Chodyna DanielZweryfikowany
Chodyna FabianZweryfikowanyFC Lotnisko
Chojnicki Mateusz ZweryfikowanyKSF
Chojnowski RemigiuszZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Chorchos Jarosław Zweryfikowany
Chuderewicz MarcinZweryfikowanySzerszenie
Chwaszczyński RyszardZweryfikowanyGeoTeam
Chyliński PatrykZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Cichocki KarolZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Cichosz TomaszZweryfikowany
Ciesielski DominikZweryfikowany
Cieśla PiotrZweryfikowanyTorpedo
Cieślak SzymonZweryfikowanyJanusze Footballu
Cieślik Włodzimierz ZweryfikowanyRiders Team
Cieszyński KrzysztofZweryfikowanyForza Team
Cieszyński Mateusz ZweryfikowanyFC Albatrosy
Cisek Olivier ZweryfikowanyFc Kasprzyki
Cukrowski NikodemZweryfikowany
Ćwiertnia KarolAktywowany
Cyrankowski SebastianZweryfikowanyFC Lotnisko
Cywka DawidZweryfikowany
Cywka MichałZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Czajkowski Mateusz ZweryfikowanyFC Lotnisko
Czapiewski MateuszZweryfikowany
Czarnowski MateuszZweryfikowanyNo Name Team
Czyżak PawełZweryfikowanyForza Team
Dąbrowski MarcinZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Dahl Adrian Zweryfikowany
Dawczyk NikodemZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Dedyński TomaszZweryfikowanyKSF
Delengowski MaciejZweryfikowany
Deuter PawełZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Dobies AdrianZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Dobrotwór DamianZweryfikowany
Dobrzyński KewinAktywowany
Domjan KarolZweryfikowanyBlok Ekipa
Domżalski TomaszZweryfikowanySparta Ciechocinek
Dorau DamianZweryfikowany
Dowgiałło RadosławZweryfikowanyFC Lotnisko
Dreszler JakubZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Dreszler KarolZweryfikowanyRiders Team
Dreszler MaciejZweryfikowanyRiders Team
Drewiczak SebastianZweryfikowany
Drozdalski Sebastian Zweryfikowany
Drzycimski JeremiaszZweryfikowanyKSF
Dudzik Arkadiusz ZweryfikowanyGrześ-Bud
Dura TomaszZweryfikowanyTeam Spirit
Dworakowski PatrykZweryfikowanyGeoTeam
Dymek DawidZweryfikowanyTerror Squad
Dziedziech Bartosz Zweryfikowany
Dziewanowska JuliaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Dziewicki KacperZweryfikowanySparta Ciechocinek
Dziewicki KrzysztofZweryfikowanySparta Ciechocinek
Dziewicki MikołajZweryfikowanySparta Ciechocinek
Eichberger AdamZweryfikowanyFC Lotnisko
Elminowski MichałZweryfikowany
Elwert SławomirZweryfikowany
Erlich-Herlikiewicz Paweł ZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Fandrejewski Kamil Zweryfikowany
Fiałkowski JacekZweryfikowanySzerszenie
Fiałkowski SebastianZweryfikowanyFC Lotnisko
Fiałkowski SylwesterZweryfikowanySzerszenie
Filipek Jakub Zweryfikowany4FUN
Filipek MaksymilianZweryfikowany4FUN
Filipek RadosławZweryfikowanyCCH Team
Filipiak OliwierAktywowany
Fitzermann DenisZweryfikowany
Flemming BartoszZweryfikowany
Forney KarolZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Forney MarcinZweryfikowanySzerszenie
Frankiewicz ArturZweryfikowanyTeam Spirit
Frankiewicz MarcinZweryfikowany
Frencel PawełZweryfikowanyGeoTeam
Gabrysiak BartoszZweryfikowanyFC Lotnisko
Gadaj Mariusz ZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Gadomski Michał Zweryfikowany
Gadziński Fabian ZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Gajewski KubaZweryfikowanyJanusze Footballu
Gall Paweł ZweryfikowanyGrześ-Bud
Gall SzymonZweryfikowanyGrześ-Bud
Gawarkiewicz BartłomiejZweryfikowanyForza Team
Gawarkiewicz Marcin ZweryfikowanyForza Team
Gawarkiewicz MichałZweryfikowanyForza Team
Gawarkiewicz MiłoszZweryfikowanyForza Team
Gawarkiewicz TomaszZweryfikowanyForza Team
Gałęski Paweł ZweryfikowanyFC Lotnisko
Gałusza MarcinZweryfikowanyFC Dragacz
Gebauer Justyna ZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Gesek Piotr ZweryfikowanyTerror Squad
Gierszyński WojciechZweryfikowanyKlink
Giniyatullin RomanZweryfikowanyTorpedo
Glinowiecki Oskar ZweryfikowanyTerror Squad
Gmiński DamianZweryfikowanyPetarda
Gnutek ŁukaszZweryfikowanyNemo
Golecki MaciejZweryfikowanySparta Grudziądz
Golecki Łukasz Aktywowany
Goliński Artur ZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Góra MaciejZweryfikowany
Góralski MateuszZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Góralski WojciechZweryfikowanyTerror Squad
Gorczowski Radosław ZweryfikowanyKSF
Górecki FilipZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Górski BartoszZweryfikowanySparta Ciechocinek
Górski DawidZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Górski JarosławZweryfikowanyFC Lotnisko
Górski Marcel ZweryfikowanyGeoTeam
Górski RadosławZweryfikowanyGeoTeam
Gozdek CezaryZweryfikowanyKSF
Gołata KlaudiuszZweryfikowanyFC Dragacz
Gołębiewski DorianZweryfikowanyJanusze Footballu
Gołębiowski Jonatan Aktywowany
Gołkowski AdamZweryfikowanyKSF
Gołkowski EmilianAktywowany
Grabowski JerzyZweryfikowanyCCH Team
Grabowski ŁukaszZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Granica KarolZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Grochowski Emil Zweryfikowany4FUN
Grochowski KrzysztofZweryfikowany
Gronek DamianZweryfikowany
Groszewski Łukasz ZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Grubba Dominik ZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Grubecki Nicolas ZweryfikowanyFc Kasprzyki
Gruszczyński FilipZweryfikowany
Gryszan Dawid ZweryfikowanyGeoTeam
Gryszan KacperZweryfikowany
Grzelak PatrykZweryfikowany
Grzybek KacperZweryfikowanyKlink
Grzywnowicz BartoszZweryfikowany
Guss Rafał Zweryfikowany
Guttmann MateuszZweryfikowanyTorpedo
Guzman RobertZweryfikowanyNankatsu FC
Gzella Bartosz Zweryfikowany
Gzella MaciejZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Gzella MateuszZweryfikowany
Gzik Kacper Zweryfikowany
Gzik Kacper Aktywowany
Halik KamilAktywowany
Hernik MarcinZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Holewski KarolZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Iwanek KrystianZweryfikowany
Iwański PrzemysławZweryfikowanyGrześ-Bud
Izydorczyk JakubZweryfikowanySparta Grudziądz
Jabłońska DariaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Jabłoński JakubZweryfikowany
Jabłoński JonaszZweryfikowanySparta Ciechocinek
Jabłoński SergiuszZweryfikowanySparta Ciechocinek
Jabłoński Szymon Zweryfikowany
Jabłoński Sławomir ZweryfikowanyKlink
Jagielski LukaszZweryfikowanyCCH Team
Jagodzik KacperZweryfikowany
Jagodziński MaciejZweryfikowanyTorpedo
Janiewicz MateuszZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Janowski KrzysztofZweryfikowanyCCH Team
Jarski SzymonZweryfikowany
Jarzyński PatrykZweryfikowany
Jarzyński RobertZweryfikowany
Jaskólski LeszekZweryfikowany
Jaworski KamilZweryfikowany
Jędrzejewski Adrian Zweryfikowany
Jedyńska JagodaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Jeleniewski IreneuszZweryfikowanyCzerwone Diabły
Jeleniewski TomaszZweryfikowanyPetarda
Jeliński PrzemysławZweryfikowany
Jelonek TomaszZweryfikowany
Jóźwiak BartłomiejZweryfikowany
Jurkiewicz JarosławZweryfikowanyTeam Spirit
Jułkowski Bartosz Zweryfikowany
Kabat Łukasz ZweryfikowanySparta Grudziądz
Kachelska Weronika ZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Kachniarz KarolZweryfikowany
Kacprzak DawidZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Kacprzak JakubZweryfikowany
Kaczmarek ArkadiuszAktywowany
Kaganiuk PatrykZweryfikowanyGrześ-Bud
Kalinowski DariuszZweryfikowany
Kalinowski JacekZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Kalinowski NatanZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Kalinowski Patryk ZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Kalinowski Przemysław Zweryfikowany
Kalisz TomaszZweryfikowanyNankatsu FC
Kaliszewski MateuszZweryfikowany
Kamiński Bartosz Zweryfikowany
Kamiński KamilZweryfikowany
Kamiński MaksymilianZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Kamiński PiotrZweryfikowany4FUN
Kamiński PiotrZweryfikowany
Kamiński ŁukaszZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Karaszewski Michał ZweryfikowanySparta Ciechocinek
Karbowski JakubZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Karczewski MateuszZweryfikowanyNankatsu FC
Karczewski SławomirZweryfikowany
Kardas RadosławZweryfikowanyNemo
Karolczuk Przemysław ZweryfikowanyRiders Team
Karwowski WojciechZweryfikowanyFc Kasprzyki
Kasprowicz ArturZweryfikowany
Kasprowicz Jakub Zweryfikowany
Kasprzycki DawidZweryfikowanyBlok Ekipa
Kasprzyk TomaszZweryfikowany
Kawczyński DanielZweryfikowany
Kazanecki Łukasz ZweryfikowanyFC Lotnisko
Kaznowski BartoszZweryfikowanyTorpedo
Kędra MarekZweryfikowany
Kędziorski Łukasz ZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Kempa JacekZweryfikowany
Khemissat WalidAktywowany
Khmarov VladZweryfikowany
Kicerman MarcelZweryfikowany
Kidziun BartoszZweryfikowanyGeoTeam
Kiełpiński RafałZweryfikowanyKSF
Klabuhn MarcinZweryfikowany4FUN
Klajn PawełZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Klarkowski KamilZweryfikowanySparta Grudziądz
Klawon Paweł Zweryfikowany
Klawon ŁukaszZweryfikowany
Klebs KacperZweryfikowany
Kleczkowski MichałZweryfikowany4FUN
Kleczkowski WojciechZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Klimecki ArturZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Klimek PatrykZweryfikowanyFC Dragacz
Klinger OliverZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Knaak Norbert Zweryfikowany
Knaak WiktorZweryfikowany
Knak MateuszZweryfikowanyJanusze Footballu
Knak ŁukaszZweryfikowanyJanusze Footballu
Knuth Bartosz Zweryfikowany
Kobylański PawełZweryfikowany
Kochański MarcinZweryfikowany
Kochański Tomasz Zweryfikowany
Kociemba DamianZweryfikowany
Kokociński FabianZweryfikowanyNankatsu FC
Kolasa RadosławZweryfikowanySparta Grudziądz
Kolski DawidZweryfikowany
Komendarski SebastianZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Komoszyński DawidZweryfikowanyTeam Spirit
Konczal WiktorZweryfikowanyNemo
Konopacki RobertZweryfikowany
Kopczyński NorbertZweryfikowany
Koprowski Michał Aktywowany
Kordowski KrystianZweryfikowany
Kornacki MateuszZweryfikowany
Koryziak ŁukaszZweryfikowany
Koseła Piotr Zweryfikowany
Kosik MaksymilianZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Kosiński RafalZweryfikowanyForza Team
Kosztowny PatrykZweryfikowanyNo Name Team
Kowalczyk MarcinZweryfikowanyForza Team
Kowalewski PatrykZweryfikowanyTorpedo
Kowalski BorysZweryfikowanySparta Grudziądz
Kowalski DominikAktywowany
Kowalski Jakub ZweryfikowanyCCH Team
Kowalski Krystian ZweryfikowanyCCH Team
Kowalski Michał ZweryfikowanyCCH Team
Kowalski Patryk ZweryfikowanySzerszenie
Kozak DamianZweryfikowanyCCH Team
Kozak OskarZweryfikowany
Kozak Paweł ZweryfikowanyFC Dragacz
Kozłowski DawidZweryfikowany
Kozłowski JakubZweryfikowany
Kozłowski WojciechZweryfikowanyForza Team
Kołodziejczak SzymonZweryfikowany
Kołtacki MaciejZweryfikowanyKSF
Krajewski JakubZweryfikowany
Krasiński Rafał ZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Kraśniewski OskarZweryfikowanyKlink
Krasny KamilZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Krause Fabian ZweryfikowanyNo Name Team
Krause PiotrZweryfikowany4FUN
Krause RafalZweryfikowany
Krause RafałZweryfikowanyCzerwone Diabły
Krause SebastianZweryfikowanyCzerwone Diabły
Krauze MaciejZweryfikowany4FUN
Krawyczyński MateuszZweryfikowanyFc Kasprzyki
Krohn MichałZweryfikowanyKlink
Kruczek ŁukaszZweryfikowanyGrześ-Bud
Kruszczyński PawełZweryfikowany4FUN
Kruszewski MichałZweryfikowanyGrześ-Bud
Krysiak MichałZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Kryvoruchko DimaZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Krzak Bartosz ZweryfikowanyFC Albatrosy
Krzemiński Krystian ZweryfikowanyFc Kasprzyki
Krzeminski KrystianZweryfikowany
Krzeszewski Krystian ZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Krzywdziński AdamZweryfikowanySparta Grudziądz
Krzyżanowski EdwardZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Kubajek KacperAktywowany
Kubala MarcinZweryfikowany
Kubiński Bartosz ZweryfikowanyRiders Team
Kuc JarosławZweryfikowany4FUN
Kucięba Kacper ZweryfikowanyFc Kasprzyki
Kuczmiński Mikołaj ZweryfikowanyFC Dragacz
Kukawka MaciejZweryfikowany
Kukawka MateuszZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Kukla DanielZweryfikowany
Kukorowski PrzemysławZweryfikowany
Kukuła BartoszZweryfikowany
Kula KrzysztofZweryfikowanyNemo
Kulas Adrian ZweryfikowanyForza Team
Kulaszewski KamilZweryfikowanyTorpedo
Kulesza Szymon ZweryfikowanySparta Ciechocinek
Kurantowicz Patryk ZweryfikowanyTerror Squad
Kurasiewicz CezaryZweryfikowany
Kurdubski DariuszZweryfikowanyForza Team
Kurkierewicz KacperZweryfikowany
Kurkierewicz KrzysztofZweryfikowanyGeoTeam
Kurkiewicz MarekZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Kurnik Patryk ZweryfikowanyKSF
Kurzyński IgorZweryfikowany
Kurzyński KarolZweryfikowanyFC Albatrosy
Kurzyński KarolAktywowany
Kurzyński RafałZweryfikowany
Kusiowski PawełZweryfikowanySzerszenie
Kuśmierczyk KamilZweryfikowany
Kusowski Marcin ZweryfikowanyJanusze Footballu
Kutnik FabianZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Kułakowski Szymon Zweryfikowany
Kwaśniewski Mariusz ZweryfikowanyKlink
Kwaśniewski NikodemZweryfikowanyKlink
Kwaśnik WojciechZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Kwiatkowski AdamZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Kwiatkowski AdrianZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Kwiatkowski PrzemysławZweryfikowany
Kwieć Jakub ZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Kłosiński Krystian ZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Kłosiński Patryk Zweryfikowany
Kłosowski PrzemysławZweryfikowanyGeoTeam
Lagocki Patryk ZweryfikowanyJanusze Footballu
Lamkowski RafałAktywowany
Lazurek MateuszZweryfikowanySzerszenie
Lazurek ŁukaszZweryfikowanyPetarda
Lepke Justyn Aktywowany
Lewandowska OliwiaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Lewandowska Sandra ZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Lewandowski BartoszZweryfikowany
Lewandowski Bartosz ZweryfikowanyCCH Team
Lewandowski DawidZweryfikowanyJanusze Footballu
Lichnerowicz JanZweryfikowany
Linowski JacekZweryfikowany4FUN
Lipiński MateuszAktywowany
Lipkowski DamianZweryfikowanyForza Team
Lipkowski MateuszZweryfikowanyCzerwone Diabły
Lipowicz Michał Zweryfikowany
Lipowski MaciejZweryfikowanyFC Lotnisko
Lisiński AntekZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Loduchowski KamilZweryfikowanyTorpedo
Loduchowski PatrykZweryfikowany
Loduchowski Łukasz Zweryfikowany
Lubowiecki KarolZweryfikowany
Machholz MateuszZweryfikowany
Maćkiewicz JakubZweryfikowany
Maćkiewicz KarolZweryfikowanyGeoTeam
Mączkowski Przemysław ZweryfikowanyPetarda
Madej JanuszZweryfikowany
Madej Kacper Zweryfikowany
Mądry ŁukaszZweryfikowanyCCH Team
Magalski DamianZweryfikowany
Magalski MateuszZweryfikowany
Magier Bartosz ZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Majda IgorZweryfikowanyJanusze Footballu
Majer ArturZweryfikowany
Majka DamianZweryfikowanySparta Grudziądz
Majka MichałZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Majorke Kamil ZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Makowski MaciejZweryfikowany
Makowski OliwierZweryfikowanyNo Name Team
Malicki JakubZweryfikowany4FUN
Malicki PawełZweryfikowany
Malinowski JakubZweryfikowanyFC Dragacz
Malinowski Michał ZweryfikowanyFC Dragacz
Mańkus SzymonZweryfikowanyNo Name Team
Manthey Nikodem ZweryfikowanyRiders Team
Marchlewicz SebastianZweryfikowanyFC Dragacz
Marchlewicz TomaszZweryfikowany
Markowicz MariuszZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Marks Adam Zweryfikowany
Marszałkiewicz JanuszZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Martenka MaciejZweryfikowanySzerszenie
Martyński MichałZweryfikowanyCzerwone Diabły
Mastalerz TomaszZweryfikowany
Matern Łukasz ZweryfikowanySzerszenie
Matuszak TomaszZweryfikowanyNo Name Team
Matuszczak TadeuszZweryfikowanyCzerwone Diabły
Miąsko Andrzej ZweryfikowanyGrześ-Bud
Michalewicz PawełZweryfikowanyTeam Spirit
Michalski PawełZweryfikowanyFC Dragacz
Michalski SzymonZweryfikowany
Michalski TomaszZweryfikowany
Michałkowski JanuszZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Michna DamianAktywowany
Mickiewicz KrzysztofZweryfikowanyNemo
Miecielica MarcinZweryfikowanyFC Lotnisko
Miedziński Karol Zweryfikowany
Mielewczyk DorianZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Migaszewski Daniel Aktywowany
Mijajlović NedoZweryfikowanyPetarda
Mikołajczak BartoszZweryfikowanyFC Albatrosy
Mikołajczak DastinZweryfikowanySparta Grudziądz
Mikołajczak Rafał ZweryfikowanyBlok Ekipa
Mikołajewski JakubZweryfikowanyCzerwone Diabły
Milder KamilZweryfikowanyBlok Ekipa
Mionskowski KamilZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Mira MiłoszZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Miłek KarolZweryfikowanyNankatsu FC
Modzelewski FranekAktywowany
Montowski Mateusz Zweryfikowany
Montowski MateuszZweryfikowanyKlink
Mosiołek FabianZweryfikowanyNemo
Moskal MaciejZweryfikowany
Moskal PrzemysławZweryfikowanyNankatsu FC
Moskwa SzymonAktywowany
Moszczyński JacekZweryfikowany
Mówìński Radoslaw Zweryfikowany
Mróz Paweł Zweryfikowany
Mrozowski Cezary ZweryfikowanyKSF
Mueller Przemysław Aktywowany
Muller KrzysztofZweryfikowanyRiders Team
Muller Marek Zweryfikowany
Murawski MikolajZweryfikowany
Murawski OskarAktywowany
Nadolny Michał ZweryfikowanyNankatsu FC
Nadworny JakubZweryfikowany
Nazwisko MariuszAktywowany
Niebojewski DamianZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Niegórski DanielZweryfikowany
Niespodziewański PatrycjuszZweryfikowanyTerror Squad
Niewiadomski JędrekZweryfikowany
Niklarz MarekZweryfikowanyKSF
Noculak Bartosz ZweryfikowanyNo Name Team
Norkowski MarcinZweryfikowanyRiders Team
Noskowicz PawełZweryfikowanySzerszenie
Nowacki Jarosław ZweryfikowanyKlink
Nowacki Mariusz ZweryfikowanyKlink
Nowacki PiotrZweryfikowanyKlink
Nowaczek Przemysław ZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Nowak DorianZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Nowak MichałZweryfikowanyNo Name Team
Nowak RadekZweryfikowany
Nowakowski DominikZweryfikowanySzerszenie
Nowakowski JacekZweryfikowany
Nowakowski JakubZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Nowatkowski Nikodem ZweryfikowanyBlok Ekipa
Nowicki MichałZweryfikowanyNo Name Team
Nowicki PawełZweryfikowanyNo Name Team
Nowiński MichałZweryfikowanyNankatsu FC
Oborski PawełZweryfikowanyBlok Ekipa
Okoń SławomirZweryfikowany
Okonek Robert ZweryfikowanyKlink
Olechowicz ArkadiuszZweryfikowanyTerror Squad
Olejarz OliverZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Olejnik MateuszZweryfikowany
Oleszczak MilanZweryfikowany
Oliński PrzemysławZweryfikowany
Oliński ŁukaszZweryfikowany
Olszewski JakubZweryfikowany
Olszewski MarekZweryfikowanyForza Team
Olszewski ŁukaszZweryfikowanyNankatsu FC
Onyszko KamilZweryfikowany
Orzechowski JakubZweryfikowany
Orzechowski PawełZweryfikowanyRiders Team
Orzeszek PiotrZweryfikowany
Orłowski JakubZweryfikowanyFC Albatrosy
Orłowski JakubZweryfikowanyFC Albatrosy
Orłowski KarolZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Osiak KamilZweryfikowanyJanusze Footballu
Osiewicz Jakub Zweryfikowany
Osiński JakubZweryfikowany
Oskroba BartoszZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Ossowska OliwiaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Ossowski JakubZweryfikowany
Ostrowski MateuszZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Ostrycharczyk PiotrZweryfikowany
Otwinowski TomekZweryfikowany
Owczarczyk Mateusz ZweryfikowanyKSF
Owczarzak NadiaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Ołoś Kacper ZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Pabisz MariuszZweryfikowany
Paga KrzysztofZweryfikowanyTerror Squad
Paga WiktorZweryfikowanyJanusze Footballu
Palinski BartoszZweryfikowanyBlok Ekipa
Panter BartoszZweryfikowany
Panter TomaszZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Paradowski MateuszZweryfikowanySparta Grudziądz
Paradowski MateuszAktywowany
Pasilis RemigiuszZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Pasiński IgorZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Pawlak DenisZweryfikowany
Pawlicki MarcinZweryfikowany
Pawlicki PawełZweryfikowanyTorpedo
Pawlikowski ŁukaszZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Pawski DariuszZweryfikowanyCCH Team
Pawski PiotrZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Pelzner Mateusz ZweryfikowanyRiders Team
Pepliński AndrzejZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Piasecki JacekAktywowany
Piechocki PiotrZweryfikowanyFC Albatrosy
Pielecki MichałZweryfikowanyBlok Ekipa
Pieniazek MateuszZweryfikowanySzerszenie
Pietras KubaZweryfikowany
Pietruszewski Wojciech ZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Pietrzak MateuszZweryfikowanyNemo
Pietrzak PatrykZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Pikul PrzemysławZweryfikowanyGrześ-Bud
Pinuszewski RafałZweryfikowanyKlink
Piór MichałZweryfikowanyCzerwone Diabły
Piotrowski DawidZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Piotrowski Krzysztof ZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Piotrowski MateuszZweryfikowanyFc Kasprzyki
Piotrowski ŁukaszZweryfikowanyTerror Squad
Pis ŁukaszZweryfikowanyTeam Spirit
Piskorski TomaszZweryfikowanyFC Lotnisko
Piłkowski TomaszZweryfikowanyCzerwone Diabły
Pleskot ŁukaszZweryfikowanySzerszenie
Plewa MateuszZweryfikowany
Pobłocki IgorZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Pokora MichałZweryfikowany
Pokora MikołajZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Pokusiński MarekZweryfikowanyTerror Squad
Polak PrzemysławZweryfikowanyBlok Ekipa
Polaszek PatrykZweryfikowanyBlok Ekipa
Polaszek Radosław ZweryfikowanyBlok Ekipa
Polesiak Bartłomiej ZweryfikowanyNo Name Team
Pomierski Nataniel Zweryfikowany
Potaczała PawełZweryfikowany
Prachnio TomaszZweryfikowanyNo Name Team
Preczewski MichalZweryfikowany
Prietz BartoszZweryfikowany
Prusiński DariuszZweryfikowany
Prussakowski PatrykZweryfikowany
Pruszkowski Michał ZweryfikowanyPetarda
Pryszło KacperZweryfikowanySzerszenie
Przeperski DawidZweryfikowany
Przybyłek PawełZweryfikowanyFC Albatrosy
Ptasiński DawidZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Pudlewski Tomasz ZweryfikowanyCCH Team
Puzio DamianZweryfikowanySzerszenie
Płoch Ariel ZweryfikowanyTerror Squad
Płocki PiotrZweryfikowany
Rąbalska Wiktoria ZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Raduszewski Mateusz ZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Rafinski Mateusz Zweryfikowany
Ragus ZbigniewZweryfikowanyGeoTeam
Rajnik DominikZweryfikowanySzerszenie
Rakowski MichałZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Ratajczyk TymonZweryfikowanyPetarda
Ratkowski Jakub Zweryfikowany
Reetz WiktoriaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Rekowski OlafZweryfikowany
Remiś RadosławZweryfikowanyNo Name Team
Remus JacekZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Reschke MichałZweryfikowany
Rienkiewicz Denis ZweryfikowanyFC Albatrosy
Robaczewski MateuszZweryfikowany
Rocol MateuszZweryfikowanyJanusze Footballu
Rocławski Krzysztof Zweryfikowany
Roda ŁukaszZweryfikowanyTerror Squad
Rodzik NikodemZweryfikowany
Rogowski MateuszZweryfikowany
Roguski ArturZweryfikowany
Rolewicz DamianZweryfikowanyNemo
Rolewicz KarolZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Ropiński MaciejZweryfikowany
Roszycki Przemysław Zweryfikowany
Różycki Ireneusz ZweryfikowanyFC Albatrosy
Rudkiewicz AdrianZweryfikowany
Rudzik PiotrZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Rumieński PawełZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Rumiński Leszek ZweryfikowanyPetarda
Rumiński ŁukaszZweryfikowany
Rusinek KamilZweryfikowany
Rutkowski DominikZweryfikowany
Rutkowski KamilZweryfikowany
Rutkowski Paweł ZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Rutyna JakubZweryfikowanyNemo
Rybandt JakubZweryfikowanyForza Team
Rybik TomaszZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Rybiński Bartosz ZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Rydzik RobertZweryfikowany
Rymacki BartoszZweryfikowanyFC Dragacz
Rymacki Paweł ZweryfikowanyFC Dragacz
Rynkowski Łukasz ZweryfikowanyNankatsu FC
Rytkowski MichałZweryfikowanyKlink
Rzepkowski Mirosław ZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Sadokierski KarolZweryfikowany
Sadowski MarcinZweryfikowany
Sarnowski DominikZweryfikowanyTerror Squad
Saviuk ArsenZweryfikowanyTerror Squad
Schmidt FabianZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Schmidt OliverZweryfikowany
Schodowski RadosławZweryfikowany
Serocki KrzysztofZweryfikowany
Serocki Łukasz Zweryfikowany
Sieniawski EligiuszZweryfikowanyPetarda
Sikora Kacper Zweryfikowany
Sikora RobertZweryfikowany
Sikorski NorbertZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Simionkowski Radosław ZweryfikowanyRiders Team
Simson JakubZweryfikowanySparta Grudziądz
Simson RadosławZweryfikowany4FUN
Sinicki MaciejZweryfikowany
Siódmiak KarolZweryfikowanyNankatsu FC
Sitkowski MarcinZweryfikowany
Siuda KacperZweryfikowany
Siwek OliwierZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Skabowski RadosławZweryfikowanySparta Ciechocinek
Skalij Jakub ZweryfikowanyPetarda
Skalski KrzysztofZweryfikowany
Skomski FilipZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Skowron PatrykZweryfikowany
Skowron PawełZweryfikowany
Skrzypek MateuszZweryfikowanyFC Lotnisko
Skrzypiński RafałZweryfikowanyPetarda
Śliwa DominikZweryfikowany
Śliwiński DawidZweryfikowany
Śliwiński MariuszZweryfikowanyFC Lotnisko
Śmiejewski Aleksander ZweryfikowanyRiders Team
Śmiesz Łukasz ZweryfikowanyKSF
Śnieżek JakubZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Sobociński KonradZweryfikowany
Sobociński Michał ZweryfikowanyKlink
Sobolewski Jarosław ZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Sokołowski MateuszZweryfikowany
Soliwoda KarolinaZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Sonnenfeld MarcinZweryfikowanyCzerwone Diabły
Sonnenfeld SzymonZweryfikowany
Soroka DawidZweryfikowanyCCH Team
Sosnowski DamianZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Sowa JacekZweryfikowany
Sowiński MichałZweryfikowanyNo Name Team
Sołtysik Adam ZweryfikowanySzerszenie
Sołtysik PatrykZweryfikowany
Spóz KamilZweryfikowanyJanusze Footballu
Spryszyński PrzemysławZweryfikowanyNemo
Spychalski AdamZweryfikowany
Stańda JanZweryfikowanyPetarda
Stankiewicz KonradZweryfikowany
Stankiewicz Patryk ZweryfikowanyFC Lotnisko
Staszewski DariuszZweryfikowanyTeam Spirit
Staszewski MichałZweryfikowanyFC Dragacz
Statek Dominik ZweryfikowanyGrześ-Bud
Stępień DawidZweryfikowanyBlok Ekipa
Stręciwilk MariuszZweryfikowanyCzerwone Diabły
Strysik PawełZweryfikowanyNankatsu FC
Strzelczyk Sebastian ZweryfikowanySzerszenie
Sudoł ŁukaszZweryfikowanyFC Albatrosy
Susmarski DariuszZweryfikowany
Suszyński Patryk Aktywowany
Swatek DominikZweryfikowanyKlink
Świątek TomaszZweryfikowany
Świątkowski JakubZweryfikowany
Świątkowski OliwierZweryfikowany
Świtajski KajetanZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Sworowski FilipZweryfikowany
Sylwestrzuk JakubZweryfikowany
Szarek Angelika ZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Szałkowski MichałZweryfikowanyNankatsu FC
Szczepaniak JakubZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Szczepaniak MarcinZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Szczepański TomaszZweryfikowanyCCH Team
Szczepkowski SebastianAktywowany
Szczerbetka RafałZweryfikowany
Szcześniak PawełZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Szczutkowski Damian Zweryfikowany
Szeferski BartoszZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Szlachta Maciej ZweryfikowanyNemo
Szóstakowski Mateusz ZweryfikowanyFc Kasprzyki
Szram PiotrZweryfikowany
Szuchowski KacperZweryfikowany
Szulc MaciejZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Szumachowski AdrianZweryfikowanyFC Albatrosy
Szumny Robert Aktywowany
Szumski WojciechZweryfikowanyGeoTeam
Szwagiel MateuszZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Szwagiel OliwierZweryfikowany
Szwiec MateuszZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Szyca MikołajZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Szymański JakubZweryfikowanyCzerwone Diabły
Szymański MaciejZweryfikowanyCCH Team
Szymański MarekZweryfikowanyJanusze Footballu
Szymanski MateuszZweryfikowany
Szymański PiotrZweryfikowany
Szymański PiotrZweryfikowany
Szymański ŁukaszZweryfikowanyCCH Team
Szyszkowski MariuszZweryfikowanyPetarda
Słabiak DamianZweryfikowanyCCH Team
Słomiński DawidAktywowany
Słomka TomaszZweryfikowanyNo Name Team
Tadajewski MichałZweryfikowanyForza Team
Tadajewski OliwierZweryfikowany
Tadajewski WojciechZweryfikowanyNemo
Tadych JakubZweryfikowanyNankatsu FC
Tafliński BartoszZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Tafliński PawełZweryfikowany
Tafliński PrzemysławZweryfikowany
Talma ŁukaszZweryfikowanySparta Grudziądz
Tekliński RadosławZweryfikowany
Terlecki PrzemysławZweryfikowanyCzerwone Diabły
Thomas PiotrZweryfikowany
Tobolski SzymonZweryfikowany4FUN
Tomaszewski AdrianZweryfikowany
Tomaszewski MaciejZweryfikowanyFc Kasprzyki
Tomaszewski Radosław ZweryfikowanyRiders Team
Tomaszewski TomaszZweryfikowanyKlink
Tracki KarolZweryfikowanySparta Ciechocinek
Trej PawełZweryfikowanyJanusze Footballu
Trykowski MaciejZweryfikowanyFc Kasprzyki
Tusień MarcinZweryfikowany
Tyburski Krzysztof ZweryfikowanyCCH Team
Tylicki TycjanZweryfikowany
Urban AleksandraZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Urban Piotr TomaszZweryfikowanyTorpedo
Urbaniak MaciejZweryfikowany
Urbański GracjanZweryfikowanyFC Dragacz
Urbański PrzemysławZweryfikowanyGeoTeam
Volkmann Bartosz ZweryfikowanyFc Kasprzyki
Wachowiak RadosławZweryfikowany4FUN
Waliszewski AdrianZweryfikowanyTorpedo
Warczak KrystianZweryfikowany
Warduliński Artur ZweryfikowanyGeoTeam
Wasielewski BartoszZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Wasielewski PatrykZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Wdowczyk PiotrZweryfikowanyFC Dragacz
Wegner KarolZweryfikowany
Wenderska Dominika ZweryfikowanyWiślanka Grudziądz
Weryk SławomirZweryfikowany
Wełnicki Michał Zweryfikowany
Wielgosz Krzysztof Zweryfikowany
Wierzbicki KarolZweryfikowanyGrześ-Bud
Wilczyński DawidZweryfikowany
Wilczyński Igor ZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Wiliński GrzegorzZweryfikowanyNemo
Winkowski DawidZweryfikowanyPetarda
Wiśniewski Kacper Zweryfikowany
Wiśniewski Kacper ZweryfikowanyFC Lotnisko
Wiśniewski KamilZweryfikowanyFC Albatrosy
Wiśniewski KrzysztofZweryfikowanyForza Team
Wiśniewski RafałZweryfikowanySparta Grudziądz
Wiśniewski SławomirZweryfikowanyGrześ-Bud
Wiśniewski ŁukaszZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Wódka PiotrZweryfikowany
Wojciechowski MarekZweryfikowany
Wojciechowski MateuszZweryfikowanyPetarda
Wojciechowski RadosławZweryfikowany
Wojciechowski SebastianZweryfikowanyPetarda
Wójcik Dariusz Aktywowany
Wójcik MateuszZweryfikowanyFC Kopnij-Biegnij
Wojdacz KamilZweryfikowany
Wojtaszek MateuszZweryfikowanyJanusze Footballu
Wójtowicz PatrykZweryfikowany4FUN
Wójtowicz WiktorZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Wolski MarekZweryfikowanyBlok Ekipa
Woś TomaszZweryfikowanyNemo
Wróblewski ArturZweryfikowanyFC Albatrosy
Wróblewski DamianAktywowany
Wróblewski MichałZweryfikowanyJanusze Footballu
Wrzeszczyński PrzemysławZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Wszelak KarolAktywowany
Wszołek MarcinZweryfikowany
Wyczyński Michał ZweryfikowanyBlack Rose Foxwent
Wyrazik OliwierZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Wyrzykowski DawidZweryfikowany
Wysocki RadosławZweryfikowany
Wysogrocki Adrian ZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Wysogrocki DamianZweryfikowanyCzerwone Diabły
Zaborowski Paweł ZweryfikowanyJanusze Footballu
Zaborowski RogerZweryfikowanyCzerwone Diabły
Zadrużyński Paweł ZweryfikowanyNemo
Żak Patryk Zweryfikowany
Zakryś PiotrZweryfikowany
Zakrzewski PrzemysławZweryfikowany
Zalewski PatrykZweryfikowany
Zalewski SebastianZweryfikowanyBlok Ekipa
Zamyślewski KacperZweryfikowany
Zarembski MichałZweryfikowany
Zarzycki WojciechZweryfikowanyCzerwone Diabły
Zawadzki AdrianZweryfikowanyTerror Squad
Zawadzki IgorZweryfikowanyTerror Squad
Zawiłowski BartoszZweryfikowanyTeam Spirit
Zaworski MichałZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Załęski Oliwier Aktywowany
Zgardowski Michał ZweryfikowanyPiłkarski Grudziądz
Zięba Krzysztof ZweryfikowanyGrześ-Bud
Zięcina WojciechZweryfikowanyBlok Ekipa
Zielecki JakubZweryfikowanyRiders Team
Zielecki Marcel Zweryfikowany
Zieliński AdrianZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Zieliński BorysZweryfikowany
Zieliński JakubZweryfikowanyRespekt Grudziądz
Zieliński KamilZweryfikowany
Zielke JacekZweryfikowanyNo Name Team
Ziółkowski DanielZweryfikowany
Ziółkowski TomaszZweryfikowanyFC Lotnisko
Żmijewski Michał ZweryfikowanyTorpedo
Zura PiotrZweryfikowanyHooligans Grudziądz
Żurawski JacekZweryfikowany
Żurawski KryspinAktywowany
Zwaliński Seweryn ZweryfikowanyPolonia Grudziądz
Zwiewka Wojciech Zweryfikowany
Zyborowicz FilipZweryfikowany
Żyżyński MariuszZweryfikowanyBS Skoda Auto Grudziądz
Żyłowski TomaszZweryfikowanyTerror Squad
Łacek SzymonZweryfikowany
Łakomy JakubZweryfikowany
Łokucijewski MarekZweryfikowanyNankatsu FC
Łoziak Adrian ZweryfikowanyAll Stars Grudziądz
Łuszczewski Michał ZweryfikowanyGeoTeam
Strona została wygenerowana w ciągu: 1.1131